Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czerwone felgi . Prośba o VT.


jnx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Planuje zrobić mały mod.. Czyli pomalować felgi na czerwono. Do tego wewnętrzna część lusterek równiez w czerwień rzucić. Mógłby ktoś pokazać jakby to wyglądało na moim autku ?

chodzi mi mniej więcej o taki kolor :

eurp_0806_72_z+2008_wustefest_las_vegas_show+vw_jetta+custom_paint_and_red_wheels.jpg

a o to zdjęcie mojego avancika :

audia4janek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego. Wg mnie to pasuje tylko do grubo zmodowanych aut, na dużej glebie i oczywiście na dużych kołach. Niedawno były na allegro (może jeszcze są) repliki RS6 czerwone. Nawet fajnie wyglądały na fotach ale tylko dlatego, że miały 19" a Superb na którym były miał ostrą glebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz pomalować te ze zdjęcia-to no to chyba będzie kiszka-widziałem podobny wzór felg,ale czarne i rant czerwony-średnio :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16" w czerwieni :thumbdown: Duże koło + gleba i wtedy można pomyśleć o takich kolorach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

audia4janek1.jpg

no tak,tylko do tego potrzeba jeszcze jakichś czerwonych dodatków,ale ze smakiem i może by było fajnie,tylko nie za dużo,bo będzie totalna kicha :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodatków w kolor felg to jedynie znaczki OOOO i ewentualnie ramka grilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat :decayed:

zróbcie mi białe zawsze mnie to ciekawiło jak by to wyglądało, wiem że musi być też gruba fura ale tak z ciekawości :cool1:

jakość słaba :wink4: ale jakoś czasu nie było na profi sesje :wink4:

96c934dd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie zabawy to koło 19 jak nic i ostra gleba... wtedy wheel whores wita kolegę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi :wink4:

po obejrzenia zdjęcia też doszedłem do wnisoku że do takiego pomysłu potrzebna jest ostra duża fela, zawieszke mam 1BE więc jeszcze by uszło no ale na tą felge rzeczywiście zapachniało Calibrą.. Ale ogólnie pomysł gustownego tuningu czarnego auta z czerwonymi felgami osobiście mi sie podoba i kiedyś może założe czerwone szprychy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszke mam 1BE więc jeszcze by uszło

nie uszło by.... do takiej zabawy min opona równo z błotnikiem a najlepiej schowana pod :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czerwonym paskiem wygląda kozak :cool1:

tylko do nich potrzebne są czerwone dokładki,ale dyskretne,żeby nie przesadzić :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego. Wg mnie to pasuje tylko do grubo zmodowanych aut, na dużej glebie i oczywiście na dużych kołach. Czarne z czerwonym lepiej pasuje do twojej A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...