Treść opublikowana przez Maciek80
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Racja, Rieger ma dość specyficzny styl ale mi się Twoje auto podoba, zresztą widziałem je już sporo czasu temu u konkurencji :> Ładnie Ci to wyszło, chociaż progi to jak dla mnie ładniejsze są teraz. Ale kwestia gustu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to gites :> Póki co problem zniknął, właśnie wróciłem z "trasy" i wszystko gra, swego czasu na temat ślizgania sprzęgła trochę z Robem pogadałem i mówił, że to po kilku dniach może mijać. Tak czy siak sprzęgło powoli mi się kończy skoro takie kilkudniowe uślizgi mi się pojawiają. I trzeba zacząć kasę odkładać na nowe. Jeśli już zajdzie potrzeba wymiany to jednak w półśrodki się nie będę bawił i od razu z dwumasem wymienię.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde już wiem o co chodzi z tymi obrotami, najzwyczajniej w świecie ślizga mi się sprzęgło, już trzeci raz od wiosny, tyle że teraz dużo bardziej niż ostatnio. I tu pytanie, czy Olo robi takie rzeczy jak wymiana sprzęgła? Bo chciałem PW wysłać ale ma pełną skrzynkę. No i czy naprawdę muszę to cholerne koło dwumasowe też zmieniać? Bo średnio mi się to uśmiecha
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Takie wynalazki to chyba w dwaipółtedei masz :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niczym nie kasowali, Bieniek na spocie kilka tyg temu wykasował przyciskami :> Audi w dojczach miało Long Life Service, więc inaczej komunikat się pojawia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko wskazówka, dźwięk silnika jest w czasie tego taki nijaki :> Ani nie zwalnia ani nie robi się głośniejszy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem dziś na wymianie oleju i filtrów i układ paliwowy został zapowietrzony Odpalili mi auto dopiero za 3cim czy 4tym razem. I teraz pytanie - jak wracałem do domu to zauważyłem dziwne wahania obrotów, tzn - wciskam gaz, wskazówka obrotomierza idzie w górę normalnie a nagle dostaje kopa i przeskakuje o ok 500-800 obrotów w górę i dalej już normalnie idzie. Czy to może mieć związek z tym zapowietrzeniem? Przed wymianą tego nie miałem. I jest to coś innego niż te objawy wcześniejsze, które kiedyś miałem - wtedy mi wskazówka zwalniała a teraz gwałtownie przyspiesza.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też zagłosowałem, jeszcze trochę i wygrasz :>
-
[INNE] Moja BMW 330cd coupe e46- M-Pakiet + ~ 265 KM@490 nM :)
A latem nie bujałeś się czasem motorem po trójmieście? Bo widziałem 2 z blachami KRIS - ścigacza i choppera :>
-
Wąskie e30
Jak wyrezasz takie cuś, to powieszę sobie zdjęcie Twojej E30 na ścianie i co wieczór będę zapalał świeczki i się do niej modlił
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki jutro zobaczę :> Chyba że to pilne to spoko, mogę teraz :> A tak na marginesie to po co Ci ? Masakra, E30 taka jak Wuju kupił ze swapem na V10 507 kuni z M5 :>
-
Wąskie e30
Wuju i tak Ci pewnie sporo kasy zostało ze sprzedaży A4, więc może jakiś swap? Na allegro można za ok 15 tys wyrwać silnik V10 507 kuni z M5 :> :> :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli jednak nie zmieniasz fury? I dobrze bo szkoda by było B6 porzucić :>
-
Wąskie e30
cacuszko jak napisałeś kiedyś, że zmieniasz B6 na E30 to pomyślałem sobie, że to kiepski pomysł ale teraz widzę, że jednak warto było Sam bym się zastanowił nad takim egzemplarzem jak Twój
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja łupię teraz w dosyć stare Dynasty Warriors 6, zawsze chciałem w to popykać na ps2 ale trafiła się wersja PC :> Niesamowita gra, nie przepadam za mangą i japońskimi klimatami ale ta gra ma w sobie coś co nie pozwala mi się od niej oderwać :> Dla tej serii byłbym gotów kupić konsolę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli co i jak jutro?
-
MKII diesel :) Sprzedany
Podoba mi się :> Wpadnij nim na spota kiedyś :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm... nie ja, może Łepski albo Lodówa, podobno zagadał w tej sprawie na zlocie i miał dostać kolorek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jakaś podróba :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sam malowałem, kosztował mnie niecałą puszkę PlastiDipa, na oko jakieś 40zł :> Czyli jednak trochę brakuje do 1400zł :> Za IC podziękuję, pomyślę po zimie, może do tego czasu przejdzie mi parcie na moc i zostanę z niepotrzebnym IC A jak nie przejdzie to wtedy wezmę cały komplet.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trudno, najwyżej dozbieram i w przyszłym roku kupię to co Dżo-Dżo miał
-
[ALL B6] Czy ma ktos te listwy progowe w stylu Caractere dla B6 lub B7
Miażdży cyce Trzeba te progi wciągnąć na listę modów
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A kto bierze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie zamontowałem czarne grile. Rzeczywiście nie trzeba demontować zderzaka, żeby wymienić dolny. Z górnym problemów jeszcze mniej. Jak dla mnie wygląda super ale zobaczymy jak z trwałością gumy, po kilku ryskach zrobionych poczas montażu (od wewn. strony), nie wróżę tej czerni zbyt długiej kariery ale zobaczymy, może nie będzie źle.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra, byłem na poczcie i to jednak ramki :> :> :>