Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo a Ty nie miałeś chipsa? Hmm w takim razie to czemu myślałem że masz? Pewnie mi naściemniałeś na którymś spocie
-
[B6 BKE] Problemy z dogrzeniem
Tak to już bywa z dieslem zimową porą. Też mi się wolno nagrzewa, tam gdzie wiosną czy latem mam 90*C teraz mam 70*C. W dodatku jak już dojdzie do 90 to wystarczy chwila jazdy na wolnych obrotach (np za jakimś zamulaczem) i znowu spada W poprzedniej Asi też tak miałem, ojciec w Pasku TDI też tak ma, kumpel też... Nie ma się czym przejmować, wszyscy tak mają Niech się martwią Ci, którym w TDI się silnik szybko nagrzewa i trzyma temperaturę przy jeździe na niskich obrotach Bo to z ich silnikami coś nie gra
-
Strefa Śmiechu
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydło najlepszego :>- [B5 AJM] Szybka pomoc w doborze 17 do mojego Black Killerka, NOWE FOTKI!!!!!!!!
Wszystkie te felgi to jakaś lipa. Cristo najlepiej weź czarne stalówki + jakieś ładne kołpaki. Na spocie pooglądamy różne modele na parkingu, wybierzesz sobie jakiś i Mario Ci zdejmie kopniakiem- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ten fotorapid to tylko ściema do mediów, u nas za fotoradar robi przeważnie dwóch panów. Pierwszy stoi z takim małym wiatraczkiem do pomiaru prędkości wiatru i mierzy nim podmuch po przejeżdżającym aucie. Jak jest zbyt duży to dzwoni do drugiego, który stoi ok 300m dalej z aparatem z mediamarkt i pstryka fotkę. Ale że policji nie stać na te nowsze modele, które robią wyraźne foty przedmiotom w ruchu, to i tak nigdy nic nie widać. Zresztą od przyciśnięcia migawki do zrobienia foty i tak mija kilka sekund więc przeważnie robią foty niewinnym kierowcom, którzy jadą z tyłu. Ale liczy się sztuka i to że druczki na mandaty zapełnione. Taki patrol łatwo zauważyć, ten z wiatraczkiem wygląda jak pedofil a drugi jak turysta z Japonii, więc od razu widać że to jakieś anomalie.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jeboki ale się obłowili- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Piszę tego posta żeby być na stronie nr 600.- Czy opony 245/40/18 to dobry pomysł ;/ ?
Ja mam 235 i też w koleinach nosi, wcześniej miałem 225 i też nosiło... Więc skoro już masz 245 to zakładaj bo zmiana na 225 dużo nie zmieni i tylko kasę stracisz.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ambro w ile celujesz ? 115 kuni? Jak dobrze pójdzie to może nawet w serię?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
bo nie wiem czy będzie piwo :polew: Nie wiem czy w tą środę będzie bo mam drugą zmianę - jak będzie mniej roboty to się urwę a jak nie to na następnym spocie :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
browar browar :gwizdanie: Nawet życzeń mi nie złożyłeś chamie- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki dzięki- [INNE] Nowy zakup - kolejne A6 :)
Kolejny wynalazek w rękach naszego forumowego speca od A6 A tak na poważnie - oby Ci dobrze służyła A co do modów to nic bym w niej nie modził.- [B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
A po co ma się wysuwać przy hamowaniu ? No chyba że pionowo w górę tak jak hamulec aerodynamiczny w samolotach :>- [B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Do B5 ta lotka nie pasuje. B5 ma tak wyprofilowany tył że górna część klapy sama w sobie wygląda jak spojler. Jak przykleisz lotkę to tak jakbyś miał dwa spojlery, jeden na drugim, czyli najwyższy level wieś tuningu :> A jeśli chodzi o pytanie czy lotka z B6 pasuje do B5 to na allegro widziałem jakieś uniwersalne do obu modeli, tyle że jakość pewnie tragiczna bo to jakieś laminaty z polskiej stodoły.- [ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
A ile trwa przyciemnianie szyb w sedanie? Powiedzmy tylko tył + boczne tylne? Bo dzwoniłem do dwóch firm, w jednej powiedzieli żeby odstawić auto na 9tą a odbiór o 18tej, w drugiej że cały dzień... Tymczasem kilka stron wcześniej kolega od B7 napisał, że zrobili mu wszystkie szyby w 3h. A ja wolałbym być na miejscu i mieć wszystko na oku żeby się potem nie okazało że spinki tapicerki połamane i zamiast nich wszystko poklejone jakąś kropelką czy superglue, ale z drugiej strony nie będę przecież 9 godzin łaził po warsztacie :>- [B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
A lampy z tyłu czym przyciemniłeś? I czy czepiali się na przeglądzie lub kontroli drogowej ?- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Zostaw te światła tylne, masz black madafakę i niech tak zostanie, jak wymienisz lampy na normalne to auto będzie kolejnym zwykłym A4 w czarnym kolorze :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm pusia to pusia, każdy wie co oznacza to słowo, najlepsze jest to że ta tutaj to gadająca pusia... W sumie każda pusia ma wargi więc czemu nie? Mam tylko nadzieję, że to odosobniony przypadek gadającej waginy, bo jak nagle wszystkie przemówią to co wtedy?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota Cristoforo żałuj że nie byłeś, Pusia jednak wpadła i kręciła bączki matizem dookoła filaru.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo przestań pisać sam ze sobą, wszyscy już wiemy, że Pusia to Ty A spot będzie, nie wprowadzaj ludzi w błąd :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja pier***e mam nadzieje, że nie będzie cię jutro na spocie Cristoforo a co to za zbok w t-shircie zapina Cię na tej focie?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wtorek jest ok, w środę nie trzeba wstawać z rana do roboty- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to jak, jutro spot? na 19tą? - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia