Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Ja też dzisiaj zakupiłem STP w czarnej butelce, LM nigdzie nie było. Miałem już rezerwę więc wlałem całą butelkę i zalałem z 85% baku. Zobaczymy jakie będą efekty za kilka tygodni. EDIT: Ups dopiero teraz wyczytałem że należy wlewać do pełnego baku hmm... Ja podjechałem pod dystrybutor na rezerwie, wlałem STP i dopiero potem zatankowałem bo stwierdziłem że lepiej się wymiesza.
  2. na pewno nie ten :!: on jest do wtryskiwaczy, a nie pompowtryskiwaczy To tylko wycinek opisu. Przy każdym środku jest napisane że nadaje się on do wszystkich rodzajów silników diesla, łacznie z cięzkimi maszynami i traktorami
  3. Zastanwiam się nad tym, który uszlachetniacz do czyszczenia pompowtrysków wybrać. Oglądałem ulotkę Liqui Moly i wtrsyki w dieslach czyszczą: Speed Tec Diesel - "oczyszcza układ wtryskowy oraz komorę spalania, redukuje emisję szkodliwych substancji" System-Pflege Diesel - "chroni układy Common Rail i pompowtryskiwaczy przed osadami, zużyciem i korozją" Diesel Spulung - "usuwa osady z wtryskiwaczy, obszaru tłoków i komory spalania" Który będzie najlepszy do AVF ? Czy może to bez znaczenia i brać dowolny?
  4. Uważam że jeśli te felgi mają znaczek Audi i można je kupić w ASO to jest to w pewnym sensie gwarancją jakości. I nie ma tu wtedy znaczenia czy są made in China, Poland, Germany czy saturn.
  5. Hmm coraz częściej myślę o zakupie X360 dla Forzy 3. Ale z drugiej strony może się wstrzymać i kupić PS3 jak wyjdzie GT5? Dylemat jak cholera A póki co czekam na Bad Company 2, za kilka dni premiera. Prawdę mówiąc myślałem że będzie to następca BF2 jeśli chodzi o multi i trochę rozczarowały mnie posty graczy BF2 którzy aktualnie męczą betę Bad Company2. Mapy do multi podobno mniejsze, sprzętu mniej i generalnie trochę inny rodzaj rozgrywki ale nic, zobaczymy, może będzie równie fajnie. W BC1 nie grałem więc nie wiem czego się spodziewać
  6. Prawdę mówiąc to wszystkie są średnie ale to kwestia gustu Jeśli już miałbym wybierać to Dezent (nr 3) a na drugim miejscu Oz (nr 1).
  7. Czyli jak zawsze
  8. 1-wsze miejsce bo na focie jest ten kolo z Feel chyba Głos oddany.
  9. +1 jest, nie ma takiego ślizgania!
  10. Nieeeee, nie wysiadam bo mi się boczki fotela wycierają
  11. I funkcję "oral" też ma, tak tak, te usta nie są tam dla ozdoby
  12. Bo to multi, przecież widać.
  13. kumpel ma Audi 100 C3 84 rok na części, mogę Ci załatwić z niej welury i kierę bo pewnie też już się przeciera skóra Jak widać kiera jest w idealnym stanie i nic się nie przeciera.
  14. Ale czuć było. :>
  15. To juz wiem co tak jebalo w srode :disgust: ale nie chcialem sie odzywac To nie ja, mi waliło tylko z gęby. To Ambro
  16. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nawet jak się poprawi to za długo się nimi nie nacieszysz, bo EURO w czerwcu a już w grudniu koniec świata podobno
  17. Ale ja mam TDI więc puszczam bąki a nie flejmy. Twojej benzynie bardziej pasują
  18. O ruscy... czemu mnie to nie dziwi :> Typowi nowobogaccy tandeciarze, kreują się na lordów i arystokrację ale jak widać prawdziwe "ja" zawsze z nich wychodzi Tak to bywa jak wieś i ciemnogród nagle dorwie się do kasy
  19. powyżej 350kkm to normalne Synek, nie ma takiego żartowania!!!! NIE MA TAKIEGO ŻARTOWANIA!!!! :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:12_________________________________________________ Kozak, dzięki Ambro ale za drogie jak na pokrowce bez turbo-napisów :>
  20. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No, to jest najgorsze, zwalniasz bo akurat odcinek z dziurami się zbliża a tu jakiś dupek Ci na zderzak wsiada... Strach hamować przed dziurą bo jeszcze Ci w dupsko wjedzie i ten ból kiedy musisz przez to wjechać w dziurę z normalną prędkością ;( i te wiązanki które wtedy puszczasz na tego ****** z tyłu
  21. Kurde muszę zmienić technikę wsiadania, boczek fotela mi się zaczyna wycierać Jak się nad tym zastanowić to rzeczywiście wsiadam "po nim" Kupię se jakieś mega-tuningowe pokrowce z oczojebnym napisem "sport" albo "turbo" i po kłopocie.
  22. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Porażka, dziur z każdym dniem coraz więcej i coraz ciężej je wszystkie ogarnąć. Pozostaje tylko zygzakowanie i jazda pod prąd lub środkiem jeśli akurat nic z naprzeciwka nie jedzie. A gdańskie łaty? Ostatnio tak dziury na jednej z ulic załatali że teraz jak nie zwolnisz do 30km/h to podwoziem trzesz Bez łat było lepiej
  23. Kolego Maciek80 temat nie jest czy ktos chce placic czy nie tylko odnośnie płacenia za autostradę grosikami. Czytaj ze zrozumieniem. Kolego Tedi35, dokładnie pod Twoim pierwszym postem w tym temacie, został poruszony temat zbyt wysokich opłat. I mój post dotyczy właśnie tamtej wypowiedzi. Mój błąd że nie umieściłem cytatu. A co do płacenia grosikami za przejazd... cóż, karać za to nie powinni ale jestem przeciw. Kwota powinna być odliczona a jeśli nie to przynajmniej powinniśmy płacić banknotem o nominale jak najbardziej zbliżonym do ceny przejazdu. Jakby jeden z drugim postał w kolejce do bramki zakorkowanej przez takiego grosikowego żartownisia to wątpię czy nadal byłby zwolennikiem takich akcji. :>
  24. Ale po co ta dyskusja? Sprawa jest prosta - jak uważacie że opłaty są zbyt duże to nikt Was nie zmusza do jazdy płatnymi autostradami. Możecie pojechać inną, darmową drogą. I po problemie. Rozumiem że jeśli ktoś mieszka w takim miejscu że nie ma innej możliwości żeby dojechać do pracy/domu to ma prawo być wkur****. Ale podejrzewam że większość osób które tu piszą jeździ autostradami raz na ruski rok, na wczasy lub święta do rodziny, więc narzekanie że raz do roku trzeba wydać 2x 17,50 czy ile to teraz kosztuje - jest śmieszne.
  25. Oki, dzięki za odpowiedź inną niż "szukaj"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.