Treść opublikowana przez Maciek80
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Shift i Grid to nic innego jak miłe i przyjemne zręcznościóweczki napisane z myślą o dzieciach i starszych graczach, więc nie ma co wybrzydzać że realizm jest taki czy owaki Z Forzą i GT jest podobnie, chociaż zawarto w nich nieco większą dawkę realizmu ale to nadal zręcznościówki z elementami symulacji A hasła typu "Real Driving Simulator" to tylko zabiegi marketingowe. Jak ktoś chce realizmu niech zagra w prawdziwą symulację - jest ich trochę na rynku - GTRy, GT Legends, LFS, czy mistrzowski rFactor:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli EU będzie o godz 15-16 tak jak Trzmiel próbuje ustawić na forum, to może ja podjadę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i słoniami [br]Dopisany: 01 Październik 2009, 20:06_________________________________________________A na TVN7 właśnie zaczął się "Dzień próby" - jak ktoś nie oglądał to mus! Wypasione kino akcji.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na Animal Planet to słonie ze wzwodem co najwyżej pooglądasz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co Ty discovery nie oglądasz? Nie widziałeś nigdy dwóch panienek z penismajtami w akcji ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak założą penismajty to mężczyzn też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakoś zaraz na polsacie A co do trenera to nie wiem jak wygląda, siatkarek z twarzy też nie znam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Eee to chyba wolę oglądać siatkarki... Szkoda tylko że tak rzadko operator pokazuje ich tyłeczki Jak jakaś się wypnie to od razu zmiana ujęcia na inne, SKANDAL!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O pani dr ? Jak ma duże cycki i jest dobra akcja ze zbliżeniami to oglądam! :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to o jakimś lekarzu domowym ? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ciemno, zimno, pada - jak chcecie być hardkorami to jedźcie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba SRT nie toleruje kibiców podczas ścigałek po mieście Znaczy jechać mogą tylko kierowcy biorący udział w zabawie, nawet pasażerów brać nie można pod groźbą wydalenia z klubu. Tyle że nie pamiętam czy to są zasady SRT czy jakiegoś innego klubu streetracingowego z trójmiasta.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Temat rzeka Ja palę ze 12 lat, 1-2 paczki dziennie Próbowałem rzucać 2 razy, za pierwszym wytrzymałem tydzień ale stwierdziłem, że tak naprawdę to nie chce rzucać i zacząłem kopcić na nowo Za drugim razem wytrzymałem 3 dni, po czym koledzy z pracy kupili mi fajki, ponieważ nie mogli znieść moich ciągłych ataków szału - zaznaczam że jestem nerwowym człowiekiem a kiedy nie pale, do szału doprowadza mnie wszystko przez 24h na dobę. Teraz powoli przygotowuję się psychicznie na trzecie i mam nadzieję ostatnie (bo skuteczne) podejście. Plastry już czekają na odpowiedni dzień Kiedy ten dzień nastąpi - nie wiem, poprostu mam nadzieję się obudzić i stwierdzić - tak, to dzisiaj rzucam :>
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Nosfer gratuluje Nie ma to jak kiera, teraz już nigdy nie zagrasz w wyścigi na klawiaturze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A tak na marginesie Cristoforo, co się dzieje z Twoją Pusią ? :> Ostatnio tu nie zagląda :>
-
[ALL] 2.0TDI 170KM- bardzo zawiodłem się
Cooooo? No to teraz zawalił mi się świat Zawsze gasiłem kolegów z pracy, którzy twierdzili że moc TDI jest za mała, stwierdzeniem: "więcej nie trzeba bo nadrabia momentem" ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko jest dla ludzi, kropki też, tyle że z umiarem Siema
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Nosfer zgadza się, jesteś złodziejem. Jeśli byłeś głodny nie musiałeś od razu posuwać się do kradzieży... Są odpowiednie instytucje, jadłodajnie itp, gdzie można zjeść za darmo
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Chromowane to wiocha, jak już chcesz coś w tym stylu to lepiej szare. A najlepiej klubowe, jak piszą koledzy.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Hmm jakby mi po "wiadomo czym" skakała to bym jej nie wygonił ale w domu bym takiej nie chciał a zawartość tego linka jest niesmaczna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cały post brzmiał: "Co to za chore gówno? Chcesz wp***dol? Wypad mi z tym ale już!!!" I to była mocniejsza wersja "młody kolego usuń tego linka bo zaraz paskiem po tyłku dostaniesz" Samo "chcesz wp***dol" brzmi brutalnie ale w tym wypadku, w tym zdaniu jest zwrotem łagodnym, takim wręcz ojcowskim, surowym grożeniem palcem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mojego posta też usunęli a szkoda bo był za***isty
-
[B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
Tylne lampy są ok, widać że robiona była na czarny styl, więc te czarne lampy jak najbardziej pasują.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A bo trzeba być chorym królikiem żeby wstawiać link do filmu nakręconego telefonem, na którym dwóch zwyroli pałką katuje na śmierć bezdomnego... I to jeszcze do strefy śmiechu!!!
-
Strefa Śmiechu
To ja napisałem, był to zwrot czysto wychowawczy i został wyjęty z kontekstu :> I nie rób takiego halo bo jak się mama dowie co oglądasz po nocach to przestanie płacić za neostradę, tata przestanie dawać kluczyki do Audi i życie straci sens.