Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. A ja polecam DARMOWĄ grę Trackmania Nations Forever. Są to typowe zręcznościowe wyścigi ONLINE (single też jest ale nie o to tu chodzi), zabójcze prędkości, serpentyny, skocznie, zero realizmu i SUPER ZABAWA. Już dawno się tak świetnie nie bawiłem. Są rankingi państw, graczy a nawet województw/stanów jeśli dany kraj je posiada. Torów jest multum, serwerów także, do tego zawody, turnieje a nawet mistrzostwa świata. Co ważne gra jest zarówno dla tych, którzy grają godzinami jak i dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu na grę (niektóre wyścigi trwaja zaledwie 15sekund ale jest to 15 sekund pełnych emocji :> ). I nie ma się co obawiać, że jak zaczynamy grać to będziemy w ogonie stawki, ponieważ umiejętności graczy są na bardzo zróżnicowanym poziomie, nie jest tu tak, jak w wielu grach online, że grają sami wymiatacze :> W tej chwili jest ok 3,5 mln kont i nie ma problemu ze znalezieniem ludzi do gry, także na polskich serwerach Trailer: Link do ściągnięcia gry (oficjalna strona): http://www.trackmania.com/index.php?rub=downloads i pierwsza od góry FREE VERSION Trackmania Nations Forever (ok 500mb) Jeśli ktoś się zdecyduje zagrać, niech doda mnie do znajomych, nick w grze - Maqk
  2. I parę innych filmów "zmęczonych" przeze mnie (L4 :>): REC 2 - odgrzany kotlet, generalnie to samo co w jedynce, tyle że tym razem głownymi bohaterami są ksiądz oraz drużyna hiszpańskiego SWAT'a. Można obejrzeć ale spodziewałem się czegoś więcej bo jedynka była naprawdę fajna. Shutter Island - w kinach jako "Tajemnicza Wyspa" (chyba) - genialny film, świetna gra Di Caprio, niesamowity scenariusz, super zwroty akcji i zaskakujące zakończenie - majstersztyk, pozycja obowiązkowa dla wielbicieli thrillerów i kryminałow. Zero - polski dramat obyczajowy, nigdy nie tykam dramatów ale jakoś tak się nawinął... I pozytywne zaskoczenie - film mi się podobał. Jest to generalnie zlepek scen pokazujących życie wielu osób, nie wiem czy można o kimś w tym filmie powiedzieć "główny bohater". Ciekawie rozwiązano przejścia z jednego wątku na drugi. Historie pokazane w filmie są dosyć interesujące i na pewno nie można się na nim nudzić. Doomsday - typowa sieczka, film akcji klasy B, od biedy można obejrzeć, szczególnie jeśli ktoś lubi klimaty postapokaliptyczne, Fallouta, fajne laski, dużo niecelnego strzelania i akcje możliwe tylko w filmach :> Dog Soldiers - pseudo horror, grupa żolnierzy zostaje na odludziu zaatakowana przez watahę wilkołaków. Efekty specjalne mizerne (wilkołaki kiepsko zrobione), akcji trochę jest, można obejrzeć. Sherlock Holmes - wyśmienity film, dawno się już tak dobrze nie bawiłem, fajna historia, sporo humoru, świetne efekty specjalne i akcja. The Road - kolejny film utrzymany w klimatach postapokaliptycznych, spodziewałem sie thrillera ale to bardziej dramat. Dosyć przytłaczający i dołujący ale polecam, dobry film. Descent 2 - jedynka zbierała podobno dobre recenzje, mnie niczym nie urzekła. Teraz pojawiła się dwójka i jak to z sequelami bywa - odgrzany kotlet (podobnie jak REC 2). Przewidywalny do bólu, płytki i nudnawy. Nie polecam, no chyba że ktoś nie widział jedynki to można zmęczyć.
  3. A mnie się ten film podobał. Wszystko zależy od tego, czego się po filmie spodziewasz, od podejścia jednym słowem Ja byłem nastawiony na film akcji, taką odmóżdżającą sieczkę w klimatach horrorowych i się nie zawiodłem. Nie jest to kino najwyższych lotów ale do oblookania z kumplami przy piwku jak najbardziej się nadaje I jest o niebo lepszy od Ninja Assassin, to jest dopiero żenada, takiej kichy nie widziałem od lat, wytrzymałem z godzinę, resztę przewinąłem do końca żeby móc odhaczyć film jako obejrzany
  4. Nie musiałeś tego pisać publicznie, weź to wyedytuj zanim nowy zobaczy. Napisz, że na 99% będziesz. A na pw prześlij że jednak nie. Tylko nie nowemu
  5. Ładna sztuka, fele kox
  6. Tak myślałem. To w środę weź VAGa bo jak nie to nie dostaniemy piwa od nowego kolegi :>
  7. "Limuzynowate" Trzeba będzie dodać do słownika, podoba mi się :>
  8. Nie przejmuj się, ważne że Tobie się podoba :>
  9. A czemu miałby nie przyjeżdżać? Co mu zrobiłeś Ambro, Ty zboku?
  10. Co do włącznika awaryjnych to świeci się przez jakiś czas po zamknięciu auta, to normalne. A szumy i inne dziwne pstryknięcia i odgłosy dobiegające z kokpitu po wyłączeniu silnika to też normalka :> Nie ma się czym martwić.
  11. Kolor podobny więc daje obraz tego jak mniej więcej będą te lampy wyglądały: Dla mnie kox Jak zamontujesz to wklejaj fotki jak najszybciej :>
  12. Fajnie się auto prezentuje A folia ściemniająca jaka? Ta najciemniejsza, przez którą nic nie widać pod światło (chyba 95% ściemy ma), czy ta druga w kolejności, 75% ? A co do LEDów to czekam na foty, powinno być ok.
  13. Artur już Ci pisaliśmy przecież Żeby to lepiej zobrazować poszukałem fotek B6 na dużych kołach i standardowym zawieszeniu: Widzisz jak wysoko stoją? Jak duży mają prześwit między oponą a nadkolem? Uwierz mi, że na żywo rzuca się to w oczy jeszcze bardziej. Tu nie chodzi o to, żeby auto szorowało brzuchem po asfalcie, tu chodzi o to, żeby zmniejszyć prześwit między kołem a błotnikiem. Oczywiście przy obniżaniu obie wartości się zmniejszają, zarówno prześwit między kołem a błotnikiem jak i ten między podwoziem a asfaltem. Ale to, co w największym stopniu powoduje że takie auto wygląda kiepsko, to właśnie zbyt duża odległość między szczytem opony a krawędzią błotnika.
  14. Super fele a na glebie to już będzie mega kox
  15. Wg mnie trochę dziwne są i dziwnie na tej B5 wyglądają. Ale to kwestia gustu.
  16. Jest nieźle Ale dekielki rzeczywiście trzeba wymienić, nie możesz jeździć z gwiazdą na feldze :>
  17. Jakiś dziwny ten S-line A tak na poważnie to po fotach widać, że grube rezanko będzie
  18. kul bajerka ziomuś :> Nie róbmy już koledze burdelu w temacie Żeby nie było OT to napiszę, że wypasiony jest ten przedni zderzak, stawiam go na równi z S-line
  19. 1BE to fabryczne, powiedzmy że sportowe, zawieszenie Audi obniżone o 20mm (amorki + sprężyny). Wyposażenie opcjonalne.[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2010, 17:50_________________________________________________Tu masz jeszcze notkę z FAQ działu "Zawieszenie" Oznaczenie zawieszenia/twardość/wysokość 1BA = standard suspension/shock absorption 1BE/1BV = sports suspension/shock absorption 1BE: - 20mm (montowane z pakietem s-line) 1BV: - 30mm (zawieszenie montowane chyba w S4) Twardość: 1BA - miękkie - 1BE średnie - 1BV - twarde http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b6_jaki_fabrycznysportowy_zawias-t22345.0.html
  20. No ale taka prawda, będzie allroad. A to i tak grzeczne określenie. Bo to wygląda jak traktor albo wóz drabiniasty, wygląda tak, że zamiast lansu wzbudza tylko uśmiech politowania, jak WIEJSKI TUNING!
  21. Kolega dobrze to określił. Olej te swoje tabelki bo one na nic się nie przydadzą. Kupisz 18", założysz na standardowy zawias to wtedy zrozumiesz o co chodzi :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.