Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Ok, ori śruby mają podobno 14x1.50 długość gwinta 28mm przy ET45. Jeśli są one zbyt krótkie to jakie kupić? 35mm? 40mm? 45mm? Ile może być max?
  2. Racja, mnie razi trochę to, że cała mapa to jedno wielkie miasto, nie ma wiosek, lasów, kilku miast, pustyni jak w San Andreas. Ale myślę, że to z powodu ograniczeń sprzętowych, może w następnej części mapa będzie większa. Szkoda, bo lubiłem w SA czasem chopperem się bujnąć za miasto jak easy rider
  3. To ja się podepnę pod temat: Kupiłem felgi ET35, wcześniej miałem ET45. Wulkanizator powiedział, że śruby są zbyt krótkie do nowych felg i że powinienem je zmienić. Ja temat olałem ale teraz chodzi mi po głowie. Na chłopski rozum - skoro felga ma ET 1cm większe to muszę kupić śruby dłuższe o ok 1cm? Czy to na jakiejś innej zasadzie działa?
  4. A ja sobie kupiłem GTA IV Wiem że duży poślizg ale wcześniej nie miałem jakoś klimatu na gangsterską grę Teraz na L4 oglądam non stop Rodzinę Soprano to mnie wzięło Oczywiście gierka trzyma poziom jak poprzednie części Do tego wziąłem Trackmania United Forever z okularami 3D Od tej darmowej, którą opisywałem 2 strony wcześniej, różni się większą ilością tras, samochodów i dodatkowymi opcjami. Zabawa super A co do okularów 3D... hmm, po włączeniu odpowiedniej opcji w grze, rzeczywiście wygląda to jak 3D, tyle że oczy bolą już po paru minutach i kolorki jakieś koślawe w tym trybie są :>
  5. Miód malyna, pozazdrościć :> Jeszcze bym szybki ściemnił i gites A te fele to nie jest czasem wzór z Superba czy mi się coś popmieszało? W każdym razie fajnie się prezentują
  6. Guardian - wypas Czyli rozumiem, że kupiłeś LEDy, wyjąłeś bebechy i włożyłeś do ORI ?
  7. Posy - ja tak jak Fudi wybieram nr. 2 :> Ewentualnie może być 1. 3 jest u mnie na ostatnim miejscu ale też ujdzie :> Cięzki wybór masz :>
  8. Fajna sztuka na niezłym wypasie Daj fotki środka :>
  9. Ja właśnie przestałem oglądać wyścig, też mnie wk***ia ten fart tej łajzy z McLarena, jak zwykle wszystko kombinowane, wg mnie SC mógł zjechać szybciej, niepotrzebnie trzymali go tyle okrążeń na torze... Ale wiadomo, że dziadki z F1 chcą żeby wyścigi były bardziej emocjonujące, więc przytrzymali SC żeby reszta mogła dobić do pierwszej trójki bo wiadomo - wtedy będzie wyprzedzanie i emocje. Szkoda tylko, że przez takie gierki przy zielonym stoliku Robert traci punkty.
  10. Zakochałem się http://www.youtube.com/watch?v=mOyg7e44OBU http://www.youtube.com/watch?v=m-zRYnSkw2g&playnext_from=TL&videos=vFv6NokuG-o
  11. Ja podobnie jak konradzed - felgi nr.1 i gumy nr.3 - jeździłem na Firestonach Firehawk Sz i nie mam najmniejszych zastrzeżeń - naprawdę super opony
  12. Dokładnie takie Te ładnie wyglądają tylko na tej focie, pewnie kombinowanej photoshopem, bo w rzeczywistości, na żywo, kierunki nie są czarne tylko szare. I to już tak kozacko nie wygląda.
  13. Jest dobrze Daj więcej fotek, szczególnie ze zgaszonymi światłami bo jak się LEDy świecą to nie widać co to za lampy, wyglądają wtedy jak te zwykłe LEDy biało-czerwone.
  14. Ładnie Bieńkowóz ciśnie. Teraz musisz wyrezać Q :>
  15. Łepski, Ty, ja a do reszty dzwoń [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________ok to ja wyjeżdżam jakby się coś zmieniło to Bieniek dzwoń i mów, żebym na darmo nie jechał
  16. Oki to skwer 22. Będę na 100%, nie wystawcie mnie
  17. a gdzie? bo matarnia to zaraz bedzie zamknieta Fashion house? skwer? inne miejsce?
  18. no :polew: mniejsza z tym gdzie, trzeba ludziów skumbinować więcej [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:39_________________________________________________ok to co z tym spotem, kto sie pisze?
  19. dziś? a gdzie? może na skwerze?
  20. a ja myślałem że to czarna chmura z wulkanu... a to Bieniek nowy program testował na obwodnicy i teraz Obama musi w domu zostać
  21. Malowane chyba były? Bo nie chce mi się wierzyć, że używki nie mają nawet jednej ryski i wyglądają jak nowe :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.