Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
Jakie nowe foty - tytuł wątku kłamie :>
-
Jaki telefon? Proszę o pomoc w wyborze.
Niedługo kończy mi się umowa z Plusem, zastanawiam się nad przedłużeniem jej i jednocześnie zwiększeniem abonamentu na taki za 90zł. I teraz tak, Plus w ramach takiego abonamentu oferuje na swojej stronie: BlackBerry 8520 - 49,01 zł Sony Ericsson Aino - 449,01 zł Nokia N97 MINI - 449,01 zł Samsung I8000 Omnia II - 349,01 zł Sony Ericsson C905 - 249 zł Nokia E72 - 449,01 zł Nokia E75 Mo Navi 0 449,01 zł I tu uwaga - oferta za chęć przedłużenia umowy może się różnic na + (może niższe ceny). Ale z ciekawości przejrzałem ofertę PLAY i okazuje się, że oferują naprawdę fajne telefony w lepszych cenach i w lepszym abonamencie 99zł (wliczone 2GB transferu), w dodatku można przenieść do nich stary numer: HTC Legend - 249 zł HTC Desire - 499 zł HTC Hero - 249 zł HTC Touch HD 2 - 499 zł Sony Ericsson Aino - 399 zł (50zł mniej niż w Plusie) Samsung Omnia HD - 399 zł Samsung Omnia 2 - 199 zł Samsung Wave - 199 zł Nokia N97 Mini - 549 zł (100 zł drożej niż w Plusie) Co do ERY to ich oferta wygląda biednie, w abonamencie 89 zł ceny tych telefonów są duuuużo, duuuużo wyższe. Jeśli chodzi o ORANGE to nic specjalnego - ceny takie jak w PLAY ale tylko 1GB w abonamencie. Telefon miałby mi służyć do latania po sieci i dzwonienia Poza tym lubię też gadżety, widgety i inne bajery dające duże możliwości. Przywiązany jestem do Sony Ericssona, stąd też ich telefony na liście ale szczerze powiem, że nie wiem jak teraz stoją na rynku - czy są dobre, co oferują itp. Podoba mi się też HTC, Nokia też ujdzie. Najmniej przekonany jestem do Samsunga. Generalnie chciałbym zostać w Plusie ale oferta Playa naprawdę miażdży cyce :> Który z tych telefonów byłby najlepszym wyborem? Możecie też zaproponować coś spoza listy. Dzięki z góry za pomoc. EDIT: Zapomniałem dopisać że nie jestem zbytnio na czasie i tworząc listę kierowałem się głównie opisem na stronie operatorów - a jak wiadomo nie są te opisy zbyt dokładne i bardziej reklamują niż opisują :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Podobno BBC podało, że Kubica jechał z uszkodzonym dyfuzorem i dlatego szybciej zużywały się tylne opony w jego bolidzie. A uszkodził go Schumacher w zamieszaniu na początku wyścigu. Rzeczywiście podczas widoku z bolidu Suttila wydawało mi się, że coś tam dynda w Renault w okolicy światła.
-
F1, Rajdy i Motorsport
O uwaga Zientarski zaraz naciśnie spację i sprawdzi internet z cyfrowego polsatu i powie jaką Robert karę dostał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Trochę jestem rozczarowany, szkoda 6 miejsca... w dodatku Rosberg wyprzedził RK o 1 punkt w generalce. Ehh kilka okrążeń więcej i byłoby inaczej. A Shumi jak za starych dobrych lat, tego zepchnie na ścianę, tego na trawę, byle nie stracić pozycji :>
-
[B6 AVF] # A4 Avant 1.9TDI 130KM S-Line #
Ładna sztuka Szkoda że automat ale co kto lubi :> No i pełny S-Line to to nie jest bo zewnętrznego nie ma Ale wyposażenie i tak konkretne :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobrze, że Zientarski ma internet z cyfrowego polsatu, dzięki czemu może 2 razy w spację stuknąć i już ma pełno sensacyjnych wiadomości :polew:
-
24h Le Mans
Na końcu powinni dodać: "Nie możesz go kupić bo nie jeździ" :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Maqk :>
-
24h Le Mans
Po nocy trochę się pozmieniało :> Na czele 2 Audi (nr 8 i nr 9), trzecie miejsce Peugeot nr 1 (ok 1 okrążenie straty). Oby do mety już nic się nie zmieniło
-
24h Le Mans
We francuzach na bank padnie elektryka a w Audi wytrą się wałki :> Póki co najwięcej emocji było w wyścigu legend o godz. 11 :> Fajna walka Prosche 962 vs Jaguar
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak fajna to można wybaczyć :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co to ma znaczyć, że dwa dni nikt tu nic nie pisze??? Prawie jak na .eu
-
24h Le Mans
Na Eurosporcie właśnie zaczyna się sesja Warm-Up a o 15 start wyścigu
-
Skuter
Otuz to dobrze prawi dac mu wodki!!! Panowie jak juz to rower:) troche ruchu a nie tylko d*py wozić Zgadzam się z kolegami, jakbym miał pickupa na dużych kołach to bym nimi mielił skutermanów. I rowerzystów jeżdżących po ulicach też. Nie ma nic gorszego niż sznur samochodów zamulający 40 km/h przez takich :> Powinni wprowadzić obowiązkowy egzamin na prawko na skutery. Oczywiście od 18 lat wzwyż. Koniec z dziećmi na skuterach :gwizdanie:
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Mnie tam się brewki podobają. Pewnie to ABT, tak jak grill... Moc też pewnie made by ABT. Aha - zamaluj tablice.
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Piękna Super kolor Ale daj jakiś opis: wyposażenie, mody jeśli jakieś zrobiłeś lub planujesz i takie tam :>
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Zimą wzbudzi to podejrzenia i w najlepszym przypadku dostaniesz alkomat lub narkotest, w najgorszym będzie trzeba podnieść szyby A tak na poważnie to policjanci nie są głupi, znają numery z opuszczaniem szyb Latem to może taki numer jeszcze przejdzie ale w chłodniejsze dni od razu skumają o co chodzi. Jedyna nadzieja w tym, że skoro zatrzymali za prędkość to już się szyb nie będą czepiali.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajnie Ci auto syczało jak ruszaliśmy Dzięki za spota A poza tym to mieliśmy śmigać razem z Antoniem a tu d*pa, zgubiliśmy się Ale moja wina, to ja się zamotałem
-
Dobra energia
3 stawy + lasy? No to niezłą inwazję komarów musisz mieć co roku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego To dziś na spocie impreza?
-
Dobra energia
Słyszałem,że niektórym dałeś już imiona :gwizdanie: Tak ale tylko tym, które podlewam regularnie.
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Weź wszystkie jednakowo bo później będziesz żałował że przód dałeś jaśniejszy. Zawsze tak jest :>
-
Dobra energia
Jak piję piwko w plenerze to często przebywam w pobliżu drzew, czasem nawet po kilka razy i naprawdę przynosi mi to dużą ulgę. Coś w tym jest
-
[ALL B5] Felgi 17 a licznik
Ja ostatnio na obwodnicy z ciekawości sprawdziłem i przy 180km/h na liczniku, pokazało mi około 165 km/h na gps (dokładnie nie pamiętam), koła 19".