Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Film roku jak dla mnie, dodaję do ulubionych :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
....z szoku zamiast drugiego biegu wjebał szóstkę... :polew: :polew: Pierwszy raz ponad 50 w mieście jechał??? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pustkę w bani mam :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
"k**wa czemu ja swoim nie przyjechałem" i "Tomek proszę Cię, ja chcę wysiąść" to najlepsze teksty filmu :> No i to jak się Wypsiu cieszy, że 40 koni pod maską i wygrał :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki to podjadę z rana po kumpelę i obczaję co i jak
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra Panowie a teraz na poważnie. Koleżanka pracuje w domu dziecka w Sobieszewie. I tak sobie pomyślałem, że można by coś dla tych dzieciaków zorganizować pod patronatem A4 klubu... Zaznaczam, że jestem już po kilku browarach Ale jeszcze myślę Co Wy na to? Szkoda dzieciaków, nie miały szczęścia w życiu niestety... Może coś wymyślimy? Nie mam póki co pomysłu ale jestem ciekawy czy byliby chętni? Coś w stylu przyjechać po dzieciaki grupą aut, zabrać je gdzieś i potem odstawić. Reszta do dogadania. Póki co nic koleżance nie powiedziałem, więc jeśli sądzicie że to głupi pomysł to luz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No baa... Ale teraz to już nie wiem :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to luz. To teraz masz ze mną szansę?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co było nie tak? No i chce się przejechać :>
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
to chyba też nie jeździłeś nowszymi VAGami... w Passacie B6 jak dla mnie plastiki są bardzo dobrej jakości, tak samo w Golfie V (ale w bogatszych wersjach bo w podstawowej to niestety kicha) Pewnie zależy od egzemplarza ale ja Passkiem B6 sporo km zrobiłem i jednak plastiki trzeszczą. Zaznaczam, że auto 100% bezwypadek. Ale z drugiej strony 2005 rok więc może to jeszcze problemy wieku dziecięcego (pierwszy rok produkcji) :>
-
[B6 AVF] Jaki gwint?
A tak wyszło że po manii mi się wizja dużej gleby włączyła :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie u mnie się chłodzą warki... skoro wszyscy już pili a Łepski nawet granatami rzucał to ja też otwieram.
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Do malowania te fele będą lepsze niż BBSy bo są pełniejsze i lepiej będzie widać kolor wg mnie. BBSy mają cienkie te ramiona/szprychy i kolor na nich ginie. Także jeśli chcesz iść w kolor to dobry wybór
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To robimy dziś spontan spota? :>
-
[B6 AVF] Jaki gwint?
Chciałbym posadzić auto na glebie, dosyć konkretnej i w związku z tym chciałem prosić o pomoc w wyborze gwintu. Zastanawiam się nad czymś z regulacją twardości, ponieważ obawiam się, że te podstawowe zestawy typu MTS mogą być zbyt miękkie na duże obniżenie a nie chcę mieć powyginanych/obdrapanych rantów błotnika jeśli zdarzy mi się wjechać w dziurę na mocno skręconych kołach. Z drugiej strony gwinty z regulacją twardości typu KW / Koni / Eibach są cholernie drogie... Znalazłem jeszcze FK z 6-cio stopniową regulacją twardości: http://dragon.istore.pl/pl,product,1395912,audi,a4,8e,00,sedanavant.html . Tani nie jest ale z pewnością dużo tańszy niż bardziej renomowanych producentów, miał ktoś może z tym modelem do czynienia? Opłaca się czy może odkładać dalej i kupić coś naprawdę konkretnego? A może się mylę i zestawy za ok. 1000zł też będą dobre? Dzięki z góry za pomoc.
-
FACEBOOK
A co to? Jakiś serwis randkowy?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Nie no k**wa, tego to Ci nie pozwolimy założyć!!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Od wczoraj mam Mass Effect 2 PL i STALKER: Czyste Niebo. Grał ktoś? Co do STALKERA to podobno najsłabsza część? A Mass E1 mi się podobał, więc dwójka chyba też mi podejdzie? Pytam bo mam za mało miejsca na dysku żeby zainstalować obie gry a usunąć już więcej nie mogę I jak na złość płytki mi się skończyły więc pozgrywać z dysku też nic nie mogę
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Będzie będzie. Bierz z rantem i sadź na glebie jak lodówa albo jeszcze niżej jeśli się da :>
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Auto super a poza tym to wrażenie robi te 165 stron... nieźle, pewnie sam spam w stylu mojego posta
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Trzeba mieć coś nie tak z deklem żeby jeździć na 19" Żartuje :> Zacna furka, miód malyna :>
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
W końcu foty! Chłopie przyjedź na spota w końcu bo już wszyscy o Tobie zapomnieli I bierz skręcane z rantem, chociaż merce też fajne... Ale bierz skręcane Auto super
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Fajne, podoba mi się. Zmiany na plus w stosunku do tego co było po zakupie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja porobiłem wszystkich, Bieńkowi nawet Q nie pomogło, takie baty dostali z Tomeksem A Wypsiu to szkoda gadać ale co się dziwić jak tylko 40 koni pod maską a po programie 48 wyszło
-
[B6 ALT] Chip tuning 2,0
Coś tam zyskasz ale pewnie mniej niż 10KM, więc nie wiem czy warto kasę na to wydawać... Gdzieś na necie widziałem ofertę z przykładowymi wynikami dla 2.0 ALT, nie mam czasu żeby teraz szukać ale dla przykładu na stronie UNITRONIC jest wykres 2.0 FSI 137 KM zmierzone w serii i 146 KM po chipie - przyrost zaledwie 9 KM. http://www.unitronic.pl/Wykresy/