Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Racja, to Fashion, już zmieniam. Myślałem o tym a napisałem Matarnia z przyzwyczajenia :> taaa pamiętam tego spota... Maciek to z Tobą przelecieli byśmy przez krawężniki jak Ci pokazywałem jak jeździ AWX po sofcie ? Nie, to nie ze mną ale pamiętam tego gościa i Wasze popisy też
  2. Fajna furka, zapraszamy na spoty trójmiejskie w środy na matarni
  3. Patrzta co znalazłem jak porządki na starym kompie robiłem: Spot Fashion House, rok 2007 prawdopodobnie: Jest Mydło, Mateo, Alvaro i Pre, reszty niestety nie pamiętam
  4. Może być 19. Pewnie o mecz im chodzi.
  5. A czemu? Ja swoim poprzednim paździochem 2 lata bez osłony jeździłem :>
  6. Tak jak napisał Bieniek - mam to samo na obu lampach. Nie pamiętam czy było tak od początku ale nawet jeśli nie, to zrobiło się tuż po zakupie, ponieważ mam te LEDy od niedawna. Przy najbliższej okazji oblukam jeszcze lampy Resztka, ciekawy jestem czy też to ma.
  7. Maciek80 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Kwestia gustu Oczywiście nie pogardziłbym elką ale gdybym miał tyle kasy na zakup mustanga to wolałbym jakąś inną wersję. Ale za tą też bym się pewnie obejrzał
  8. Ooo proszę
  9. ja pier@#$%... jakiś tłuk wysypał mi gruz na drodze... Kamole wielkości piłki futbolowej, w dodatku ostre. Prawie pół godziny odrzucałem je na pobocze żeby przejechać. Po chwili wracam już z buta a ten następną przyczepkę gruzu wysypuje a jego syn te kamole z pobocza znowu na drodze układa. Pytam co robia a oni, że dziury zasypują (to polna dróżka) :polew: Bez jaj, tak je zasypali, że te kamole wystają dobre 10-20 cm ponad drogę
  10. Maciek80 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nigdy mi się Ele nie podobały, to nie ori... A te błękitne halogeny czy co to tam jest z przodu to już masakra :> Ale ori mustangi to piękne wozy.
  11. Uwaga, odkurzam Facebooka i rozsyłam zaproszenia Jak ktoś mnie chce w znajomych niech da namiary na pw :>
  12. Kopic nie łam się, oni tak zawsze... :> Daj większe koło i lekką glebę i z zewnątrz będzie kox :> Ale co do silnika to niesławny BLB widzę. Obyś jeździł bezawaryjnie.
  13. Fajna, fajna i ładnie się zbiera :> Ale koło musisz dać większe... A jeśli chcesz zostać przy 17" to inny wzór koniecznie :>
  14. Jak pożyczyłeś? W sensie zgrałeś sobie na dysk? A zgrywaj ile chcesz :> EDIT: a spoko, już widzę, że do profilu wziąłeś :>
  15. FAIL!!! Ten aparat nie miał smyczy, na smyczy to kluczyki miałem :> Masz Glinka jeszcze i koniec :>
  16. Hmm no nie planowałem bo leniwy jestem. A czemu chcesz resztę? Przecież są na necie albumy z manii z tymi samymi autami :> Ale jak dasz mi jakiś konkretny powód dlaczego akurat moje foty chcesz zobaczyć to wrzucę. :>
  17. Nieźle, bardziej mi się podoba niż na czarnych . Teraz przynajmniej widać, że to duże koło :>
  18. Resztę mam na dysku
  19. Tak wyszło :> Są jeszcze inne ale to już fury z pokazów.
  20. Daj te obiecane fotki, już jest jutro :>
  21. No tak, będą mogły się zalogować jak będą miały problemy ze swoimi Aczwórkami Dowiem się jaka liczba dzieciaków wchodzi w grę ale myślę, żeby jakieś atrakcje zrobić dla tych młodszych, jak Wam się wydaje? Bo takie po 17-18 lat to chyba za stare są i się wynudzą bez alko i fajek :>
  22. No tak jak Tomeks napisał, najlepiej będzie pogadać o tym na spocie.
  23. Ale zauważcie jaka znieczulica na błaganie kobiety... Ona prawie płacze a Ci nic, nawet jej nie słyszą. Mistrzostwo :> :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.