Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. No właśnie coś mi się twarz parkingowego znajoma wydała A wpadłem do Dockers Inn z koleżanką obczaić co to za pub - całkiem, całkiem
  2. A ja nie wierzę w jakieś jazdy testowe... Przecież mają hamownie podobno, więc po co bujali się na mieście? A może po prostu ktoś wziął furę żeby polansować się na dzielni? Wiadomo, że nikt się do tego nie przyzna, lepiej powiedzieć że to jazda testowa :> Ale sam kiedyś byłem świadkiem takiej sytuacji - parę lat temu pojechałem na kompa i jak wracałem z jazd testowych :> do warsztatu, to akurat z placu wyjeżdżało wypasione BMW, właściciel zakładu siedzący obok mnie uchylił szybę i do dresa za kierownicą powiedział coś w tym stylu: "..... (tu imię pracownika), nie wyjeżdżaj tym nigdzie bo zaraz właściciel ma przyjechać". Dodam tylko, że obok kolesia siedziała jakaś całkiem fajna blondyneczka, więc nikt mi nie wmówi, że koleś brał swoja panienkę do BMW klienta, żeby jazdy testowe porobić. No chyba że na jej d.upie No ale jak było naprawdę wie tylko V-tech :> Może rzeczywiście jazdy testowe z powodu awarii hamowni?
  3. Ta zacna furka od jutra zagości w wielu domach :> Właśnie przerzuciłem klubowy kalendarz na lipiec i tak jakoś mi się przypomniało i patrzę co tam nowego wyrezałeś :> Wlepa z rowerem rulez
  4. Maciek80 odpowiedział(a) na pave temat w Audi A4 B6
    Jak na moje oko to -30/-40 jest na focie Michała
  5. No w końcu ktoś nowy a nie ciągle te same jadaczki Kolego jeśli, powtarzam JEŚLI Ci się towarzystwo nie spodoba to wiedz, że najfajniej jest jak ja jestem. A że dziś mnie nie będzie to daj im drugą szansę jakby co :polew: :polew:
  6. Nie no poważnie ładniejsza, nie słodzę mimo że tak to wygląda :polew:
  7. Się kibic znalazł :> A do niedawna mylił Van Der Saara z Van Damem
  8. O jutro sami wielcy nieobecni - Alona, Antonio... Może jeszcze Ambro i Cristoforo wpadną :polew Kogo tam jeszcze dawno nie było? Ale mnie chyba nie będzie ;(
  9. Jeszcze raz obejrzałem wszystkie foty i jednak ta Twoja ładniejsza
  10. Hmm wygląda ciekawie :> Jak będzie na szybach to powinno być lepiej. Ale na focie w pierwszym poście wygląda ładniej.
  11. No właśnie, wydasz kupę kasy a potem okaże się, że w środku sam szlam i 200 koni :>
  12. spoko..mozemy sie tutaj na forum troche 'poszczypac' o to kto jest lanserem a kto nie, ale ja nie widze sensu! powiem tylko, ze chyba w kazdym jest cos z lansera tylko chyba nie kazdego 'stac' na to zeby sie do tego przyznac co do felg skrecanych to akurat te RH, sam ich wzor to jakies nieporozumienie, ale sama idea felg skrecanych bylaby jak najbardziej trafiona - pozostaje kwestia funduszy, bo jak sam patrzalem swojego czasu na ich ceny to...grrrr JerryTT nie miałem zamiaru Cię urazić, na końcu mojej wypowiedzi jest śmiech, czyli oznacza to że należy ją traktować z przymrużeniem oka A co do tych RH to rzeczywiście ten wzór szału nie robi ale napewno każdy znajdzie coś dla siebie wśród felg skręcanych - RH, Schmidt, BBS, OZ, MAM i parę innych firm robi fajne. Pytanie tylko czy Flyer chciałby coś takiego :>
  13. Bierz coś skręcanego z rantem, np RH: http://moto.allegro.pl/item1085440137_kultowe_skrecane_felgi_rh_225_40_18.html Aukcja poglądowa, zły rozstaw śrub Ale koła są mega wypasione, firma znana, jakość i wytrzymałość pierwsza klasa A co do ETABETA - cóż... dziwadła dla lanserów
  14. A czym one się różnią ? Bo parametry (procek, itp) mają identyczne za wyjątkiem tego, że Desire ma ekran amoled oraz system operacyjny Android - wydaje mi się, że lepsze to niż TFT i Windows Mobile w HD2 http://www.phonegg.com/compare/26/HTC-HD2-vs-HTC-Desire.html
  15. Kolego a ile dałeś za gwint? Bo sam jestem zainteresowany ale słyszałem, że MTS jest zbyt miękki i przy dużym kole z małym ET (wypchniętym na zewnątrz) może przycierać a nawet uszkodzić błotnik - szczególnie przy mocno skręconym kole na nierównościach. Jak to wygląda u Ciebie?
  16. Na 100% te miał? Bo mnie się wydaje, że miał te które wszyscy, czyli biała góra a dół czerwony. Te są inne, jeszcze ich na forum chyba nie było. Białe po środku a góra i dół czerwone: EDIT: Obejrzałem stary temat i jednak ma wersję FK, podobną do tych na tej focie.
  17. Fajna maszynka ale gleba musi być jak najszybciej :> A poza tym to kox , lampy tylne niespotykane zbytnio ale po ściemnieniu wyglądają fajnie.
  18. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Ja będę na 18tą
  19. No to ja dziś wpadam na spota odebrać
  20. A mnie wkurza to, że mi plastiki z tyłu trzeszczą na dziurach. Ale nie winię za to Audi, tylko ludzi od przyciemniania szyb. Przed wizytą w ich warsztacie nic nie trzeszczało a jak wiadomo plastiki ze słupków i kurtyn powietrznych trzeba ściągnąć żeby ściągnąć inne plastiki blokujące dostęp do tylnej szyby. Coś tam podociskałem, pomacałem ale trzeszczy nadal i tak już zostanie. Może u Ciebie jest podobnie - może to nie wina Audi tylko poprzedniego właściciela, który trzaskał schowkiem albo cholera wie co z nim robił i gdzie wkładał
  21. Właśnie wróciłem z salonu Plusa i Playa. Na pierwszy ogień poszedł Plus - godzina była wczesna, 9.00, przy biurku zniewieściały żeluś po solarce z zarostem a'la latino lover - jeszcze się nie odezwał a już wiedziałem, że nie chce mi się z nim gadać. Postanowiłem nie owijać w bawełnę i powiedziałem wprost - że wybrałem ten salon Plusa tylko dlatego, że obok jest Play do którego zaraz się udam, bo z pewnością Plus nie przebije ich oferty. Nasz latino lover zawiesił się na chwilę, a jak już zderzyły się te jego dwie komórki i przetrawił moje zdanie, to postukał w klawiaturę i stwierdził: za przedłużenie umowy możemy dać Omnię II za 399zł (dla nowych klientów 349zł). Zaśmiałem się, podziękowałem i poszedłem obok, do Playa. Tam z kolei gościu rzeczowy, energia go rozpierała jakby dopiero co wciągnął kręchę długości A4 w Avancie. Powiedziałem mu czego oczekuję od Playa i czego nie dostałem w Plusie - powiedział, że wszystko da się załatwić, jedynie na telefon muszę trochę poczekać ale to nie problem, bo i tak mam jeszcze miesiąc umowy z Plusem. Postanowiłem wziąć HTC, prawdopodobnie będzie to Desire, ponieważ są problemy z dostępnością HD 2. Abonament w taryfie Swobodny Internet - łącznie 89 zł, w tym wliczone 2GB transferu co miesiąć. Ile minut i smsów to nie wiem, nie zależy mi na tym. Plus wypada blado, baaardzo blado - abonament 90zł BEZ NETA - za neta dodatkowo 35zł za 500mb, co daje 125 zł z 500mb... śmiech na sali Do tego ceny telefonów masakryczne - Omnia II droższa x2 Liczyłem na to, że dostanę naprawdę fajną ofertę skoro jestem z nimi już od wielu lat ale się przeliczyłem. Oferta gorsza niż dla zupełnie nowych klientów
  22. Czarne to nuda a poza tym optycznie felgę zmniejszą i będzie wyglądała jak 15"-16"
  23. Dawaj kolor Sam też mam zamiar swoje pomalować :> Do wyboru dodałbym jeszcze krwisty czerwony oraz pomarańczowy. Ten błękit niezbyt pasuje wg mnie, jeśli już to granatowy ale to tylko moje skromne zdanie :>
  24. A będzie Stachursky? Jak nie to bieda jakaś :polew:
  25. 0,5l na 1100km to o wiele za dużo. Na 10 tyś to może być ale nie na 1 tyś I jak Martin, zdiagnozowałeś już przyczynę ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.