Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. skąd wiesz ze to repliki..... Bo ori w 18" miały ET43 a te z aukcji mają ET45.
  2. W dużej mierze zależy to od parametrów felgi - szerokość i chyba przede wszystkim ET. Im mniejsze ET tym bardziej felga jest "wypchnięta" na zewnątrz. No i oczywiście zależy też od zawieszenia, czy masz standard, czy obniżone a jeśli tak to jak bardzo...Przy normalnych parametrach felgi (czyli wg mnie ET w granicach 35-45, szerokość 7-8,5") i normalnym lub lekko obniżonym zawieszeniu (-20, -30mm), koło nie powinno ocierać. Sam mam opony 235, felgi z ET 35/ 8,5" szerokości i zawieszenie -20mm i nic nie trze.
  3. Tego wyrazu użyłem, żeby podkreślić swoją wypowiedź, dzięki czemu nie zginie w tłumie Ale spoko, peace A co do samych felg z pierwszego posta to są całkiem ładne. Ja bym założył inne ale te też ujdą.
  4. Zawiecha szybciej się zużywa - to fakt, ale nie na tyle żebyś to odczuł finansowo. Po prostu zamiast wymienić po 200.000, wymienisz po 170.000 - oczywiście to tylko przykład. Napewno nie będzie tak, że będziesz musiał zmieniać co 20.000. Bo na dużych kołach trzeba umieć jeździć, tu nie sprawdzi się styl "klapki na oczach i jazda do przodu po wszystkich dziurach". Często trzeba jeździć zygzakiem i czasem pod prąd jeśli chcesz ominąć wszystkie groźne dziury. Trzeba mocnych nerwów i sporo samozaparcia ale da się. A poza tym andy_sky to proponuje wyluzować a nie wyskakiwać z chamskimi i buraczanymi tekstami bo nikt tutaj Cię nie atakuje, więc po ch***j ta agresja?
  5. No właśnie wszedłem tu żeby to samo napisać. Jak chcesz możesz się z nami polansować, ZAPRASZAMY!!! :> :> :>
  6. Ja powiem że idzie jak popierdolone. Ostatnio miałem okazję się przejechać i jak Bieniek dał buta to wszystko latało w środku. A ja łapałem piwo i okulary :polew:
  7. Ahh sorry, nie czytałem Teraz widzę że to auto dla żony. Myślałem, że chcesz coś do modowania i weekendowego upalania :> A to w sumie wszystko jedno co kupisz, może być japoniec :>
  8. Jasne że Corrado a nie jakieś japońskie gówno plastikowe Niemieckie auta mają duszę, nie to co te japońskie roboty klecone na taśmie :>
  9. Mnie też coraz bardziej ten temat interesuje... Ciekawe jak to rzeczywiście z trwałością folii i jakością wykonania
  10. Potwierdzam, już kilka razy miałem coś takiego, że listonosz przyniósł awizo dopiero po kilku dniach, paczka w tym czasie sobie leżała na poczcie gotowa do odbioru a ja się wkurwiałem niczego nieświadomy
  11. Rob powiedział, że jakiś partacz go ustawiał (to jeszcze poprzedni właściciel wymieniał). Przestawił o 2 stopnie i przybyło 5 koni
  12. Po wizycie u Roba jestem jak najbardziej zadowolony, różnica między serią a programem ogromna, nie żałuję ani złotówki wydanej w TUNE-UPie :> Graty oczywiście seryjne, z czasem może pomyśli się o kolejnych modach ale póki co wystarcza mi to co jest :>
  13. No, wczoraj był wielki dzień, wizyta u Roba w Tune-Up Wszystko poszło szybko i sprawnie, problemów nie stwierdzono :> Rob wykonał zajebistą robotę , auto w końcu odżyło bo na 19" w serii to nie chciało jechać :> Banan na gębie od ucha do ucha, nie mogę się nacieszyć Wykres na 1 str.
  14. O "czy" dyszki :polew: Teraz alkoholik nie pamięta już
  15. Ja wpadnę na 20. Bieniek miałem Ci przypomnieć o kasie :> Tomeksowi też przypomnę przy okazji :>
  16. Siemka. Spot aktualny jak najbardziej :> Co do myjni to hmm... Ja polecam EHRLE ponieważ z pewnych źródeł wiem, że mają tam naprawdę dobra chemię i nie kombinują jak jakieś podwórkowe myjnie, które często stosują tanią ale bardzo żrącą chemię do mycia ciężarówek (oczywiście klienci o tym nie wiedzą). Ale jest jeden minus - nie ma kompresora ani gąbki. Chociaż co do rękawicy to pewnie się dogadasz ale z powietrzem to nic nie zrobisz Jest kilka myjni EHRLE w trójmieście, np na oruni. Jeśli chodzi o myjkę z gąbką to CARMANS Gdańsk-Chełm obok stacji BP, przy ul.Armii Krajowej. Całkiem fajna myjnia jest też w Oliwie, obok McDonalda przy hali. A kaski to nie wiem gdzie sprzedają
  17. Jak dla mnie też OZ. Ale powinna być do nich gleba jakaś (chociaż minimalna), bo rant mają a rant bez gleby = kupa
  18. Tanie bo to repliki z plasteliny :>
  19. Jestem za, w sam raz na zloty
  20. MicroSD/HC ale już nie mam bo pojechał w świat :> Także może już dziś będą fotki. Czekam aż wrzucą paczkę na megaupload.
  21. 1:57 - kawałek Audi Lodówy
  22. Hej Oczywiście możesz to zrobić samemu. Wystarczy ściągnąć odpowiednie mapy z internetu i nagrać na płytkę. Mówię o małej navi, tej między zegarami. Jeśli taką posiadasz to mogę Ci pomóc. Jeśli masz inną to oczywiście też da się samemu wszystko zrobić ale to już kto inny Ci doradzi bo ja nie mam z innymi wersjami navi doświadczeń :>
  23. Racja, siary narobił i dobre imię klubu naraził na szwank. Powinien dostać kropka
  24. No powiem Ci, że po przejażdżce Bieńkowozem na manii to mi szczena opadła, szczególnie jak musiałem łapać wszystko co z kokpitu zaczęło nagle spadać przy bucie Normalnie potwór, jeśli każde 2,5 oferuje podobne wrażenia to no no :>
  25. Ambro już Ci pisał, że TUNE-UP :> http://www.tune-up.pl/kontakt.php[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:35_________________________________________________Nie no, aż byłem sobie na mieście poszaleć furką. Mam radochę jak dzieciak z nowej zabawki :> :> :> Już rozumiem czemu Bieniek po wymianie turbo na większe zrobił spontanicznego spota na skwerze :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.