Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
Ja też dzisiaj zakupiłem STP w czarnej butelce, LM nigdzie nie było. Miałem już rezerwę więc wlałem całą butelkę i zalałem z 85% baku. Zobaczymy jakie będą efekty za kilka tygodni. EDIT: Ups dopiero teraz wyczytałem że należy wlewać do pełnego baku hmm... Ja podjechałem pod dystrybutor na rezerwie, wlałem STP i dopiero potem zatankowałem bo stwierdziłem że lepiej się wymiesza.
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
na pewno nie ten :!: on jest do wtryskiwaczy, a nie pompowtryskiwaczy To tylko wycinek opisu. Przy każdym środku jest napisane że nadaje się on do wszystkich rodzajów silników diesla, łacznie z cięzkimi maszynami i traktorami
-
[B6 AVF] Który uszlachetniacz LM do czyszczenia pompowtrysków?
Zastanwiam się nad tym, który uszlachetniacz do czyszczenia pompowtrysków wybrać. Oglądałem ulotkę Liqui Moly i wtrsyki w dieslach czyszczą: Speed Tec Diesel - "oczyszcza układ wtryskowy oraz komorę spalania, redukuje emisję szkodliwych substancji" System-Pflege Diesel - "chroni układy Common Rail i pompowtryskiwaczy przed osadami, zużyciem i korozją" Diesel Spulung - "usuwa osady z wtryskiwaczy, obszaru tłoków i komory spalania" Który będzie najlepszy do AVF ? Czy może to bez znaczenia i brać dowolny?
-
[ALL] Felgi Oryginalne - made in china, czechy itp
Uważam że jeśli te felgi mają znaczek Audi i można je kupić w ASO to jest to w pewnym sensie gwarancją jakości. I nie ma tu wtedy znaczenia czy są made in China, Poland, Germany czy saturn.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hmm coraz częściej myślę o zakupie X360 dla Forzy 3. Ale z drugiej strony może się wstrzymać i kupić PS3 jak wyjdzie GT5? Dylemat jak cholera A póki co czekam na Bad Company 2, za kilka dni premiera. Prawdę mówiąc myślałem że będzie to następca BF2 jeśli chodzi o multi i trochę rozczarowały mnie posty graczy BF2 którzy aktualnie męczą betę Bad Company2. Mapy do multi podobno mniejsze, sprzętu mniej i generalnie trochę inny rodzaj rozgrywki ale nic, zobaczymy, może będzie równie fajnie. W BC1 nie grałem więc nie wiem czego się spodziewać
-
[B5 ADP] Pomoc w doborze felg do A4
Prawdę mówiąc to wszystkie są średnie ale to kwestia gustu Jeśli już miałbym wybierać to Dezent (nr 3) a na drugim miejscu Oz (nr 1).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czyli jak zawsze
-
Biorę udział w konkursie foto... prośba o głos...
1-wsze miejsce bo na focie jest ten kolo z Feel chyba Głos oddany.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
+1 jest, nie ma takiego ślizgania!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nieeeee, nie wysiadam bo mi się boczki fotela wycierają
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I funkcję "oral" też ma, tak tak, te usta nie są tam dla ozdoby
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo to multi, przecież widać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kumpel ma Audi 100 C3 84 rok na części, mogę Ci załatwić z niej welury i kierę bo pewnie też już się przeciera skóra Jak widać kiera jest w idealnym stanie i nic się nie przeciera.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale czuć było. :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To juz wiem co tak jebalo w srode :disgust: ale nie chcialem sie odzywac To nie ja, mi waliło tylko z gęby. To Ambro
-
Drogi jak ser szwajcarski...
Nawet jak się poprawi to za długo się nimi nie nacieszysz, bo EURO w czerwcu a już w grudniu koniec świata podobno
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale ja mam TDI więc puszczam bąki a nie flejmy. Twojej benzynie bardziej pasują
-
Gdy się ma za dużo pieniędzy - złote furki
O ruscy... czemu mnie to nie dziwi :> Typowi nowobogaccy tandeciarze, kreują się na lordów i arystokrację ale jak widać prawdziwe "ja" zawsze z nich wychodzi Tak to bywa jak wieś i ciemnogród nagle dorwie się do kasy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
powyżej 350kkm to normalne Synek, nie ma takiego żartowania!!!! NIE MA TAKIEGO ŻARTOWANIA!!!! :polew: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:12_________________________________________________ Kozak, dzięki Ambro ale za drogie jak na pokrowce bez turbo-napisów :>
-
Drogi jak ser szwajcarski...
No, to jest najgorsze, zwalniasz bo akurat odcinek z dziurami się zbliża a tu jakiś dupek Ci na zderzak wsiada... Strach hamować przed dziurą bo jeszcze Ci w dupsko wjedzie i ten ból kiedy musisz przez to wjechać w dziurę z normalną prędkością ;( i te wiązanki które wtedy puszczasz na tego ****** z tyłu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde muszę zmienić technikę wsiadania, boczek fotela mi się zaczyna wycierać Jak się nad tym zastanowić to rzeczywiście wsiadam "po nim" Kupię se jakieś mega-tuningowe pokrowce z oczojebnym napisem "sport" albo "turbo" i po kłopocie.
-
Drogi jak ser szwajcarski...
Porażka, dziur z każdym dniem coraz więcej i coraz ciężej je wszystkie ogarnąć. Pozostaje tylko zygzakowanie i jazda pod prąd lub środkiem jeśli akurat nic z naprzeciwka nie jedzie. A gdańskie łaty? Ostatnio tak dziury na jednej z ulic załatali że teraz jak nie zwolnisz do 30km/h to podwoziem trzesz Bez łat było lepiej
-
[ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
Kolego Maciek80 temat nie jest czy ktos chce placic czy nie tylko odnośnie płacenia za autostradę grosikami. Czytaj ze zrozumieniem. Kolego Tedi35, dokładnie pod Twoim pierwszym postem w tym temacie, został poruszony temat zbyt wysokich opłat. I mój post dotyczy właśnie tamtej wypowiedzi. Mój błąd że nie umieściłem cytatu. A co do płacenia grosikami za przejazd... cóż, karać za to nie powinni ale jestem przeciw. Kwota powinna być odliczona a jeśli nie to przynajmniej powinniśmy płacić banknotem o nominale jak najbardziej zbliżonym do ceny przejazdu. Jakby jeden z drugim postał w kolejce do bramki zakorkowanej przez takiego grosikowego żartownisia to wątpię czy nadal byłby zwolennikiem takich akcji. :>
-
[ALL] Nie płaćcie groszami na A4.
Ale po co ta dyskusja? Sprawa jest prosta - jak uważacie że opłaty są zbyt duże to nikt Was nie zmusza do jazdy płatnymi autostradami. Możecie pojechać inną, darmową drogą. I po problemie. Rozumiem że jeśli ktoś mieszka w takim miejscu że nie ma innej możliwości żeby dojechać do pracy/domu to ma prawo być wkur****. Ale podejrzewam że większość osób które tu piszą jeździ autostradami raz na ruski rok, na wczasy lub święta do rodziny, więc narzekanie że raz do roku trzeba wydać 2x 17,50 czy ile to teraz kosztuje - jest śmieszne.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki, dzięki za odpowiedź inną niż "szukaj"