Treść opublikowana przez Maciek80
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Hmm nigdy w LFS nie grałem, słyszałem o niej ale nie miałem okazji popykać. Będzie trzeba obadać. Póki co rozpracowuję rFactor, kto nie grał - polecam, myślę że ta sama liga co LFS jeśli chodzi o poziom realizmu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kacza o Tobie już piosenki śpiewają :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kul bajerka chciałeś napisać :>[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 19:02_________________________________________________Ludzie, będzie ktoś zamawiał klubowe naklejki albo ramki pod tablice? Może jakiś grupowy zakup dla tych co jeszcze nie mają? A jak nie to może ktoś mi zamówi? Zwracam kasę i dodaje browary :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Wuju a co to za gra? LFS?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: No i jeszcze za pomalowane paznokcie A Ty Kemper się nie zniechęcaj, podjedź na spota, poznaj ludzi, postaw wszystkim po browarze to zapomnimy o tym jak się chamsko przywitałeś z kolegami z trójmiasta :> Po kilku tygodniach w grupie pomorskiej sam będziesz spamował na forum EDIT: Kemper albo jednak nie, czytałem Twoje posty na A4.eu i muszę stwierdzić, że jesteś jednostką aspołeczną - nie chcieli Cię na spotach mitsubishi, teraz masz Audi i jeździsz na jednoosobowe spoty bo nikt inny nie przyjeżdża jak napiszesz że będziesz... Coś musi być z Tobą nie tak... Pewnie jesteś metalem.
-
[B6 AWX] ~~ MOJA A4 - GRANAT METALIK - CHROM ~~
Drewno jest ok ale grill lepszy będzie czarny, kratka środkowa zderzaka też cała na czarno. No i jak już koledzy pisali, felunek większy by się przydał. A tak poza tym furka kox :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks moderuje raz w roku, najczęściej pod koniec grudnia. Wybiera wtedy losowo jedną osobę której daje bana za wszystkie forumowe przeginki z całego roku. W tym roku wylosuje Ambro, wiem bo mówił że piłeczka z jego nickiem to będzie jedyna piłeczka w maszynie losującej.
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Wypas, nowy grill miażdży
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
TymonA4, dzięki wielkie, udało się umówić u Twojego magika Masz u mnie browary jeśli kiedyś spotkamy się na jakimś zlocie
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
Ja wiem co jest nie tak - znaczek TDI jest zbyt duży, gdyby był mniejszy to byłby niezły wypasik.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja zmieniłem dziś rano i całe szczęście bo w Gdańsku i okolicach sypnęło całkiem mocno i drogi białe jak wracałem z roboty wieczorem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam kolegów i proszę o pomoc - rodzice wybrali się do Częstochowy odwiedzić rodzinę i ojcu padło sprzęgło, był z wujasem w jakimś warsztacie, tam zdiagnozowali usterkę i odesłali go do ASO (o ile dobrze pamiętam Marszałek). ASO jak to ASO, skasują go niesamowicie pewnie, więc może ktoś z Was mógłby polecić jakiś dobry warsztat z normalnymi cenami gdzie da się to zrobić w miarę szybko (w niedziele chcą wracać do Gdańska). Aha i ważna sprawa, samochód to Passat 2.0 Tdi, nie Audi. Dzięki z góry za pomoc.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:dance2: i Ty Ambro przeciwko mnie ? tak mi nóż w plecy wbijać ? nie wstyd Ci ?
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Ykk jak to? Nie masz chromu na światłach? To lipa jakaś, bez chromu to nie światła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema, nie będzie mnie dziś na spocie, praca, praca, praca ;( wiem że bez Maqka to już nie to samo , więc jeśli z tego powodu spot się nie odbędzie to przepraszam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
Co do czarnych lamp z tyłu to mam podobny problem, też szukam i kombinuję. Te czarne LEDy to chyba najlepsza propozycja na rynku w tej chwili. Są jeszcze czarne ze zwykłymi żarówkami, niestety dyskwalifikuje je szara obwódka, która na czarnym aucie rzuca się w oczy. No i jeszcze lampy podobne do Skovroona, tyle że z dymionymi kierunkami - ale problem w tym, że na fotach na allegro wyglądają super ale już na aucie widać, że w rzeczywistości kierunki nie są aż tak ciemne jak w ogłoszeniach. Sprzedawcy chyba opanowali podstawy photoshopa :> A tutaj kilka fotek: czarne LEDy: czarne zwykłe: LEDy z dymionymi kierunkami:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja się rozmarzyłem :> Zastanawiam się czy przyciemnić wszystkie szyby prócz przedniej czy zrobić jak prawo nakazuje i przyciemnić tylko tył + boczne z tyłu
-
[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Tylko ciekawe jak te pierwsze się na aucie prezentują Bo te z drugiego linka widziałem na żywo i wiocha. A co do tych z linka g_egorza to już były wklejane, wyglądają całkiem całkiem ale niestety maja szarą obwódkę, która na czarnym aucie będzie się rzucać w oczy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ludzie znacie jakiś dobry warsztat gdzie przyciemniają szyby?
-
[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Kulek - te smoked z pierwszego linka wyglądają fajnie na tych fotkach ale widziałem je też na allegro i obawiam się, że w świetle dziennym będą wyglądały jak przyciemnione lexusy. A co do tych drugich to też się nad nimi zastanawiałem ale mają pewną wadę - szare obwódki - w Twoim linku tego aż tak nie widać ale te także są na allegro i niestety ten szary rzuca się w oczy. Wąski - tak myślałem że mogą być malowane albo przyciemniane folią ale łudziłem się, że może jakaś firma nieznana w Polsce takie robi Zastanawiam się jeszcze nad tymi, niestety znalazłem tylko kilka fotek, z czego większość zrobionych wieczorem na zapalonych ledach. Jak dotąd mam tylko jedną fotkę zrobiona w dzień ale nie widać całego tyłu, więc jeśli ktoś z Was widział inne fotki tych lamp na czarnym aucie - będę wdzięczny za linka
-
[ALL B6] Czarne lampy tył - gdzie kupić?
Witam, poszukuję czarnych lamp na tył do B6, niestety przeszukałem już większość ofert sklepów tuningowych i nigdzie takich nie ma. Może ktoś z Was ma namiary na miejsce w Polsce gdzie można takie zamówić? Albo jeszcze lepiej - może ktoś ma na sprzedaż ? :> Chodzi mi o takie lampy jak te: I tak na marginesie - co myślicie o takim czarnym stylu?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ambro - jak chcesz, ważne żeby było wiadomo o co chodzi :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
...napisał Kaczy nick :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba sądu Mydło może poprawiać innych to ja mogę poprawiać... hmm... Mydła? Mydło? jak tego nicka się k**** odmienia ?! :> Mydło ale żeś se nicka wybrał :>