Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. No, za taką pomoc to powinien mieć -2 :>
  2. Łepski, Ambro, Wy lepiej pomóżcie chłopakowi z Gdańska i wypowiedzcie się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158599.0
  3. Nie ściemniaj, przyznaj się, że czytałeś temat diesel vs benzynka i po wypowiedzi Gilego, że 1Z jeździ fajniej niż 1.8T, chcesz się przesiąść na diesla i jeździć fajniej niż dotąd :>[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:34_________________________________________________ Zostaw aku bo to połowa wartości auta :>
  4. Ambro a co, swapa chcesz zrobić? :> Tylko 1.8T na 2.0 TD czy 2.0 TD na 1.8T ?
  5. idzie tylko w komplecie A może jednak osobno? Dam tysiuncpinset za Audi.
  6. A ja myślałem, że to 2.0 TDI 140 kuni... Nie no, teraz to na bank nie biorę [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________O a tam w tle widzę klekota Antonia :> Trochę brudny, pewnie po polu ten opryskiwacz ciągał
  7. Nie, 2.0 TDI to kupa Pewnie jeszcze BLB
  8. O ja pier#$%^ :polew:
  9. Tak tylko ze świateł będziesz się szarpał z biegami i gdy będziesz myślał o czwórce to ja będe kończył dwójke i będe i tak przed Tobą Chyba Ty po przesiadce na diesla, bo ktoś kto jeździ na codzień dieslem spokojnie to szarpanie ogarnia
  10. V6 w dieslu brzmi lepiej niż 1.9 Tdi :> Ale do V6 w benzynie to i tak mu daleko
  11. Ładnie, ładnie, żeby szefo to widział
  12. Antonio ja Ci mówię, Ty się weź do roboty a nie dzień w dzień na necie siedzisz zamiast pracować
  13. A ja mimo, że miałem jak dotąd tylko TDIki (no chwilowo jeździłem też 1.8 125ps), to powoli dojrzewam do benzyny. W sumie zawsze obiecywałem sobie, że kupię 1.8TQ lub coś mocniejszego a kończyło się jak widać... kolejnym klekotem :> Ale następne auto to już na bank będzie turbobenzyna. Na dziś bez mrugnięcia okiem zamienił bym się na 1.8TQ, a gdyby to była wersja 190ps to nawet bym dopłacił :decayed:
  14. No cóż, wg forum jedna puszka = jeden grill
  15. Te są też ładne, przynajmniej nie będzie miał problemów na przeglądzie albo (odpukać) jak mu ktoś w tyłek wjedzie i będzie się tłumaczył tym, że nie widział stopu bo lampy są sprayem/folią przyciemnione. A takie jak te, dymione fabrycznie, mają homologację. A wracając do tematu A3 bardzo fajna, przednie światła czarne też mi się podobają Trochę razi tylko sposób zamontowania anteny CB
  16. Nie, Lodówa mówi, że to jak wracaliśmy. Ja pamiętam, że była taka sytuacja że stał śmietnik po przeciwnej stronie, Łepski wcześniej puścił info w eter bo usłyszał jak inni ostrzegają. To chyba wtedy jak Lodówa zapytał ile tu można jechać. No nic, okaże się na dniach czy jeszcze ktoś dostanie. A teraz z innej beczki: postanowiłem maznąć ramkę grilla na czarno. Poszperałem na forum i znalazłem temat o Plasti Dip - gumie w sprayu. Podobno w przeciwieństwie do farby jest znacznie odporniejsza na odpryski. I nie trzeba nic matowić ani bawić się w podkłady. Wystarczy odtłuścić i psiknąć - wychodzi ładny czarny mat. Na YouTube jest nawet filmik jak gościu pomalował tym alusie w Golfie V GTI. Jedyny problem to dostępność - na allegro nie ma, w sklepach też nie. Na szczęście wysłałem maila do przedstawiciela na nasz kraj i odpisał, że można u nich zamówić dowolną ilość. Cena za spray 311g - 57zł z Vat + wysyłka. Trochę drogo ale myślę, że się opłaca - nie trzeba malować co kilka miesięcy z powodu odprysków. Jakby ktoś chciał to mogę zamówić więcej. Zamówienie składam jutro, także się zastanówcie, może się komuś do czegoś przyda :>
  17. k**wa, Lodówa dzwonił i mówi, że fote dostał ze Słupska. Śmietnik mu w d*pę strzelił jak wracaliśmy - 68 na 50tce miał. 2pkty i 80zł, więc tragedii nie ma ale zastanawia mnie do kogo jeszcze przyjdzie... Mi się wydaje, że ten śmietnik widzieliśmy a Łepski o nim na CB mówił. To chyba ten przy dwupasmówce.
  18. No i teraz GILI junior dostaje pasy... Przez Tomeksa :decayed:
  19. Z zewnątrz nie ma nic z S-line, w środku też tylko kilka rzeczy jest. Więc nie ma nawet połowy S-line
  20. Gilemu chodziło o spryski, bo ich nie ma. Czaja a ten biksenon to dokładany? Czy zderzak zmieniany? A poza tym furka kox Ja tam bym zostawił czarny grill, wg mnie lepszy niż S4 w chromie. Ale to kwestia gustu. Fela też ładna i gleba też, co tam masz za zawias? Bo siedzi chyba niżej niż na -20, szczególnie tył.
  21. Chodzi o to co Gili napisał? Nie martw się , to pewnie Gili te Audice zawija Za kilka tygodni, jak wszystko przycichnie, to Gili wyjedzie z tekstami typu "wyrezałem pełnego S-line" albo "zrobiłem swapa na 3.0 TDI" :>
  22. Ja mam 232.000. Śmiech na sali, 28.000 za 2004 rok... Ale nic nie zrobisz, cennik jest taki sam dla wszystkich ubezpieczalni... Cóż, lepsze to niż nic. W tamtym roku miałem ok 215.000 i AC na 35.000.
  23. Bardzo ładna. Nie jestem zwolennikiem usuwania loga Audi ale tu to ładnie i ze smakiem zrobiłeś. No i czarne lampy tył rządzą :> Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.