Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. To zależy co tam włożysz. Ja jeżdżę na fabrycznym -20mm i jest ok, nie jest za twardo ale komfort oczywiście mniejszy niż na standardowym. I skoro wozisz pełny bagażnik to jak uda Ci się dorwać jakieś używane 1BE -20mm w dobrym stanie to będzie dobry wybór.
  2. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi Ja mówię o tym, że do tak dużych felg (18"), zawieszenie musi być chociaż minimalnie obniżone. W innym wypadku auto stoi wysoko jak traktor. Dlatego napisałem, że razem z kołami powinieneś kupić sprężyny obniżające o jakieś 30mm. Oczywiście najlepiej całe zawieszenie, jakiś markowy gwint Ale to już potężna kasa
  3. Słyszałem coś kiedyś o śrubach pływających Ale na czym to polega? I czy jest bezpieczne?
  4. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Przestań, twardym trzeba być Chłopaków zawiedziesz?
  5. Felunek fajny Ale posadź ją koniecznie bo wygląda jak terenówka -20mm i styka jeśli nie chcesz za nisko.
  6. Daj więcej fotek środka i generalnie napisz coś więcej o nowym nabytku. Zadowolony jesteś z przesiadki z A4 do Samary? Napisz jakie plany, może chip u Rogala? Sprawdzałeś VIN i historię w ASO? Wogóle to skąd ona jest? Z Niemiec? Włoch? :polew: Kox fura, szkoda że już pocięta
  7. Całkiem fajne ale trochę małe jak na ten kolor (ciemne kolory optycznie pomniejszają). Poza tym za taką kasę można dorwać jakieś używane 18". EDIT: skoro masz je za 1100zł to bierz:)
  8. Nie rób tego. Wg mnie to pasuje tylko do grubo zmodowanych aut, na dużej glebie i oczywiście na dużych kołach. Niedawno były na allegro (może jeszcze są) repliki RS6 czerwone. Nawet fajnie wyglądały na fotach ale tylko dlatego, że miały 19" a Superb na którym były miał ostrą glebę.
  9. Coś drętwo tu ostatnio, nikt nie spamuje, nie bluzga... ;( Niedługo będzie jak u kolegów z drugiego forum, spoty w parę osób raz na 3 miechy ;(
  10. Nie kupowałem na allegro, kupiłem w sklepie motoryzacyjnym
  11. Ja kiedyś też skusiłem się na Blue Vision i wcale nie świeciły na biało czy niebiesko. Świeciły tak samo jak zwykłe taniochy. Do dziś czuję się oszukany.
  12. Fajnie się prezentuje Ale ściema musi być i chrom z szyb musi wywalić :>
  13. Zyx0r jak chcesz fele z rantem to pamiętaj, że do rantu musi być gleba i to najlepiej duża. Inaczej będzie to kiepsko wyglądało. Poza tym B6 wygląda masywnie i 17" na nim szału nie robi, lepiej idź w 18 bo komfort niewiele gorszy niż na 17 a wygląd o niebo lepszy.
  14. nie zakładaj 18" na zwykły zawias bo będzie tragedia, razem z felami kup sprężyny jakieś -30mm :>
  15. Podziękował. Ale coś mało, tylko 4 auta
  16. Furka wypas... ale 18" bez gleby wygląda tragikomicznie To lepiej już na poprzednich maluchach było.
  17. No grafit to całkiem ciekawa opcja, koła nie giną na czarnym aucie aż tak jak te pomalowane na czarno. Coś wykombinujemy :>
  18. Jeśli chodzi Ci o te z pierwszej strony to tak, to są 17" na zawiasie 1BE (-20mm). Mam zamiar je maznąć na czarno lub grafit. Teraz mają dosyć dziwny kolor, ni to polerka, ni to chrom ale to ori malowanie. Ciężko określić co to ale wygląda w miarę ok.
  19. No o takich właśnie myślę, te z czarną obwódką. Niestety ciężko je dostać, na allegro i w sklepach są przeważnie inne, podobne ale bez czarnej obwódki.
  20. spoko maroko, damy radę teraz czas się wziąć za tylne światła... Ale najpierw muszę się zastanowić czy wkładać LEDy, czy malować ori
  21. Wiosna idzie, trzeba rezać auto
  22. Czy ktoś byłby zainteresowany kupnem moich 17" ? Oczywiście ORI, proste (sprawdzane parę dni temu, przy zmianie z zimowych), wyważone, napompowane azotem i gotowe do jazdy. Rysek minimalna ilość i bardzo małe, opony Firestone w super stanie 235/45/17. Cena okazyjna (nie mam gdzie trzymać, poza tym przyda się kasa na kolejne mody). Mogę je podrzucić jutro na spota jak ktoś chce obejrzeć :> Aha, piszę tutaj bo interesuje mnie tylko odbiór osobisty, jak nikt nie weźmie to wtedy może wystawię do działu sprzedam.
  23. Dzisiaj na auto trafiły nowe koła, miały być inne ale te też są dobre BBS, model CK (nie CH), 19", szer 8,5" ET35, oponki Goodyear Eagle 235/35/19. Miałem trochę stracha czy nie będzie ocierać na nierównościach ale póki co jest ok, mimo że od wewnętrznej strony, między oponą a elementami zawieszenia ledwo się palec mieści Fotki, jakość słaba bo telefonem na szybko robione:
  24. No ok ale jak to jest w końcu z tą felgą 19" na 9,5" na tył? podejdzie czy nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.