Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wpadam- W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja polecam DARMOWĄ grę Trackmania Nations Forever. Są to typowe zręcznościowe wyścigi ONLINE (single też jest ale nie o to tu chodzi), zabójcze prędkości, serpentyny, skocznie, zero realizmu i SUPER ZABAWA. Już dawno się tak świetnie nie bawiłem. Są rankingi państw, graczy a nawet województw/stanów jeśli dany kraj je posiada. Torów jest multum, serwerów także, do tego zawody, turnieje a nawet mistrzostwa świata. Co ważne gra jest zarówno dla tych, którzy grają godzinami jak i dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na grę (niektóre wyścigi trwaja zaledwie 15sekund ale jest to 15 sekund pełnych emocji :> ). I nie ma się co obawiać, że jak zaczynamy grać to będziemy w ogonie stawki, ponieważ umiejętności graczy są na bardzo zróżnicowanym poziomie, nie jest tu tak, jak w wielu grach online, że grają sami wymiatacze :> W tej chwili jest ok 3,5 mln kont i nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do gry, także na polskich serwerach Trailer: Link do ściągnięcia gry (oficjalna strona): http://www.trackmania.com/index.php?rub=downloads i pierwsza od góry FREE VERSION Trackmania Nations Forever (ok 500mb) Jeśli ktoś się zdecyduje zagrać, niech doda mnie do znajomych, nick w grze - Maqk- Ciekawe filmy warte obejrzenia
I parę innych filmów "zmęczonych" przeze mnie (L4 :>): REC 2 - odgrzany kotlet, generalnie to samo co w jedynce, tyle że tym razem głownymi bohaterami są ksiądz oraz drużyna hiszpańskiego SWAT'a. Można obejrzeć ale spodziewałem się czegoś więcej bo jedynka była naprawdę fajna. Shutter Island - w kinach jako "Tajemnicza Wyspa" (chyba) - genialny film, świetna gra Di Caprio, niesamowity scenariusz, super zwroty akcji i zaskakujące zakończenie - majstersztyk, pozycja obowiązkowa dla wielbicieli thrillerów i kryminałow. Zero - polski dramat obyczajowy, nigdy nie tykam dramatów ale jakoś tak się nawinął... I pozytywne zaskoczenie - film mi się podobał. Jest to generalnie zlepek scen pokazujących życie wielu osób, nie wiem czy można o kimś w tym filmie powiedzieć "główny bohater". Ciekawie rozwiązano przejścia z jednego wątku na drugi. Historie pokazane w filmie są dosyć interesujące i na pewno nie można się na nim nudzić. Doomsday - typowa sieczka, film akcji klasy B, od biedy można obejrzeć, szczególnie jeśli ktoś lubi klimaty postapokaliptyczne, Fallouta, fajne laski, dużo niecelnego strzelania i akcje możliwe tylko w filmach :> Dog Soldiers - pseudo horror, grupa żolnierzy zostaje na odludziu zaatakowana przez watahę wilkołaków. Efekty specjalne mizerne (wilkołaki kiepsko zrobione), akcji trochę jest, można obejrzeć. Sherlock Holmes - wyśmienity film, dawno się już tak dobrze nie bawiłem, fajna historia, sporo humoru, świetne efekty specjalne i akcja. The Road - kolejny film utrzymany w klimatach postapokaliptycznych, spodziewałem sie thrillera ale to bardziej dramat. Dosyć przytłaczający i dołujący ale polecam, dobry film. Descent 2 - jedynka zbierała podobno dobre recenzje, mnie niczym nie urzekła. Teraz pojawiła się dwójka i jak to z sequelami bywa - odgrzany kotlet (podobnie jak REC 2). Przewidywalny do bólu, płytki i nudnawy. Nie polecam, no chyba że ktoś nie widział jedynki to można zmęczyć.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
A mnie się ten film podobał. Wszystko zależy od tego, czego się po filmie spodziewasz, od podejścia jednym słowem Ja byłem nastawiony na film akcji, taką odmóżdżającą sieczkę w klimatach horrorowych i się nie zawiodłem. Nie jest to kino najwyższych lotów ale do oblookania z kumplami przy piwku jak najbardziej się nadaje I jest o niebo lepszy od Ninja Assassin, to jest dopiero żenada, takiej kichy nie widziałem od lat, wytrzymałem z godzinę, resztę przewinąłem do końca żeby móc odhaczyć film jako obejrzany- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie musiałeś tego pisać publicznie, weź to wyedytuj zanim nowy zobaczy. Napisz, że na 99% będziesz. A na pw prześlij że jednak nie. Tylko nie nowemu- [ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Ładna sztuka, fele kox- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak myślałem. To w środę weź VAGa bo jak nie to nie dostaniemy piwa od nowego kolegi :>- [ALL] Co sądzicie na temat tych felg?
"Limuzynowate" Trzeba będzie dodać do słownika, podoba mi się :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Focha masz?- [ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Nie przejmuj się, ważne że Tobie się podoba :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A czemu miałby nie przyjeżdżać? Co mu zrobiłeś Ambro, Ty zboku?- [ALL B6] Mój skromny nabytek
Co do włącznika awaryjnych to świeci się przez jakiś czas po zamknięciu auta, to normalne. A szumy i inne dziwne pstryknięcia i odgłosy dobiegające z kokpitu po wyłączeniu silnika to też normalka :> Nie ma się czym martwić.- [ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Kolor podobny więc daje obraz tego jak mniej więcej będą te lampy wyglądały: Dla mnie kox Jak zamontujesz to wklejaj fotki jak najszybciej :>- [ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
Fajnie się auto prezentuje A folia ściemniająca jaka? Ta najciemniejsza, przez którą nic nie widać pod światło (chyba 95% ściemy ma), czy ta druga w kolejności, 75% ? A co do LEDów to czekam na foty, powinno być ok.- [B6 AVF] Felgi
Artur już Ci pisaliśmy przecież Żeby to lepiej zobrazować poszukałem fotek B6 na dużych kołach i standardowym zawieszeniu: Widzisz jak wysoko stoją? Jak duży mają prześwit między oponą a nadkolem? Uwierz mi, że na żywo rzuca się to w oczy jeszcze bardziej. Tu nie chodzi o to, żeby auto szorowało brzuchem po asfalcie, tu chodzi o to, żeby zmniejszyć prześwit między kołem a błotnikiem. Oczywiście przy obniżaniu obie wartości się zmniejszają, zarówno prześwit między kołem a błotnikiem jak i ten między podwoziem a asfaltem. Ale to, co w największym stopniu powoduje że takie auto wygląda kiepsko, to właśnie zbyt duża odległość między szczytem opony a krawędzią błotnika.- [B5 AFN] Lifting Srebrnej Strzały. 17", lampy, Weitec-35, polerka fajek, roletki drzwiowe
Super furka, zrobiona ze smakiem- [ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
Super fele a na glebie to już będzie mega kox- [B5 ADR] Co sądzicie o tych felgach?
Wg mnie trochę dziwne są i dziwnie na tej B5 wyglądają. Ale to kwestia gustu.- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Jest nieźle Ale dekielki rzeczywiście trzeba wymienić, nie możesz jeździć z gwiazdą na feldze :>- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
Jakiś dziwny ten S-line A tak na poważnie to po fotach widać, że grube rezanko będzie- [B6 AWX] Work in progress...
kul bajerka ziomuś :> Nie róbmy już koledze burdelu w temacie Żeby nie było OT to napiszę, że wypasiony jest ten przedni zderzak, stawiam go na równi z S-line- [B6 AWA] Moja 2,0 FSI z fotkami...alu 17" - str. nr 3
1BE to fabryczne, powiedzmy że sportowe, zawieszenie Audi obniżone o 20mm (amorki + sprężyny). Wyposażenie opcjonalne.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 17:50_________________________________________________Tu masz jeszcze notkę z FAQ działu "Zawieszenie" Oznaczenie zawieszenia/twardość/wysokość 1BA = standard suspension/shock absorption 1BE/1BV = sports suspension/shock absorption 1BE: - 20mm (montowane z pakietem s-line) 1BV: - 30mm (zawieszenie montowane chyba w S4) Twardość: 1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b6_jaki_fabrycznysportowy_zawias-t22345.0.html- [B6 AWX] Work in progress...
No ale taka prawda, będzie allroad. A to i tak grzeczne określenie. Bo to wygląda jak traktor albo wóz drabiniasty, wygląda tak, że zamiast lansu wzbudza tylko uśmiech politowania, jak WIEJSKI TUNING!- [B6 AWX] Work in progress...
Kolega dobrze to określił. Olej te swoje tabelki bo one na nic się nie przydadzą. Kupisz 18", założysz na standardowy zawias to wtedy zrozumiesz o co chodzi :> - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia