Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Karwa to Ty mu obiecałeś koszulki :polew: Antonio widzisz? Poprostu pomyliłeś osoby
  2. Mama kabel od neta zabiera?
  3. Karwa miałeś nie zdradzać mojego sekretu Teraz każdy do Tesco poleci i ceny wzrosną
  4. to zajebi$cie nara Nie rozumiem o co Ci biega? Foch jakiś że Twój gnojowóz przepala więcej opału niż mój ropy ?
  5. A u mnie 6,8 - 6,9 :> Te 10,2 to jednorazowy wyskok :>
  6. Dwie komórki się zderzyły i Antonio się odwiesił :>
  7. K****, znów mi avatar zniknął!!! Kto mi usuwa d*py?? :>
  8. A kiedy Ty niby na spocie byłeś? Bo jakoś sobie nie przypominam :> Chyba że się spociłeś z wytarmoś.suty. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 22:24_________________________________________________No i tak właśnie się z Antoniem dyskutuje, ledwo zaczniesz a jemu już mama kompa wyłącza.
  9. Jeśli o mnie chodzi to biała, taka jak na pierwszej focie, na klapie tej czarnej B5. Wielkość też taka jak tam :> A co do koszulki to byłbym zainteresowany.
  10. Szukasz sponsora?
  11. Dope to narkotyk, coś w ten deseń. Więc wg mnie to Audi dope znaczy, że Audi jest dla Ciebie jak narkotyk albo że jesteś uzależniony od audi :>
  12. GILI ja osobiście zapłacę, nie martw się. Przynajmniej o mnie. Bo reszta sępów to na bank będzie się migać :>
  13. Jedzie dziś ktoś na Zaspę na 20?
  14. O to gites, może zbierze się więcej chętnych i jakaś większa ilość pójdzie? :>
  15. Będzie kox Czekam z niecierpliwością na premierę :>
  16. A ja się podłączę i może ktoś wie, gdzie w polsce można kupić naklejkę Audi Dope:
  17. Czytam i czytam niektóre posty i już sam nie wiem czy jadę na zlot czy gejparty :polew: To mój pierwszy raz i zaczynam się bać :polew:
  18. A widzisz bo wymyślili, żeby na czas mistrzostw o 19 były spoty. A potem nawet nie przyjeżdżają A koszulek i tak nie było bo GILI zawinął kasę i uciekł do Brazylii. Teraz się tam na plaży wyleguje a my nie mamy za co chleba kupić
  19. Czarny pomniejszy felgę i będzie wyglądała jak 16". Już lepiej na biało A co do wzoru to kwestia gustu - mnie się nie podoba ale to właścicielowi się ma podobać a nie mi :>
  20. O ja parę lat temu na startowej mieszkałem A Alona Ty dalej jedziesz tą obwodnicą? Bo spot już się skończył to może zawróć :polew:
  21. Podobno prawie 100

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.