Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Mogłeś się wstrzymać do jutra z tą sesją to wszyscy byśmy pooglądali :>
  2. Przestań się tym photoshopem bawić i pokaż normalne jak już :>
  3. No właśnie, ten opis zabija :> Może kolega robił już opis auta na anglojęzycznym forum i zrobił kopiuj/wklej z lenistwa zamiast napisać od nowa :> A co do fury to fajna, bodykit całkiem, całkiem, no może prócz tylnego zderzaka :>
  4. A mnie się ściema podoba, zawsze lubiłem czarne lampy Tylko jakby się dało tą ściemę w połysku zrobić to by było lepiej, w macie efekt jest trochę gorszy. Ale ogólnie furacz mega kox i mimo że przejadły mi się już wszystkie black i schwarz projekty to na Twoim aż miło oko zawieśić :> A lotka na klapę ori czy replika?
  5. no Pany, za tydzień we wtorek wielki dzień - jadę na czipsa :> :> :>
  6. Jak dla mnie nr 4 lub nr 2.
  7. Panowie jak z VW Manią robimy? Bo Gili pisał, że pomorze rusza w piątek spod Castoramy na Osowie. Ale o której? I kto? Bo ostatnio na spocie była dyskusja czy piątek czy sobota. Jeśli już coś zostało ustalone to napiszcie dokładniej.
  8. Ładna maszynka choć szkoda że Audi nie wziąłeś :> Ale jak koniecznie chciałeś inną markę to Lexus może być :>
  9. Fele lipne ale jak na przejściowe to ujdą. Ale przynajmniej odejście masz jak należy. Mnie też już to wkurzać zaczyna, zrobię chipsa to zobaczymy jak będzie. Jeśli nadal będzie mułowato to będę musiał przemyśleć powrót do 17" :>
  10. Na BBS była kozak i jedna z lepszych B6 na forum jak dla mnie. Na tych fotach z pierwszej strony, z chromowanymi grillami i polerowanymi rantami... mmm miodzio A teraz... kibel, wygląda słabo na tych kołach, zresztą większość kół wygląda słabo przy LM. Nie ma już tego czegoś i gdyby nie gleba to wyglądałaby zupełnie zwyczajnie, to już nie eye-catcher jak wcześniej. Ale to Twój projekt i ważne żeby się Tobie podobał. Pewnie BBSy Ci się znudziły i stwierdziłeś, że czas na zmiany.
  11. Antonio ale ich nie upolujesz bo to samoróbki. Te lampy: To te same co tu, tyle że pomalowane u góry na czerwono przez właściciela. A co do czerwonej obwódki to jak Ykk wspomniał, były dwie wersje. Z czerwoną i czarną obwódką. Te na samej górze to właśnie wersja z czerwoną ale w Polsce praktycznie nie do kupienia. U nas kupisz te z drugiej foty, z czarną. Przykro mi, że musiałem wylać kubeł zimnej wody na głowy adr1018 i Antonia - chcecie mieć takie lampy jak te z pierwszej foty - niestety musicie smażyć lampę w piekarniku i rozklejać żeby pomalować
  12. Takich jak te na focie nie kupisz - to samoróbki, właściciel pomalował górną część na czerwono. A tak wyglądają w oryginale: http://moto.allegro.pl/item1152617867_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html
  13. Kurde Lodówa zagapiłem się na Twoja furę i zapomniałem że przez miasto miałem jechać Dlatego zawracałem na tamtym skrzyżowaniu
  14. Tak ale Bartek chyba na gwincie jeździł? Więc pewnie twardo miał i nie bujało tak autem. Hmm... nie wiem ale u mnie przy feldze 19x8,5" ET35 tył potrafi przytrzeć ale to musi być naprawdę duuuuuża hopa. Ale jednak potrafi. Tyle że ja mam 1BE więc dosyć miękko jest. No i druga sprawa, że ja mam opony 235 a On na tyle miał oponę 225 na feli 9", więc dosyć naciągniętą a to podobno też ma znaczenie przy obcieraniu. Bardziej naciągnięta = nie obciera. A najlepiej to Bartka zapytaj jaki patent zastosował żeby nic nie tarło.
  15. A na którą teraz jest? Na 20?
  16. RS4 B7? E tam, znając problemy z tymi silnikami to i tak zostało mu już góra 200 koni Jeszcze z rok niech pojeździ to i ja swoim klekotem bez chipa będę go brał z rolki
  17. Ciężko coś wybrać... Największym szokiem była chyba Operation Flashpoint, oczywiście ta pierwsza i jedyna oryginalna a nie to gówno, które ukazało się niedawno. Nigdy wcześniej ani później szczena mi z takim hukiem nie opadła. Jedynie Frontier Elite stworzony przez Davida Brabena (Amiga CD32) mógłby z nią konkurować. Warte wzmianki też inne gry przy których spędziłem mnóstwo czasu: Knights Of The Sky (Atari ST) Red Baron 3D Guadalcanal (C64) Sensible Soccer (wszystkie części) Championship Manager do 01/02 Football Managery Pro Evolution Soccer 3 (pierwszy w jaki grałem) Test Drive 1/2 Skidmarks (Amiga CD32) Striker (C64) i jeszcze sporo innych...
  18. Lipa, to ma być następca CRXa? Ale dla kobiety w sam raz.
  19. No raczej, chyba nikt nie uwierzy że Bieńkowóz ma 600 tysi Jak zwykle Antonio coś źle odczytał... Już nie chcę mu wypominać jak mi obroty Vagiem przestawił i mi się auto krztusiło przy przyspieszaniu. A jak znów ustawił fabryczne to problem zniknął. Nie chcę mu wypominać ale będę. :>
  20. No tak ale Bieniek teraz focha strzeli i nie dostanę się na klubowicza bo będzie vetował na głosowaniu ;(
  21. tej ku***a synek , ja Ci dam podobny do Bieńkowozu
  22. Bez przesady, ja rasistą nie jestem. Jak dla mnie równie dobrze może tu być biały i napis "jeb*** białasie". Mi chodziło o ten koślawy rowerek podobny do Bieńkowozu :> I minę właściciela podobną do miny Bieńka jak się dowiedział o przebiegu :>
  23. Oj kurde zjebałem i usunąłem dwa posty. Bieniek: :polew: Bez urazy oczywiście, taki żarcik :>
  24. Na spot TKA? Czy coś innego jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.