Treść opublikowana przez Maciek80
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
Ok, ori śruby mają podobno 14x1.50 długość gwinta 28mm przy ET45. Jeśli są one zbyt krótkie to jakie kupić? 35mm? 40mm? 45mm? Ile może być max?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Racja, mnie razi trochę to, że cała mapa to jedno wielkie miasto, nie ma wiosek, lasów, kilku miast, pustyni jak w San Andreas. Ale myślę, że to z powodu ograniczeń sprzętowych, może w następnej części mapa będzie większa. Szkoda, bo lubiłem w SA czasem chopperem się bujnąć za miasto jak easy rider
-
[ALL B7] Śruby do felg aluminiowych
To ja się podepnę pod temat: Kupiłem felgi ET35, wcześniej miałem ET45. Wulkanizator powiedział, że śruby są zbyt krótkie do nowych felg i że powinienem je zmienić. Ja temat olałem ale teraz chodzi mi po głowie. Na chłopski rozum - skoro felga ma ET 1cm większe to muszę kupić śruby dłuższe o ok 1cm? Czy to na jakiejś innej zasadzie działa?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja sobie kupiłem GTA IV Wiem że duży poślizg ale wcześniej nie miałem jakoś klimatu na gangsterską grę Teraz na L4 oglądam non stop Rodzinę Soprano to mnie wzięło Oczywiście gierka trzyma poziom jak poprzednie części Do tego wziąłem Trackmania United Forever z okularami 3D Od tej darmowej, którą opisywałem 2 strony wcześniej, różni się większą ilością tras, samochodów i dodatkowymi opcjami. Zabawa super A co do okularów 3D... hmm, po włączeniu odpowiedniej opcji w grze, rzeczywiście wygląda to jak 3D, tyle że oczy bolą już po paru minutach i kolorki jakieś koślawe w tym trybie są :>
-
[B6 AVJ] Moja A4 1.8T.Nowe foto , elementy pakietu S-line.
Miód malyna, pozazdrościć :> Jeszcze bym szybki ściemnił i gites A te fele to nie jest czasem wzór z Superba czy mi się coś popmieszało? W każdym razie fajnie się prezentują
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
podziękował
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Guardian - wypas Czyli rozumiem, że kupiłeś LEDy, wyjąłeś bebechy i włożyłeś do ORI ?
-
[ALL B6] Jakie wybrać felgi?
Posy - ja tak jak Fudi wybieram nr. 2 :> Ewentualnie może być 1. 3 jest u mnie na ostatnim miejscu ale też ujdzie :> Cięzki wybór masz :>
-
[B6 BDH] 2,5 TDI quattro Avant Black S-line(nowe foto 27.09)
Fajna sztuka na niezłym wypasie Daj fotki środka :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja właśnie przestałem oglądać wyścig, też mnie wk***ia ten fart tej łajzy z McLarena, jak zwykle wszystko kombinowane, wg mnie SC mógł zjechać szybciej, niepotrzebnie trzymali go tyle okrążeń na torze... Ale wiadomo, że dziadki z F1 chcą żeby wyścigi były bardziej emocjonujące, więc przytrzymali SC żeby reszta mogła dobić do pierwszej trójki bo wiadomo - wtedy będzie wyprzedzanie i emocje. Szkoda tylko, że przez takie gierki przy zielonym stoliku Robert traci punkty.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Zakochałem się http://www.youtube.com/watch?v=mOyg7e44OBU http://www.youtube.com/watch?v=m-zRYnSkw2g&playnext_from=TL&videos=vFv6NokuG-o
-
[ALL B5] Który zestaw najlepszy? Nowe alu i nowe gumy.
Ja podobnie jak konradzed - felgi nr.1 i gumy nr.3 - jeździłem na Firestonach Firehawk Sz i nie mam najmniejszych zastrzeżeń - naprawdę super opony
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Dokładnie takie Te ładnie wyglądają tylko na tej focie, pewnie kombinowanej photoshopem, bo w rzeczywistości, na żywo, kierunki nie są czarne tylko szare. I to już tak kozacko nie wygląda.
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Jest dobrze Daj więcej fotek, szczególnie ze zgaszonymi światłami bo jak się LEDy świecą to nie widać co to za lampy, wyglądają wtedy jak te zwykłe LEDy biało-czerwone.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładnie Bieńkowóz ciśnie. Teraz musisz wyrezać Q :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski, Ty, ja a do reszty dzwoń [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:57_________________________________________________ok to ja wyjeżdżam jakby się coś zmieniło to Bieniek dzwoń i mów, żebym na darmo nie jechał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki to skwer 22. Będę na 100%, nie wystawcie mnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a gdzie? bo matarnia to zaraz bedzie zamknieta Fashion house? skwer? inne miejsce?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no :polew: mniejsza z tym gdzie, trzeba ludziów skumbinować więcej [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:39_________________________________________________ok to co z tym spotem, kto sie pisze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziś? a gdzie? może na skwerze?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja myślałem że to czarna chmura z wulkanu... a to Bieniek nowy program testował na obwodnicy i teraz Obama musi w domu zostać
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Przekox :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najs, graty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Malowane chyba były? Bo nie chce mi się wierzyć, że używki nie mają nawet jednej ryski i wyglądają jak nowe :>