Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja swoje już prysnąłem sprayem, uważam że to jedyny sposób na uzyskanie najczarniejszych z czarnych
  2. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te boczne kierunki z linków Siwego nie pasują do B6. W dodatku to te same, jedynie sprytne manipulacje (pewnie photoshop) powodują, że na fotach u niektórych sprzedawców są czarne (w rzeczywistości nie są ). Wiem bo też się dałem nabrać na opis i kupiłem. Na całe szczęście odbiór osobisty więc od razu przymierzyłem i okazało się, że do B6 są za małe. Ale te z fotki Nosfera już są ok, tyle że dostać je u nas to cud
  3. Ja pompki sprawdzałem w wakacje, przy przebiegu ok 225-230 tys. Stan idealny. Leję tytlko shell v-power lub diesel gold na statoilu. Raz dolałem także STP do czyszczenia wtrysków. Na czym jeździł poprzedni właściciel to nie wiem, chociaż w jego okolicach widziałem tylko prywatne stacje, zero markowych koncernów Osobiście uważam, że wadliwe pompki to mit. Wystarczy dbać i nie będzie problemów.
  4. Ledy fajne, felgi też fajne. Larzon robi całkiem fajne koła, co nie zmienia faktu że ten model to podróba wzoru firmy Kahn. Zresztą większość wzorów tej firmy jest "pożyczonych" :decayed:I strasznie się cenią jak na norweską firmę znaną głównie w skandynawii. Ale mniejsza z tym. Wg mnie auto prezentuje się super, tak trzymać
  5. Może być dopuszczalny nacisk z dowodu rej? Bo wg tego mam 10,75 kn co daje 1075 kg. Zresztą olać. Używka HR powinna być i tak dwie klasy lepsza niż nówka AP lub Supersport, a takie miałem w planach. Nie mówiąc już o TA lub MTS. Muszę się z tym jeszcze przespać i jakby co to jutro wezmę.
  6. Ta już wiem, gadałem na PW ze sprzedającym. Sprawdziłem w katalogu H&R i są 2 zestawy pod B6 2WD. Jeden do 1050kg, a ten z aukcji od 1050kg. Tylko o jakiej wadze tu mowa? bo przecież nie auta. Nacisk na jedną oś? Typ 8E, (B6/B7) 2WD, bis/up to 1050 kg VA-Last/FA-weight Typ 8E/QB6, (B6/B7) 2WD, ab/from 1051 kg VA-Last/FA-weight
  7. Nie no, ja wiem co to za firma Chodziło mi o to, czy nie widać nic podejrzanego na fotkach. I o co chodzi z tym, że tylne amorki są oryginalne? W sensie że ori Audi? To na jakiej zasadzie działa na nich gwint ?
  8. Co myślicie o tym? http://moto.allegro.pl/zawieszenie-gwintowane-hr-audi-a4-b6-b7-i1456528617.html EDIT: spojrzałem na inne aukcje sprzedającego i ma A4 B6... czy to czasem nie jest ktoś z klubu? bo znajoma jakaś. EDIT2: A dobra, już wiem czyja to
  9. Dokładnie, ewentualnie MS-Design. Ostatnio na allegro była używka za 500zł.
  10. Na początku chciałeś 17" z rantem, teraz mówisz o 19"... Idź na kompromis i kup 18" z rantem http://allegro.pl/rial-daytona-race-18-5x112-nie-bbs-oz-work-i1457377017.html http://allegro.pl/lorinser-8-5-10j-18-5-112-polerowane-amg-mec-fab-i1458691605.html :>
  11. Wg mnie Oettinger wygląda dobrze tylko w full pakiecie. Bez progów, które obniżają optycznie auto do poziomu przedniego zderzaka, będzie to wyglądało dziwnie. Ale nic, zobaczymy jak będzie się prezentowało na aucie, może będzie dobrze Oby nie tak jak tu:
  12. Spot jest wieczorem, wtedy będzie -6. Poza tym jak dziś klekota nie przegonisz na obwodnicy to jutro nie odapali, zaobaczysz
  13. Ale przekox Ale jak to upchnąć w Audi z ET18 i szerokością 10" http://moto.allegro.pl/lorinser-8-5-10j-18-5-112-polerowane-amg-mec-fab-i1458691605.html
  14. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takie Lorinsery są aktualnie na allegro: http://moto.allegro.pl/mercedes-lorinser-20-jak-nowe-bez-sladow-uzytkow-i1441192081.html Fajne, ale drogie
  15. +1, ich też ktoś powinien pociągnąć za samochodem póki durny łeb nie odleci...
  16. Maciek80 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    No i ok, ja też wyraziłem swoją :> Trzeba MAGICA87 pocieszyć bo po tym jak napisałeś "paździerz" to się chłopak mógł zdołować
  17. Bez obniżania tylko 16". Nie wierz jak ktoś mówi, że na 17" nie wygląda jak koza bo wygląda. Miłość jest ślepa Wiem bo sam to przerabiałem. Kiedyś miałem B5 na ori zawieszeniu i 17" i myślałem że jest pięknie. Kumple mówili "ale wysoko jest" ale ja tego nie widziałem i już A teraz jak patrze na foty to rzeczywiście masakra A tu fotki o które prosiłeś:
  18. Maciek80 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A ja jestem jak najbardziej ZA jeśli chodzi o radio. Nie rozumiem tego całego forumowego spuszczania się nad RNS-E. Fakt, ładnie wygląda bo fabryczne, więc pasuje do wnętrza. Ale jeśli chodzi o sam sprzęt, funkcje, mnogość opcji itp, itd to RNS-E jest BAAAAAARDZO biedny w porównaniu z porządnym sprzętem 2din. W zasadzie to RNS-E nadaje się tylko do szpanu, bo z jakich innych powodów kupować to coś skoro za tą samą cenę dostaniemy jakiś markowy sprzęt 2x lepszy Dlatego MAGIC87 zostaw jak jest bo jest dobrze A jak komuś nie pasuje to ma swoje auto i niech tam ładuje co chce, nawet Safari 4din
  19. Fele fajne ale ta A6 z dorobionym dużym grillem... ale ulep
  20. To te same podobno tylko w wersji z szerszym rantem.
  21. Jedyna trafna opinia w tym wątku :> Kolego, 19" na profilu 45? I na standardowym zawieszeniu? Odradzam, będzie wyglądać żałośnie i komicznie. Do 19" profil 35 i przynajmniej leciutka gleba jak np s-line'owskie -20mm.
  22. Nie no GILI przecież nie dam 7 koła za felgi Poza tym LMy znam, to moje marzenie Co do tych replik z fotek Bartka to jak już wcześniej pisałem na allegro są tylko te z mniejszym rantem, te które ma na tyle są z ebaya jak dobrze pamiętam. Rdzewek, to właśnie o tym aucie klubowym pisałem odnośnie tych replik BBS.
  23. No LMy to ja bym nawet mógł repliki mieć ehh... niestety te z allegro mają za małe ranty. Chociaż był jeden gość na forum, który kupił właśnie te chińskie repy. Ale z tego co pamiętam to chyba sprowadził z UK albo DE jakąś wersję z większym rantem. Nakleił loga BBS i wyglądało to super. Nawet teraz się jeszcze nad nimi zastanawiałem ale stwierdziłem, że jeśli miałbym próbować się dostać na jakieś VAG-eventy to tam od razu odkryją że to fake i będzie siara
  24. :polew: :polew: Kupuj ori, pewnie jedyne xx.000 zł [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 20:46_________________________________________________Antonio, cena chyba niezła? Kratki dorezasz z siatki tuningowej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.