Treść opublikowana przez Maciek80
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Mogłeś się wstrzymać do jutra z tą sesją to wszyscy byśmy pooglądali :>
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Przestań się tym photoshopem bawić i pokaż normalne jak już :>
-
[ALL B6] My Audi A4 B6 by Martin A4 VoteX Body Kit
No właśnie, ten opis zabija :> Może kolega robił już opis auta na anglojęzycznym forum i zrobił kopiuj/wklej z lenistwa zamiast napisać od nowa :> A co do fury to fajna, bodykit całkiem, całkiem, no może prócz tylnego zderzaka :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
A mnie się ściema podoba, zawsze lubiłem czarne lampy Tylko jakby się dało tą ściemę w połysku zrobić to by było lepiej, w macie efekt jest trochę gorszy. Ale ogólnie furacz mega kox i mimo że przejadły mi się już wszystkie black i schwarz projekty to na Twoim aż miło oko zawieśić :> A lotka na klapę ori czy replika?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no Pany, za tydzień we wtorek wielki dzień - jadę na czipsa :> :> :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego
-
Doradzcie mi coś w temacie felg:)
Jak dla mnie nr 4 lub nr 2.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie jak z VW Manią robimy? Bo Gili pisał, że pomorze rusza w piątek spod Castoramy na Osowie. Ale o której? I kto? Bo ostatnio na spocie była dyskusja czy piątek czy sobota. Jeśli już coś zostało ustalone to napiszcie dokładniej.
-
Lexus IS 250 COMFORT - 2.5 V6, dual VVT-i 208 PS
Ładna maszynka choć szkoda że Audi nie wziąłeś :> Ale jak koniecznie chciałeś inną markę to Lexus może być :>
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Fele lipne ale jak na przejściowe to ujdą. Ale przynajmniej odejście masz jak należy. Mnie też już to wkurzać zaczyna, zrobię chipsa to zobaczymy jak będzie. Jeśli nadal będzie mułowato to będę musiał przemyśleć powrót do 17" :>
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Na BBS była kozak i jedna z lepszych B6 na forum jak dla mnie. Na tych fotach z pierwszej strony, z chromowanymi grillami i polerowanymi rantami... mmm miodzio A teraz... kibel, wygląda słabo na tych kołach, zresztą większość kół wygląda słabo przy LM. Nie ma już tego czegoś i gdyby nie gleba to wyglądałaby zupełnie zwyczajnie, to już nie eye-catcher jak wcześniej. Ale to Twój projekt i ważne żeby się Tobie podobał. Pewnie BBSy Ci się znudziły i stwierdziłeś, że czas na zmiany.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Antonio ale ich nie upolujesz bo to samoróbki. Te lampy: To te same co tu, tyle że pomalowane u góry na czerwono przez właściciela. A co do czerwonej obwódki to jak Ykk wspomniał, były dwie wersje. Z czerwoną i czarną obwódką. Te na samej górze to właśnie wersja z czerwoną ale w Polsce praktycznie nie do kupienia. U nas kupisz te z drugiej foty, z czarną. Przykro mi, że musiałem wylać kubeł zimnej wody na głowy adr1018 i Antonia - chcecie mieć takie lampy jak te z pierwszej foty - niestety musicie smażyć lampę w piekarniku i rozklejać żeby pomalować
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Takich jak te na focie nie kupisz - to samoróbki, właściciel pomalował górną część na czerwono. A tak wyglądają w oryginale: http://moto.allegro.pl/item1152617867_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde Lodówa zagapiłem się na Twoja furę i zapomniałem że przez miasto miałem jechać Dlatego zawracałem na tamtym skrzyżowaniu
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
Tak ale Bartek chyba na gwincie jeździł? Więc pewnie twardo miał i nie bujało tak autem. Hmm... nie wiem ale u mnie przy feldze 19x8,5" ET35 tył potrafi przytrzeć ale to musi być naprawdę duuuuuża hopa. Ale jednak potrafi. Tyle że ja mam 1BE więc dosyć miękko jest. No i druga sprawa, że ja mam opony 235 a On na tyle miał oponę 225 na feli 9", więc dosyć naciągniętą a to podobno też ma znaczenie przy obcieraniu. Bardziej naciągnięta = nie obciera. A najlepiej to Bartka zapytaj jaki patent zastosował żeby nic nie tarło.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A na którą teraz jest? Na 20?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
RS4 B7? E tam, znając problemy z tymi silnikami to i tak zostało mu już góra 200 koni Jeszcze z rok niech pojeździ to i ja swoim klekotem bez chipa będę go brał z rolki
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Ciężko coś wybrać... Największym szokiem była chyba Operation Flashpoint, oczywiście ta pierwsza i jedyna oryginalna a nie to gówno, które ukazało się niedawno. Nigdy wcześniej ani później szczena mi z takim hukiem nie opadła. Jedynie Frontier Elite stworzony przez Davida Brabena (Amiga CD32) mógłby z nią konkurować. Warte wzmianki też inne gry przy których spędziłem mnóstwo czasu: Knights Of The Sky (Atari ST) Red Baron 3D Guadalcanal (C64) Sensible Soccer (wszystkie części) Championship Manager do 01/02 Football Managery Pro Evolution Soccer 3 (pierwszy w jaki grałem) Test Drive 1/2 Skidmarks (Amiga CD32) Striker (C64) i jeszcze sporo innych...
-
[INNE] Taka Popierdółka Mojej Żony
Lipa, to ma być następca CRXa? Ale dla kobiety w sam raz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No raczej, chyba nikt nie uwierzy że Bieńkowóz ma 600 tysi Jak zwykle Antonio coś źle odczytał... Już nie chcę mu wypominać jak mi obroty Vagiem przestawił i mi się auto krztusiło przy przyspieszaniu. A jak znów ustawił fabryczne to problem zniknął. Nie chcę mu wypominać ale będę. :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak ale Bieniek teraz focha strzeli i nie dostanę się na klubowicza bo będzie vetował na głosowaniu ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tej ku***a synek , ja Ci dam podobny do Bieńkowozu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bez przesady, ja rasistą nie jestem. Jak dla mnie równie dobrze może tu być biały i napis "jeb*** białasie". Mi chodziło o ten koślawy rowerek podobny do Bieńkowozu :> I minę właściciela podobną do miny Bieńka jak się dowiedział o przebiegu :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj kurde zjebałem i usunąłem dwa posty. Bieniek: :polew: Bez urazy oczywiście, taki żarcik :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na spot TKA? Czy coś innego jest?