Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i to nie jeden
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Następnym razem to najwyżej kawę z automatu mogę zasponsorować bo koleżankami się dzielił nie będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też wpadam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ze 2 lata juz tak wpadasz hehe;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak, tylko chętnych brak. Antonio do Gdyni nie jeździ bo w trasy zimą nie lubi, Bieniek robi program na 170 koni w skodzie z wolnossącym 1.6 inni milczą, no Rdzewek napisał że może wpaść- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...biedna Octavka.... ;( Będzie dobrze, Bieniek zrobi jej program i będzie nowy bolid na trójmiejskich drogach- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja odpadam.Ogarniamy dzisiaj w nocy octavke z programem. Jaką octavkę?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli co, dzisiaj spot na skwerku?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek wjedzie, on lubi rajdy plażowe- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spot na skwerze? Ehh szkoda że dopiero z roboty wróciłem.- B6 DIVISION
Troche szkaradny są ładniejsze zderzaki... chociaż z drugiej strony 600zł to rzeczywiście okazja. No i chyba nikt inny na forum nie ma Sporteca- B6 DIVISION
To nie laminat, to zderzak Sportec :gwizdanie: Prawdziwy rarytas Fotki można oblookać na a4mods.com w dziale pictures library/bodykits/sportec .- Bunia Wąskiego ....
a Ty malowałeś ?szukam i nie mogę zajść takiego koloru w sieci Wpisz w google BBS CK Anthracite, wyskoczy pełno fotek bo fabrycznie w tym kolorze też te koła wychodzą. Niestety ciężko o fotki innych kolorów, wiem bo sam jestem teraz na etapie wyboru Jednak ja postanowiłem sobie odpuścić ciemne i raczej pójdę w oczojeby typu biały, czerwony, pomarańcz lub fiolet- B6 DIVISION
Bartek miał TA lub MTS w B6, nicka dokładnie nie pamiętam (Bartekcośtam), gdzieś tu chyba na forum powinno być jego auto. Miał repliki BBS LM, kolor auta niebieski albo szary. Z tego co pamiętam po jakimś czasie sprzedał i gwint i koła ale nie wiem z jakich powodów. Jeśli masz ograniczone fundusze to możesz zaryzykować. Ja też myślałem nad tym gwintem ale trafił się używany H&R na forum (Gooralos) i go wziąłem kilka dni temu. Ale gdyby nie ten przypadek to wziąłbym TA lub MTS. Podobno jest nieźle jak za tą kasę, jedynie kilka osób wkurzało się na skrzypienie. Ew możesz poczekać na markową używkę, ale jakoś nie za często się ostatnio pojawiają. A co do KW V1 to z pewnością lepszy od tanich firm ale też odpowiednio więcej kosztuje Możesz też dozbierać i za ok 2k+ kupić coś z klasy średniej-niższej że tak powiem Czyli AP lub Supersport, możliwe że znajdziesz nawet coś z regulacją twardości.- [B6 AWX] Moja A4 w sedanie :)
Super auto, gratuluję zakupu i oby się dobrze niunia sprawowała- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No paczka dotarła, nie wiem czy wytrzymam do wiosny, może już w przyszłym tyg Ola zmolestuje- B6 DIVISION
Ta A4 z filmiku niestety już jest martwa ;( Gość ją sprzedał (teraz jeździ S5) i nowy właściciel roztrzaskał ją niedługo po zakupie A tu link do stronki kolesia: http://www.1sicka4.com/- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aktualnie po głowie chodzą mi trzy opcje: biały, czerwony lub właśnie pomarańczowy. Ale ciężko będzie podjąć ostateczną decyzję, jednego dnia nr1 to biały, innego to pomarańcz- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mów lepiej kiedy to zakładasz :kox: Na wiosnę, jak koła oddam do malowania- [ALL] Jaka folia do przyciemniania lamp
siwy1117 ja Cię doskonale rozumiem, też mam zamiar dokładnie takie lampy przyciemnić i też górną część. Ale zastanawiam się jeszcze czy folią czy lakierem (i polerka żeby czerń nie była matowa). Wydaje mi się, że na tej focie z audikiem lampy są pryśnięte lakierem. Folią aż takiej czerni się chyba nie uzyska.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra, kupiłem ten gwint. Zobaczymy z czym to się je jak już dojdzie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Józek jedzie- [ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
A lampy z tyłu sam przyciemniałeś? Bo widziałem już kilka przyciemnionych sprayem i były matowe i chropowate. A Twoje mają połysk i wyglądają na gładkie. Od czego to zależy? Od ilości nałożonego lakieru? W sensie im więcej tym lepiej? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia