Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No, za taką pomoc to powinien mieć -2 :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski, Ambro, Wy lepiej pomóżcie chłopakowi z Gdańska i wypowiedzcie się tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158599.0
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie ściemniaj, przyznaj się, że czytałeś temat diesel vs benzynka i po wypowiedzi Gilego, że 1Z jeździ fajniej niż 1.8T, chcesz się przesiąść na diesla i jeździć fajniej niż dotąd :>[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:34_________________________________________________ Zostaw aku bo to połowa wartości auta :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ambro a co, swapa chcesz zrobić? :> Tylko 1.8T na 2.0 TD czy 2.0 TD na 1.8T ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
idzie tylko w komplecie A może jednak osobno? Dam tysiuncpinset za Audi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja myślałem, że to 2.0 TDI 140 kuni... Nie no, teraz to na bank nie biorę [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 21:11_________________________________________________O a tam w tle widzę klekota Antonia :> Trochę brudny, pewnie po polu ten opryskiwacz ciągał- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie, 2.0 TDI to kupa Pewnie jeszcze BLB- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O ja pier#$%^ :polew:- [ALL] Diesel vs Benzyna
Tak tylko ze świateł będziesz się szarpał z biegami i gdy będziesz myślał o czwórce to ja będe kończył dwójke i będe i tak przed Tobą Chyba Ty po przesiadce na diesla, bo ktoś kto jeździ na codzień dieslem spokojnie to szarpanie ogarnia- [ALL] Diesel vs Benzyna
V6 w dieslu brzmi lepiej niż 1.9 Tdi :> Ale do V6 w benzynie to i tak mu daleko- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładnie, ładnie, żeby szefo to widział- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio ja Ci mówię, Ty się weź do roboty a nie dzień w dzień na necie siedzisz zamiast pracować- [ALL] Diesel vs Benzyna
A ja mimo, że miałem jak dotąd tylko TDIki (no chwilowo jeździłem też 1.8 125ps), to powoli dojrzewam do benzyny. W sumie zawsze obiecywałem sobie, że kupię 1.8TQ lub coś mocniejszego a kończyło się jak widać... kolejnym klekotem :> Ale następne auto to już na bank będzie turbobenzyna. Na dziś bez mrugnięcia okiem zamienił bym się na 1.8TQ, a gdyby to była wersja 190ps to nawet bym dopłacił :decayed:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No cóż, wg forum jedna puszka = jeden grill- [INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
Te są też ładne, przynajmniej nie będzie miał problemów na przeglądzie albo (odpukać) jak mu ktoś w tyłek wjedzie i będzie się tłumaczył tym, że nie widział stopu bo lampy są sprayem/folią przyciemnione. A takie jak te, dymione fabrycznie, mają homologację. A wracając do tematu A3 bardzo fajna, przednie światła czarne też mi się podobają Trochę razi tylko sposób zamontowania anteny CB- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie, Lodówa mówi, że to jak wracaliśmy. Ja pamiętam, że była taka sytuacja że stał śmietnik po przeciwnej stronie, Łepski wcześniej puścił info w eter bo usłyszał jak inni ostrzegają. To chyba wtedy jak Lodówa zapytał ile tu można jechać. No nic, okaże się na dniach czy jeszcze ktoś dostanie. A teraz z innej beczki: postanowiłem maznąć ramkę grilla na czarno. Poszperałem na forum i znalazłem temat o Plasti Dip - gumie w sprayu. Podobno w przeciwieństwie do farby jest znacznie odporniejsza na odpryski. I nie trzeba nic matowić ani bawić się w podkłady. Wystarczy odtłuścić i psiknąć - wychodzi ładny czarny mat. Na YouTube jest nawet filmik jak gościu pomalował tym alusie w Golfie V GTI. Jedyny problem to dostępność - na allegro nie ma, w sklepach też nie. Na szczęście wysłałem maila do przedstawiciela na nasz kraj i odpisał, że można u nich zamówić dowolną ilość. Cena za spray 311g - 57zł z Vat + wysyłka. Trochę drogo ale myślę, że się opłaca - nie trzeba malować co kilka miesięcy z powodu odprysków. Jakby ktoś chciał to mogę zamówić więcej. Zamówienie składam jutro, także się zastanówcie, może się komuś do czegoś przyda :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
k**wa, Lodówa dzwonił i mówi, że fote dostał ze Słupska. Śmietnik mu w d*pę strzelił jak wracaliśmy - 68 na 50tce miał. 2pkty i 80zł, więc tragedii nie ma ale zastanawia mnie do kogo jeszcze przyjdzie... Mi się wydaje, że ten śmietnik widzieliśmy a Łepski o nim na CB mówił. To chyba ten przy dwupasmówce.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i teraz GILI junior dostaje pasy... Przez Tomeksa :decayed:- Audi a4 S-LINE FELE 19" SKÓRY CZARNA BIXENON AWX @@@@@@@@
Z zewnątrz nie ma nic z S-line, w środku też tylko kilka rzeczy jest. Więc nie ma nawet połowy S-line- Audi a4 S-LINE FELE 19" SKÓRY CZARNA BIXENON AWX @@@@@@@@
Gilemu chodziło o spryski, bo ich nie ma. Czaja a ten biksenon to dokładany? Czy zderzak zmieniany? A poza tym furka kox Ja tam bym zostawił czarny grill, wg mnie lepszy niż S4 w chromie. Ale to kwestia gustu. Fela też ładna i gleba też, co tam masz za zawias? Bo siedzi chyba niżej niż na -20, szczególnie tył.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chodzi o to co Gili napisał? Nie martw się , to pewnie Gili te Audice zawija Za kilka tygodni, jak wszystko przycichnie, to Gili wyjedzie z tekstami typu "wyrezałem pełnego S-line" albo "zrobiłem swapa na 3.0 TDI" :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mam 232.000. Śmiech na sali, 28.000 za 2004 rok... Ale nic nie zrobisz, cennik jest taki sam dla wszystkich ubezpieczalni... Cóż, lepsze to niż nic. W tamtym roku miałem ok 215.000 i AC na 35.000.- [A6 C5] Czarna Kula
Bardzo ładna. Nie jestem zwolennikiem usuwania loga Audi ale tu to ładnie i ze smakiem zrobiłeś. No i czarne lampy tył rządzą :> Pozdrawiam - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia