Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm na focie nieźle wyglądają, to lambo? Jeśli tak to u nas pewnie tylko repliki są
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Póki co plan jest taki że daję Znalazłem dziś fajną fotkę na necie i okazuje się, że w kolorze te koła też nieźle wyglądają, mimo że takie wąskie ramiona mają. Nie czuję jak rymuję, bitchezzz Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dlatego napisałem że oszczędzasz I bardzo dobrze, ja już wymieniłem razem z dwumasem Ale u mnie ślizgać zaczęło się już przed programem, więc chipa nie winię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek wszystkich łyknął :> Ale spoko, Rdzawy sprzęgło oszczędzał w swoim bolidzie :>[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:42_________________________________________________Worthersee 2010 movie - full length VAG EVENT 2010 - full length Grube filmiki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak, bądź 19.40 żebym się wyrobił na matarnię. Butelka i smoczek tam gdzie zawsze, pieluchy też. Tylko nie podbieraj bo ostatnio zginęły
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:ssij: Oj nie ładnie, nie ładnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak na 20tą to może i ja się wyrobię
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=khwjD-KVQ_Q&feature=player_embedded Małpa zabawia się z żabą... oralnie :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No też o tym myślałem. Czarny ginie a grafit w sam raz. Ale ja najchętniej to bym w kolor poszedł, czyli jakiś biały albo czerwony. Ale w kolor to lepiej jakieś "pełne" felgi w stylu patelnie z A8 albo chociaż jakieś z szerokimi ramionami. Bo te to średnio się nadają na białe albo inne oczojebne, za wąskie ramiona mają. Dlatego chcę właśnie zmienić na jakieś pełniejsze z rantem, będzie lepsza baza do dziwactw w stylu wheelwhores.com
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to styka, tak jak u mnie. To kiedyś możemy się ustawić i podjadę z felgami to założysz i sprawdzisz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A masz s-line albo inną glebę? Bo jak nie to będzie za wysoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No mam, tu masz identyczne http://allegro.pl/bbs-ck-19cali-5x120-bmw-e46-e90-japan-red-rarytas-i1430877536.html . Hmm kurde, może lepiej je wyprostować, nakleić czerwone logo i puścić za podobną sumę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Trzeba było allegro śledzić zamiast na redtube ciągle siedzieć Ale powiem Ci, że ostatnio sporo tam na felgach siedzę i często się tam okazje trafiają, szczególnie w rozmiarach 16-17". Teraz jest chyba najlepszy okres na zakup felg, ceny są niższe bo nikt kół nie szuka. Kto chciał na zimę to już dawno kupił a na lato jeszcze nie szukają bo za wcześnie.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzta co dziś rano odebrałem z poczty, dorwałem na allegro okazyjnie. Proste, nie zniszczone, stan bdb za 650 zł :> Ori Avus I z Audi S4 C4, 16", na zimówki jak znalazł, najfajniejsze że mają ET 37 w odróżnieniu od reszty fabrycznych z ET43 :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprzedam swoje fele, jakby ktoś był zainteresowany to PW BBS CK ori, 19", szerokość 8,5", ET35, opony Goodyear F1 235/19/35 sezon jeszcze przejeżdżą. UWAGA: przynajmniej 2 felgi są krzywe (niezbyt mocno, gołym okiem nie widać ale czuć bicie). Cena mega okazja: 1000zł :> Ew zamienię na coś kultowego, koniecznie skręcane i koniecznie z dużym rantem typu Keskin KT1, RH ZW1. Najlepiej też 19" ale nad mniejszymi też pomyślę jakby były fajne. Oczywiście dopłata z mojej strony. Daję tutaj bo odbiór tylko osobisty, może macie znajomego który będzie zainteresowany. Nawet po prostowaniu nadal będzie dużo taniej niż z allegro Parcia na sprzedaż nie mam, nadal się zastanawiam czy ich nie zostawić i nie pomalować na jakiś fajny kolor/ kolory. Ale złapałem filma na duże ranty a te rantów nie mają Aha - foty w profilu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego zią
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jedzie ktoś jeszcze do Bukowiny? Bo na liście są tylko Mydlany i Alvaro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niestety mogłem tylko jeden głos oddać ale pewnie inni zagłosują
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
poszło +1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Masz na stronie http://az.gda.pl/index.html w dziale "kontakt".
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=v1JJF2OQYy8&feature=player_embedded#!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Omega? Mnie to wygląda na nubirę Ten drugi to chyba omega ale w kombi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie też nie będzie/było. Wszystko załatwiłem telefonicznie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To dziś 18 u Ola? Mi pasuje, muszę ojca autem podjechać bo ogrzewanie nie działa, może Olo znajdzie chwilę żeby zobaczyć co i jak. Bo dodzwonić się do niego nie można