Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Potnę najwyżej, zostawię ten przejazd z dobrym startem i to gdzie gałkę urwałeś a swoje zjebane starty zamulone usunę bo siara
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra mam już neta Nie wiem jak Tomeks ten film wczoraj kręcił ale nagrał niecałe 5 min a ma prawie 500 mb
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To dzis matarnia ale na ktora?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gdzie dla mnie życzenia urodzinowe? ch***e ja Wam piwo postawie, takiego
-
[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)
Też w szoku jestem, myślałem, że tylko w Q występują. Ale wracając do tematu - furka ładna, prócz modów o których wspominali koledzy to jeszcze dokładki w kolor maźnij :> Oby dobrze Ci służyła
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ehh to już bym wolał Hamiltona niż Vettela z tytułem mistrzowskim Ale cóż, dzieciak sobie zapracował, należało mu się, gratuluję.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I czego się tak chwalicie nołlajfy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie to, tamto było niebieskawe, złotawe albo jakiś inny krzykliwy kolor. I były różne działy, typu hawaii, rost itp. A tu masz tylko różne tematy w jednym dziale.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski co tam wyrezałeś w swoim nowym bolidzie? Aha, tak na marginesie, Lodówa kiedyś u Ciebie na lapku pokazywał jakieś forum z fotami rostów, był też dział hawaii style i inne. Zapomniałem jak się nazywała ta stronka i teraz nie mogę na nią trafić. Zapodaj linka do tego forum jeśli pamiętasz o jakim mówię.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja :> ale gdzie spot? [br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 15:04_________________________________________________Czyli nie ma dziś spota?
-
Cena nowej B6
nawet nie wiedziałem, że B6 występowały w wersji bez klimy... Wg tego skanu w 1.6 i 1.9 TDI 100 km klima była za dopłatą
-
B6 DIVISION
No jak zrobisz przód od B7 to już nie będziesz mógł być w B6 Division :> Będziesz musiał zrobić B7 familia albo coś w tym stylu
-
[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób
No ja właśnie brałem od przedstawiciela. Ceny dokładnie nie pamiętam, możliwe że 60-70 a nie 40-60 jak napisałem. Ale pamiętam, że później widziałem kilka razy na allegro za mniejszą kwotę.
-
[ALL] Pomalowanie grilla w A4 na czarny mat - jaka cena i jaki sposób
Ja pomalowałem gumą w sprayu PlastiDip. Część osób na forum polecało, inne odradzały. Zrobiłem już z tą czarną ramką trochę km, sporo po drogach szybkiego ruchu i odprysków nie ma. Wszystko się ładnie trzyma. Podobno mniej roboty niż przy normalnym malowaniu. Nie trzeba się bawić w podkłady i inne tego typu duperele. Ja trochę przejechałem ramkę papierem wodnym i to tylko tak z grubsza, odtłuściłem i prysnąłem 3 czy 4 warstwy. Jeden forumowicz poradził mi tylko, żeby zamknąć powłokę, to podobno ważne w przypadku gumy. I tyle, polecam. Plastidip można dostać na allegro, w sklepach nie widziałem. Cena jeśli dobrze pamiętam ok 40-60 zł za puszkę (spokojnie wystarczy i jeszcze zostanie na ewentualne odpryski jakby się kiedyś pojawiły )
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
"6 listopada w Sobotę, odbędzie się nieoficjalny zlot fanów motoryzacji, startujemy o godzinie 19:00 Na pewno będzie na czym "zawiesić oko", nieoficjanie zaproszenie zostanie wyslane do trójmiejskich klubów zrzeszających kierowców między innymi japońskich marek, niemieckie francuskie i inne autka również są mile widziane PRZEKAŻCIE INFO DALEJ !!! :)" Masz. I jest jakiś filmik z kręceniem bączków i innymi lansprzejazdami. Ja chyba podjadę popatrzeć co się dzieje. Kwalifikacje F1 się kończą o 18 więc będzie czas :>[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 19:55_________________________________________________
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co :?: O ktorej :?: No Łepski szybcy się wściekli jutro na skwerze. Będzie omega z civikiem bączki kręcić i generalnie będzie kul. Linka masz stronę wcześniej. Tylko nie wiem czy selekcji nie będzie bo jak andergrand to pewnie bez zaproszeń nie wpuszczają :>
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Super wygląda, ciekawe jak się będzie sprawował. Nic Ci nie dobija na hopach? Bo powoli zastanawiam się czy jest sens polować na markowe używki jeśli za wiele mniejszą kwotę można mieć trochę mniej markową nówkę. Dla mnie ważne tylko żeby nie dobijało nic przy obniżeniu typu -50 lub -60.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A wybiera się ktoś na ten skwer jutro? Bo jeśli tak to ja też się piszę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O nawet wysoko jestem :> Dobra pozycja wyjściowa do ataku na TOP 3
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To w moim wymieniacie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota, piwko, bułeczki, paróweczki i emocje wyścigowe. A Noskobil i tak wszystkich łyknął :>
-
B6 DIVISION
W końcu temat do spamowania, szkoda że postów nie nalicza :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego :oklaski: Trzeba będzie zrzutę na balkonik zrobić :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ok ale napiszcie może gdzie to jest, bo ja wiem tylko że na oruni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sto lat!!!