Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Naprawdę mogę przyjechać ? yes,yes,yes :> :> :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka, wpadaj śmiało :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najlepszego OLO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U mnie pewnie wszystkie świeczki do wymiany, dam sobie rękę uciąć że dwie bankowo ale obstawiam wszystkie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nad ranem -26, teraz -17 w garażu i asia zrobiła bleeee i pokazała faka jak ją chciałem odpalić Jutro chyba trzeba się będzie z komunikacją miejską przeprosić Jeszcze mi skubana "check engine" pokazała i piszczeć zaczęła kontrolką oleju Zimo wy***rdalaj!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O szitfak! Albo przegapiłem koniec aukcji albo zakończył przed czasem Buehehe a tak się na nie zawziąlem, no nic poszło mi jak k.... w deszcz Wiem że jest od nas z forum No nic to, wykombinuje się coś innego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie widziałem Bieniek że też licytujesz te LEDY... ja też je namierzam ale poczekam do końca Zresztą nie mogę się zdecydować czy te czy czarne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O kurde to on miał 440 kuni pod maską ? Ja obstawiałem ze 280 Cristoforo - kiedyś na spocie gość tą bejcą chciał się z nami ścigać Pewnie sprzeda BMW i kupi A4... I na spoty będzie jeździł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam na sprzedaż lampy do B6, może ktoś jest zainteresowany: Miałem pomalować tą szarą obwódkę na czarno ale mi się już odwidziało, mam inny pomysł na tył. Lampy nówki, nigdy nie zakładane na auto, nawet na sekundę
-
[ALL] Moja nowa koleżanka będzie do przodu
Witam nowego kolegę Aniołki odradzam bo będzie wp***dol Lepiej poliftowe soczewki lub (jeśli nie chcesz rezać blach) dzielone soczewki z S4. Lusterka w chromie też bym sobie darował, tym bardziej że nie masz chromu wokół szyb - lepiej rób auto na ciemno, to jest teraz w modzie i wg mnie lepiej wygląda niż chrom Felgi tak jak pisałeś 17" a najlepiej 18", do tego gleba obowiązkowo żeby autko nie wyglądało jak traktor na takich dużych kołach i będzie gites. A sama Audiczka piękna jak każda A4 A lampy na tył jakie kupiłeś jeśli można wiedzieć ? Aha a lampka w środku powinna się zapalać jak otwierasz drzwi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie będę więcej pisał na tej diabelskiej stronie, poczekam aż wskoczy 667.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siakaś plaga, mi też się rozpier...niczył
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Co ja się tam będę w taśmy chromowane bawił... Od razu przemaluję cała furkę na chrom, tak jak kiedyś Audi swoją A8 pokazową :>
-
Zima kontra nasze niunie:)
dzieki stary szerokosc i przyczepnosc sie przyda jutro o 14:00 wyruszam..... Uważaj na siebie, szerokości
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
Karwa następny na czarno robi!!! Już mi ten cały Ykk koncepcję podpiordylił a teraz następny zbok!!! :polew: Chyba na wiosnę w chrom pójdę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież ty pijesz tylko mleko Sie wie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
przecież ciebie tam nie było To w dodatku beze mnie piłeś? O karwa to czuj się podpierdolony x2
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pamiętam, to było pierwsze obciąganko, trochę bolało ale generalnie od tego czasu gęsi bardzo lubię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
miałem prawko ,gdy ty na stojąco pod szafę wchodziłeś Cały czas tak wchodzę Winko karwa piłeś i jechałeś? Czuj się podpierdolony!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fazy fajo To Fazy ma prawko?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kupił? kto? Alon? Patryk na spota byś przyjechał kiedyś!
-
[B5 AVG] Avant Black Edition :D
Furka miodzio - rób na czarno
-
Zima kontra nasze niunie:)
Gratuluję lekkomyślności, mam tylko nadzieję że dojedziesz cały i niczego sobie i przede wszstkim innym nie zrobisz. A jeśli w UK opony zimowe dla kolegi za drogie to następnym razem możemy zrobić ogólnoklubową zrzutę, wystarczy tylko napisać. Kilka lat temu sąsiada na pasach potrącił właśnie taki "as", który jadąc w środku zimy na letnich oponach wpadł w poślizg hamując na czerwonym - efekt? Wózek inwalidzki i zjebane życie.
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
Tomek 7820 jak Ci się podoba to nic nie zmieniaj, najważniejsze żeby się Tobie podobało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To akurat same minusy wymieniłeś :polew: Audi od Bieńka oznacza - lampy klejone na taśmę, spryski lamp lejące na przednią szybę a te z przedniej szyby na samochody z tyłu. Aaa i kupa zaschnięta na szybie tak, że trzeba ją szczotką drucianą trzeć...(widzieliśmy na spocie). W dodatku chłop namiętnie rozkręca kokpity w samochodach kolegów... A jak składa je do kupy to wszystkie kontrolki się zapalają...(Też widzieliśmy na spocie). Więc pomyśl co jego Audi musiało przejść... A i podobno te skóry były kiedyś beżowe! Ano i zapomniałbym o najważniejszym - jak wymieniał skrzynię to wsadził ja odwrotnie i teraz ruszasz z szóstki a najwyższy bieg masz tam, gdzie jedynka jest fabrycznie. Nie mówiąc już o tym, że na tylnej szybie ma wielką naklejkę z logo OPLA (!!!) - a na pytanie dlaczego, odpowiedział że tuning to jego pasja a z logo Audi niestety nie miał, więc dał to co akurat było pod ręką.