Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Fajnie się prezentuje. Zawiecha S-line chyba też jest?
  2. To jak na forum piszesz? Manetkami z FISa? z telefonu!! rokowania nie są przychylne, chyba rozrzad padł, więc prawdopodobnie serce Paździocha idzie na śmietnik ;( ;( ;( ;( módlcie sie jutro ok. 9 żeby okazało sie inaczej ;( ;( ;( ;( ;( ;( O kurde, to nieciekawie Trzymamy kciuki za jakąś błahostkę.[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 07:55_________________________________________________ U mnie -17
  3. Ja też nie wiem... Wie ktoś czemu Bieńkowi się ubzdurało?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:54_________________________________________________ To jak na forum piszesz? Manetkami z FISa?
  4. A u mnie cholera słabo odśnieżają, porażka jakaś na osiedlu i pod robotą, sam muszę wszystko łopatą robić Bo jak nie to za pług robię a śnieg coraz twardszy, w końcu zderzak i osłony nie wytrzymają Kurde zazdroszczę tym, którzy mają ten luksus i jeżdżą tylko odśnieżonymi drogami
  5. to ja olewam kulig,wolę sie z wami spotkać :polew: :polew: :polew:
  6. Brawa za pomysł, nakład pracy i kupę włożonej w projekt kasy - efekt rewelacyjny, chociaż tak jak reszta kolegów felgi bym zmienił B7 zrobione z B5, które z kolei zrobione było z 80-tki B3, którą to wyrezano z Opla Kadetta.
  7. To co o której jutro ten kulig? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. Alonka, miała zamówić kubki i dała ciała to teraz się musi zrehabilitować i zamówić kalendarze :>
  9. na imprezę niestety nie bo w tym tygodniu mam popo i pracuję do późna Oo zjebałem cytat
  10. Ja się piszę na kalendarz jakby co
  11. kuwa zasypało mnie właśnie trwa ogólnoosiedlowa akcja sąsiedzka wypychania samochodów ze śnieżnych zasp
  12. Sto lat Bartek!!! Ale mam nadzieję że jutro już nikt nie ma, bo ile można tych życzeń pisać/czytać A tak na marginesie - czy RNS-E ma funkcje mute i pause podczas odtwarzania muzyki? Aaa i jeszcze jedno - pomijając to że to fabryczny sprzęt Audi, to czy RNS-E jest naprawdę tak dobre? Na dzień dzisiejszy koszt zakupu wraz z montażem w Gdańsku to ok 2.000zł, czyli sporo kasy. Zastanawia mnie czy za taką gotówkę naprawdę nie ma nic lepszego na rynku? A te wszystkie Clariony, Kenwoody, Alpine'y ?
  13. Najlepszego Lodówa!
  14. I czym będziesz na spoty jeździł? Tramwajem?
  15. A to pedały j**ane :/ Współczuje. w nocy ukradli? czy w dzień?
  16. A niech idzie w piz*u już ta cholerna zima Samochodu nie można nawet umyć, już nie pamiętam jak wygląda czysty.
  17. Ja bym przyjechał ale jak pomyśle że jutro o 5 pobudka to mi się ku***a odechciewa. Nie będzie mnie :> Ale że dawno mnie nie było to piszę tu dla samego pisania, żeby się przypomnieć
  18. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    Czepiacie się tego emblematu... A może emblemat jest prosto tylko fura jest krzywa?
  19. 1 osoba na ok 120.000 - o kurde, to akcja zakrojona na szeroką skalę
  20. Ykk dzięki za zdjęcia Ale przestań te przednie szyby za każdym razem do fotek opuszczać bo i tak każdy wie że ich nie ściemniłeś A co do lamp to przyciemniłeś kierunki czy takie brudne są ? No i generalnie zmiany od ostatnich fotek na plus ale zobaczymy jak będzie po umyciu, na alusiach i w lepszym świetle Zastanawia mnie czy czarna listwa z tyłu nie pogrubi optycznie d*py
  21. Kolego Ykk gdzie te fotki z najnowszymi modami??? Ile mamy czekać !!! Może być brudne auto
  22. Ooo zlot będzie? Ooo miejsc nie ma?
  23. Po włączeniu grzania temperatura może spadać ale z 90 do 70-75 *C w 30 sekund to trochę za szybko. Ale coś mi się wydaje że trochę przesadzasz Pewnie to nie jest 30 sek tylko 15 minut I to w korkach
  24. Pasek w kombi wygląda tragicznie I 2.0 TDI odradzam, fakt - nie jest tak zawodny jak legendarne BLB w Audi ale do ideału też mu daleko. Lista "typowych" usterek trapiących prawie każdego użytkownika jest długa a ceny napraw nieciekawe. Z kolei 1.9 w VW ma tylko 105 koni a to jak na paska zbyt mało - pozostaje tylko Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.