Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Hmm nigdy w LFS nie grałem, słyszałem o niej ale nie miałem okazji popykać. Będzie trzeba obadać. Póki co rozpracowuję rFactor, kto nie grał - polecam, myślę że ta sama liga co LFS jeśli chodzi o poziom realizmu.
  2. Kacza o Tobie już piosenki śpiewają :polew:
  3. kul bajerka chciałeś napisać :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 19:02_________________________________________________Ludzie, będzie ktoś zamawiał klubowe naklejki albo ramki pod tablice? Może jakiś grupowy zakup dla tych co jeszcze nie mają? A jak nie to może ktoś mi zamówi? Zwracam kasę i dodaje browary :>
  4. Wuju a co to za gra? LFS?
  5. :polew: No i jeszcze za pomalowane paznokcie A Ty Kemper się nie zniechęcaj, podjedź na spota, poznaj ludzi, postaw wszystkim po browarze to zapomnimy o tym jak się chamsko przywitałeś z kolegami z trójmiasta :> Po kilku tygodniach w grupie pomorskiej sam będziesz spamował na forum EDIT: Kemper albo jednak nie, czytałem Twoje posty na A4.eu i muszę stwierdzić, że jesteś jednostką aspołeczną - nie chcieli Cię na spotach mitsubishi, teraz masz Audi i jeździsz na jednoosobowe spoty bo nikt inny nie przyjeżdża jak napiszesz że będziesz... Coś musi być z Tobą nie tak... Pewnie jesteś metalem.
  6. Drewno jest ok ale grill lepszy będzie czarny, kratka środkowa zderzaka też cała na czarno. No i jak już koledzy pisali, felunek większy by się przydał. A tak poza tym furka kox :>
  7. Tomeks moderuje raz w roku, najczęściej pod koniec grudnia. Wybiera wtedy losowo jedną osobę której daje bana za wszystkie forumowe przeginki z całego roku. W tym roku wylosuje Ambro, wiem bo mówił że piłeczka z jego nickiem to będzie jedyna piłeczka w maszynie losującej.
  8. TymonA4, dzięki wielkie, udało się umówić u Twojego magika Masz u mnie browary jeśli kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie
  9. Ja wiem co jest nie tak - znaczek TDI jest zbyt duży, gdyby był mniejszy to byłby niezły wypasik.
  10. Ja zmieniłem dziś rano i całe szczęście bo w Gdańsku i okolicach sypnęło całkiem mocno i drogi białe jak wracałem z roboty wieczorem.
  11. Witam kolegów i proszę o pomoc - rodzice wybrali się do Częstochowy odwiedzić rodzinę i ojcu padło sprzęgło, był z wujasem w jakimś warsztacie, tam zdiagnozowali usterkę i odesłali go do ASO (o ile dobrze pamiętam Marszałek). ASO jak to ASO, skasują go niesamowicie pewnie, więc może ktoś z Was mógłby polecić jakiś dobry warsztat z normalnymi cenami gdzie da się to zrobić w miarę szybko (w niedziele chcą wracać do Gdańska). Aha i ważna sprawa, samochód to Passat 2.0 Tdi, nie Audi. Dzięki z góry za pomoc.
  12. :dance2: i Ty Ambro przeciwko mnie ? tak mi nóż w plecy wbijać ? nie wstyd Ci ?
  13. Ykk jak to? Nie masz chromu na światłach? To lipa jakaś, bez chromu to nie światła
  14. Siema, nie będzie mnie dziś na spocie, praca, praca, praca ;( wiem że bez Maqka to już nie to samo , więc jeśli z tego powodu spot się nie odbędzie to przepraszam.
  15. Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili. Są jeszcze czarne ze zwykłymi żarówkami, niestety dyskwalifikuje je szara obwódka, która na czarnym aucie rzuca się w oczy. No i jeszcze lampy podobne do Skovroona, tyle że z dymionymi kierunkami - ale problem w tym, że na fotach na allegro wyglądają super ale już na aucie widać, że w rzeczywistości kierunki nie są aż tak ciemne jak w ogłoszeniach. Sprzedawcy chyba opanowali podstawy photoshopa :> A tutaj kilka fotek: czarne LEDy: czarne zwykłe: LEDy z dymionymi kierunkami:
  16. No ja się rozmarzyłem :> Zastanawiam się czy przyciemnić wszystkie szyby prócz przedniej czy zrobić jak prawo nakazuje i przyciemnić tylko tył + boczne z tyłu
  17. Tylko ciekawe jak te pierwsze się na aucie prezentują Bo te z drugiego linka widziałem na żywo i wiocha. A co do tych z linka g_egorza to już były wklejane, wyglądają całkiem całkiem ale niestety maja szarą obwódkę, która na czarnym aucie będzie się rzucać w oczy.
  18. Ludzie znacie jakiś dobry warsztat gdzie przyciemniają szyby?
  19. Kulek - te smoked z pierwszego linka wyglądają fajnie na tych fotkach ale widziałem je też na allegro i obawiam się, że w świetle dziennym będą wyglądały jak przyciemnione lexusy. A co do tych drugich to też się nad nimi zastanawiałem ale mają pewną wadę - szare obwódki - w Twoim linku tego aż tak nie widać ale te także są na allegro i niestety ten szary rzuca się w oczy. Wąski - tak myślałem że mogą być malowane albo przyciemniane folią ale łudziłem się, że może jakaś firma nieznana w Polsce takie robi Zastanawiam się jeszcze nad tymi, niestety znalazłem tylko kilka fotek, z czego większość zrobionych wieczorem na zapalonych ledach. Jak dotąd mam tylko jedną fotkę zrobiona w dzień ale nie widać całego tyłu, więc jeśli ktoś z Was widział inne fotki tych lamp na czarnym aucie - będę wdzięczny za linka
  20. Witam, poszukuję czarnych lamp na tył do B6, niestety przeszukałem już większość ofert sklepów tuningowych i nigdzie takich nie ma. Może ktoś z Was ma namiary na miejsce w Polsce gdzie można takie zamówić? Albo jeszcze lepiej - może ktoś ma na sprzedaż ? :> Chodzi mi o takie lampy jak te: I tak na marginesie - co myślicie o takim czarnym stylu?
  21. Ambro - jak chcesz, ważne żeby było wiadomo o co chodzi :>
  22. ...napisał Kaczy nick :>
  23. chyba sądu Mydło może poprawiać innych to ja mogę poprawiać... hmm... Mydła? Mydło? jak tego nicka się k**** odmienia ?! :> Mydło ale żeś se nicka wybrał :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.