Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. i to nie jeden
  2. Następnym razem to najwyżej kawę z automatu mogę zasponsorować bo koleżankami się dzielił nie będę
  3. Ja też wpadam
  4. no ze 2 lata juz tak wpadasz hehe;-)
  5. No tak, tylko chętnych brak. Antonio do Gdyni nie jeździ bo w trasy zimą nie lubi, Bieniek robi program na 170 koni w skodzie z wolnossącym 1.6 inni milczą, no Rdzewek napisał że może wpaść
  6. ...biedna Octavka.... ;( Będzie dobrze, Bieniek zrobi jej program i będzie nowy bolid na trójmiejskich drogach
  7. Ja odpadam.Ogarniamy dzisiaj w nocy octavke z programem. Jaką octavkę?
  8. Czyli co, dzisiaj spot na skwerku?
  9. Bieniek wjedzie, on lubi rajdy plażowe
  10. Spot na skwerze? Ehh szkoda że dopiero z roboty wróciłem.
  11. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Troche szkaradny są ładniejsze zderzaki... chociaż z drugiej strony 600zł to rzeczywiście okazja. No i chyba nikt inny na forum nie ma Sporteca
  12. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To nie laminat, to zderzak Sportec :gwizdanie: Prawdziwy rarytas Fotki można oblookać na a4mods.com w dziale pictures library/bodykits/sportec .
  13. a Ty malowałeś ?szukam i nie mogę zajść takiego koloru w sieci Wpisz w google BBS CK Anthracite, wyskoczy pełno fotek bo fabrycznie w tym kolorze też te koła wychodzą. Niestety ciężko o fotki innych kolorów, wiem bo sam jestem teraz na etapie wyboru Jednak ja postanowiłem sobie odpuścić ciemne i raczej pójdę w oczojeby typu biały, czerwony, pomarańcz lub fiolet
  14. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bartek miał TA lub MTS w B6, nicka dokładnie nie pamiętam (Bartekcośtam), gdzieś tu chyba na forum powinno być jego auto. Miał repliki BBS LM, kolor auta niebieski albo szary. Z tego co pamiętam po jakimś czasie sprzedał i gwint i koła ale nie wiem z jakich powodów. Jeśli masz ograniczone fundusze to możesz zaryzykować. Ja też myślałem nad tym gwintem ale trafił się używany H&R na forum (Gooralos) i go wziąłem kilka dni temu. Ale gdyby nie ten przypadek to wziąłbym TA lub MTS. Podobno jest nieźle jak za tą kasę, jedynie kilka osób wkurzało się na skrzypienie. Ew możesz poczekać na markową używkę, ale jakoś nie za często się ostatnio pojawiają. A co do KW V1 to z pewnością lepszy od tanich firm ale też odpowiednio więcej kosztuje Możesz też dozbierać i za ok 2k+ kupić coś z klasy średniej-niższej że tak powiem Czyli AP lub Supersport, możliwe że znajdziesz nawet coś z regulacją twardości.
  15. Super auto, gratuluję zakupu i oby się dobrze niunia sprawowała
  16. No paczka dotarła, nie wiem czy wytrzymam do wiosny, może już w przyszłym tyg Ola zmolestuje
  17. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta A4 z filmiku niestety już jest martwa ;( Gość ją sprzedał (teraz jeździ S5) i nowy właściciel roztrzaskał ją niedługo po zakupie A tu link do stronki kolesia: http://www.1sicka4.com/
  18. Aktualnie po głowie chodzą mi trzy opcje: biały, czerwony lub właśnie pomarańczowy. Ale ciężko będzie podjąć ostateczną decyzję, jednego dnia nr1 to biały, innego to pomarańcz
  19. Mów lepiej kiedy to zakładasz :kox: Na wiosnę, jak koła oddam do malowania
  20. siwy1117 ja Cię doskonale rozumiem, też mam zamiar dokładnie takie lampy przyciemnić i też górną część. Ale zastanawiam się jeszcze czy folią czy lakierem (i polerka żeby czerń nie była matowa). Wydaje mi się, że na tej focie z audikiem lampy są pryśnięte lakierem. Folią aż takiej czerni się chyba nie uzyska.
  21. Dobra, kupiłem ten gwint. Zobaczymy z czym to się je jak już dojdzie
  22. A lampy z tyłu sam przyciemniałeś? Bo widziałem już kilka przyciemnionych sprayem i były matowe i chropowate. A Twoje mają połysk i wyglądają na gładkie. Od czego to zależy? Od ilości nałożonego lakieru? W sensie im więcej tym lepiej?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.