Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko maroko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Karwa to Ty mu obiecałeś koszulki :polew: Antonio widzisz? Poprostu pomyliłeś osoby
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mama kabel od neta zabiera?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Karwa miałeś nie zdradzać mojego sekretu Teraz każdy do Tesco poleci i ceny wzrosną
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to zajebi$cie nara Nie rozumiem o co Ci biega? Foch jakiś że Twój gnojowóz przepala więcej opału niż mój ropy ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A u mnie 6,8 - 6,9 :> Te 10,2 to jednorazowy wyskok :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dwie komórki się zderzyły i Antonio się odwiesił :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
K****, znów mi avatar zniknął!!! Kto mi usuwa d*py?? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A kiedy Ty niby na spocie byłeś? Bo jakoś sobie nie przypominam :> Chyba że się spociłeś z wytarmoś.suty. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:24_________________________________________________No i tak właśnie się z Antoniem dyskutuje, ledwo zaczniesz a jemu już mama kompa wyłącza.
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
Jeśli o mnie chodzi to biała, taka jak na pierwszej focie, na klapie tej czarnej B5. Wielkość też taka jak tam :> A co do koszulki to byłbym zainteresowany.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szukasz sponsora?
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
Dope to narkotyk, coś w ten deseń. Więc wg mnie to Audi dope znaczy, że Audi jest dla Ciebie jak narkotyk albo że jesteś uzależniony od audi :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI ja osobiście zapłacę, nie martw się. Przynajmniej o mnie. Bo reszta sępów to na bank będzie się migać :>
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Fajna furka Wpadnij na spota :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jedzie dziś ktoś na Zaspę na 20?
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
O to gites, może zbierze się więcej chętnych i jakaś większa ilość pójdzie? :>
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kul bajerka
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:polew:
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Będzie kox Czekam z niecierpliwością na premierę :>
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
A ja się podłączę i może ktoś wie, gdzie w polsce można kupić naklejkę Audi Dope:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Czytam i czytam niektóre posty i już sam nie wiem czy jadę na zlot czy gejparty :polew: To mój pierwszy raz i zaczynam się bać :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A widzisz bo wymyślili, żeby na czas mistrzostw o 19 były spoty. A potem nawet nie przyjeżdżają A koszulek i tak nie było bo GILI zawinął kasę i uciekł do Brazylii. Teraz się tam na plaży wyleguje a my nie mamy za co chleba kupić
-
[ALL B6] Proszę o opinie ? Czarny czy biały mat ...
Czarny pomniejszy felgę i będzie wyglądała jak 16". Już lepiej na biało A co do wzoru to kwestia gustu - mnie się nie podoba ale to właścicielowi się ma podobać a nie mi :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O ja parę lat temu na startowej mieszkałem A Alona Ty dalej jedziesz tą obwodnicą? Bo spot już się skończył to może zawróć :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podobno prawie 100