Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Fajnie się prezentuje. Zawiecha S-line chyba też jest?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To jak na forum piszesz? Manetkami z FISa? z telefonu!! rokowania nie są przychylne, chyba rozrzad padł, więc prawdopodobnie serce Paździocha idzie na śmietnik ;( ;( ;( ;( módlcie sie jutro ok. 9 żeby okazało sie inaczej ;( ;( ;( ;( ;( ;( O kurde, to nieciekawie Trzymamy kciuki za jakąś błahostkę.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 07:55_________________________________________________ U mnie -17
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też nie wiem... Wie ktoś czemu Bieńkowi się ubzdurało?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:54_________________________________________________ To jak na forum piszesz? Manetkami z FISa?
-
Zima kontra nasze niunie:)
A u mnie cholera słabo odśnieżają, porażka jakaś na osiedlu i pod robotą, sam muszę wszystko łopatą robić Bo jak nie to za pług robię a śnieg coraz twardszy, w końcu zderzak i osłony nie wytrzymają Kurde zazdroszczę tym, którzy mają ten luksus i jeżdżą tylko odśnieżonymi drogami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to ja olewam kulig,wolę sie z wami spotkać :polew: :polew: :polew:
-
To jest tuning
Brawa za pomysł, nakład pracy i kupę włożonej w projekt kasy - efekt rewelacyjny, chociaż tak jak reszta kolegów felgi bym zmienił B7 zrobione z B5, które z kolei zrobione było z 80-tki B3, którą to wyrezano z Opla Kadetta.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co o której jutro ten kulig? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alonka, miała zamówić kubki i dała ciała to teraz się musi zrehabilitować i zamówić kalendarze :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na imprezę niestety nie bo w tym tygodniu mam popo i pracuję do późna Oo zjebałem cytat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja się piszę na kalendarz jakby co
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kuwa zasypało mnie właśnie trwa ogólnoosiedlowa akcja sąsiedzka wypychania samochodów ze śnieżnych zasp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sto lat Bartek!!! Ale mam nadzieję że jutro już nikt nie ma, bo ile można tych życzeń pisać/czytać A tak na marginesie - czy RNS-E ma funkcje mute i pause podczas odtwarzania muzyki? Aaa i jeszcze jedno - pomijając to że to fabryczny sprzęt Audi, to czy RNS-E jest naprawdę tak dobre? Na dzień dzisiejszy koszt zakupu wraz z montażem w Gdańsku to ok 2.000zł, czyli sporo kasy. Zastanawia mnie czy za taką gotówkę naprawdę nie ma nic lepszego na rynku? A te wszystkie Clariony, Kenwoody, Alpine'y ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Lodówa!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I czym będziesz na spoty jeździł? Tramwajem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to pedały j**ane :/ Współczuje. w nocy ukradli? czy w dzień?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
A niech idzie w piz*u już ta cholerna zima Samochodu nie można nawet umyć, już nie pamiętam jak wygląda czysty.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym przyjechał ale jak pomyśle że jutro o 5 pobudka to mi się ku***a odechciewa. Nie będzie mnie :> Ale że dawno mnie nie było to piszę tu dla samego pisania, żeby się przypomnieć
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Hehe gdzie byś taki parking znalazł ?
-
[INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
Czepiacie się tego emblematu... A może emblemat jest prosto tylko fura jest krzywa?
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
1 osoba na ok 120.000 - o kurde, to akcja zakrojona na szeroką skalę
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Ykk dzięki za zdjęcia Ale przestań te przednie szyby za każdym razem do fotek opuszczać bo i tak każdy wie że ich nie ściemniłeś A co do lamp to przyciemniłeś kierunki czy takie brudne są ? No i generalnie zmiany od ostatnich fotek na plus ale zobaczymy jak będzie po umyciu, na alusiach i w lepszym świetle Zastanawia mnie czy czarna listwa z tyłu nie pogrubi optycznie d*py
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Kolego Ykk gdzie te fotki z najnowszymi modami??? Ile mamy czekać !!! Może być brudne auto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ooo zlot będzie? Ooo miejsc nie ma?
-
[B6 BKE] Problemy z dogrzeniem
Po włączeniu grzania temperatura może spadać ale z 90 do 70-75 *C w 30 sekund to trochę za szybko. Ale coś mi się wydaje że trochę przesadzasz Pewnie to nie jest 30 sek tylko 15 minut I to w korkach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pasek w kombi wygląda tragicznie I 2.0 TDI odradzam, fakt - nie jest tak zawodny jak legendarne BLB w Audi ale do ideału też mu daleko. Lista "typowych" usterek trapiących prawie każdego użytkownika jest długa a ceny napraw nieciekawe. Z kolei 1.9 w VW ma tylko 105 koni a to jak na paska zbyt mało - pozostaje tylko Audi