Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Racja, to Fashion, już zmieniam. Myślałem o tym a napisałem Matarnia z przyzwyczajenia :> taaa pamiętam tego spota... Maciek to z Tobą przelecieli byśmy przez krawężniki jak Ci pokazywałem jak jeździ AWX po sofcie ? Nie, to nie ze mną ale pamiętam tego gościa i Wasze popisy też
-
[B6 ALL ] Mój nowy nabytek 1,9TDI Avant 02r.
Fajna furka, zapraszamy na spoty trójmiejskie w środy na matarni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem: Spot Fashion House, rok 2007 prawdopodobnie: Jest Mydło, Mateo, Alvaro i Pre, reszty niestety nie pamiętam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może być 19. Pewnie o mecz im chodzi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A czemu? Ja swoim poprzednim paździochem 2 lata bez osłony jeździłem :>
-
[ALL B6] Problem z tylnymi lampami LED model clear-red
Tak jak napisał Bieniek - mam to samo na obu lampach. Nie pamiętam czy było tak od początku ale nawet jeśli nie, to zrobiło się tuż po zakupie, ponieważ mam te LEDy od niedawna. Przy najbliższej okazji oblukam jeszcze lampy Resztka, ciekawy jestem czy też to ma.
-
Mustang Bullitt
Kwestia gustu Oczywiście nie pogardziłbym elką ale gdybym miał tyle kasy na zakup mustanga to wolałbym jakąś inną wersję. Ale za tą też bym się pewnie obejrzał
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ooo proszę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pier@#$%... jakiś tłuk wysypał mi gruz na drodze... Kamole wielkości piłki futbolowej, w dodatku ostre. Prawie pół godziny odrzucałem je na pobocze żeby przejechać. Po chwili wracam już z buta a ten następną przyczepkę gruzu wysypuje a jego syn te kamole z pobocza znowu na drodze układa. Pytam co robia a oni, że dziury zasypują (to polna dróżka) :polew: Bez jaj, tak je zasypali, że te kamole wystają dobre 10-20 cm ponad drogę
-
Mustang Bullitt
Nigdy mi się Ele nie podobały, to nie ori... A te błękitne halogeny czy co to tam jest z przodu to już masakra :> Ale ori mustangi to piękne wozy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Uwaga, odkurzam Facebooka i rozsyłam zaproszenia Jak ktoś mnie chce w znajomych niech da namiary na pw :>
-
[ALL B7] limuzyna 2,0 TDI
Kopic nie łam się, oni tak zawsze... :> Daj większe koło i lekką glebę i z zewnątrz będzie kox :> Ale co do silnika to niesławny BLB widzę. Obyś jeździł bezawaryjnie.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Fajna, fajna i ładnie się zbiera :> Ale koło musisz dać większe... A jeśli chcesz zostać przy 17" to inny wzór koniecznie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak pożyczyłeś? W sensie zgrałeś sobie na dysk? A zgrywaj ile chcesz :> EDIT: a spoko, już widzę, że do profilu wziąłeś :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
FAIL!!! Ten aparat nie miał smyczy, na smyczy to kluczyki miałem :> Masz Glinka jeszcze i koniec :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm no nie planowałem bo leniwy jestem. A czemu chcesz resztę? Przecież są na necie albumy z manii z tymi samymi autami :> Ale jak dasz mi jakiś konkretny powód dlaczego akurat moje foty chcesz zobaczyć to wrzucę. :>
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Nieźle, bardziej mi się podoba niż na czarnych . Teraz przynajmniej widać, że to duże koło :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Resztę mam na dysku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak wyszło :> Są jeszcze inne ale to już fury z pokazów.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Daj te obiecane fotki, już jest jutro :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak, będą mogły się zalogować jak będą miały problemy ze swoimi Aczwórkami Dowiem się jaka liczba dzieciaków wchodzi w grę ale myślę, żeby jakieś atrakcje zrobić dla tych młodszych, jak Wam się wydaje? Bo takie po 17-18 lat to chyba za stare są i się wynudzą bez alko i fajek :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak jak Tomeks napisał, najlepiej będzie pogadać o tym na spocie.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale zauważcie jaka znieczulica na błaganie kobiety... Ona prawie płacze a Ci nic, nawet jej nie słyszą. Mistrzostwo :> :polew: - [B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja