Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Naprawdę mogę przyjechać ? yes,yes,yes :> :> :>
  2. Siemka, wpadaj śmiało :>
  3. U mnie pewnie wszystkie świeczki do wymiany, dam sobie rękę uciąć że dwie bankowo ale obstawiam wszystkie :>
  4. Nad ranem -26, teraz -17 w garażu i asia zrobiła bleeee i pokazała faka jak ją chciałem odpalić Jutro chyba trzeba się będzie z komunikacją miejską przeprosić Jeszcze mi skubana "check engine" pokazała i piszczeć zaczęła kontrolką oleju Zimo wy***rdalaj!
  5. O szitfak! Albo przegapiłem koniec aukcji albo zakończył przed czasem Buehehe a tak się na nie zawziąlem, no nic poszło mi jak k.... w deszcz Wiem że jest od nas z forum No nic to, wykombinuje się coś innego
  6. No właśnie widziałem Bieniek że też licytujesz te LEDY... ja też je namierzam ale poczekam do końca Zresztą nie mogę się zdecydować czy te czy czarne
  7. O kurde to on miał 440 kuni pod maską ? Ja obstawiałem ze 280 Cristoforo - kiedyś na spocie gość tą bejcą chciał się z nami ścigać Pewnie sprzeda BMW i kupi A4... I na spoty będzie jeździł
  8. Mam na sprzedaż lampy do B6, może ktoś jest zainteresowany: Miałem pomalować tą szarą obwódkę na czarno ale mi się już odwidziało, mam inny pomysł na tył. Lampy nówki, nigdy nie zakładane na auto, nawet na sekundę
  9. Witam nowego kolegę Aniołki odradzam bo będzie wp***dol Lepiej poliftowe soczewki lub (jeśli nie chcesz rezać blach) dzielone soczewki z S4. Lusterka w chromie też bym sobie darował, tym bardziej że nie masz chromu wokół szyb - lepiej rób auto na ciemno, to jest teraz w modzie i wg mnie lepiej wygląda niż chrom Felgi tak jak pisałeś 17" a najlepiej 18", do tego gleba obowiązkowo żeby autko nie wyglądało jak traktor na takich dużych kołach i będzie gites. A sama Audiczka piękna jak każda A4 A lampy na tył jakie kupiłeś jeśli można wiedzieć ? Aha a lampka w środku powinna się zapalać jak otwierasz drzwi.
  10. Nie będę więcej pisał na tej diabelskiej stronie, poczekam aż wskoczy 667.
  11. Siakaś plaga, mi też się rozpier...niczył
  12. Co ja się tam będę w taśmy chromowane bawił... Od razu przemaluję cała furkę na chrom, tak jak kiedyś Audi swoją A8 pokazową :>
  13. dzieki stary szerokosc i przyczepnosc sie przyda jutro o 14:00 wyruszam..... Uważaj na siebie, szerokości
  14. Karwa następny na czarno robi!!! Już mi ten cały Ykk koncepcję podpiordylił a teraz następny zbok!!! :polew: Chyba na wiosnę w chrom pójdę
  15. przecież ty pijesz tylko mleko Sie wie
  16. przecież ciebie tam nie było To w dodatku beze mnie piłeś? O karwa to czuj się podpierdolony x2
  17. Pamiętam, to było pierwsze obciąganko, trochę bolało ale generalnie od tego czasu gęsi bardzo lubię
  18. miałem prawko ,gdy ty na stojąco pod szafę wchodziłeś Cały czas tak wchodzę Winko karwa piłeś i jechałeś? Czuj się podpierdolony!!!
  19. Fazy fajo To Fazy ma prawko?
  20. kupił? kto? Alon? Patryk na spota byś przyjechał kiedyś!
  21. Furka miodzio - rób na czarno
  22. Gratuluję lekkomyślności, mam tylko nadzieję że dojedziesz cały i niczego sobie i przede wszstkim innym nie zrobisz. A jeśli w UK opony zimowe dla kolegi za drogie to następnym razem możemy zrobić ogólnoklubową zrzutę, wystarczy tylko napisać. Kilka lat temu sąsiada na pasach potrącił właśnie taki "as", który jadąc w środku zimy na letnich oponach wpadł w poślizg hamując na czerwonym - efekt? Wózek inwalidzki i zjebane życie.
  23. Tomek 7820 jak Ci się podoba to nic nie zmieniaj, najważniejsze żeby się Tobie podobało
  24. To akurat same minusy wymieniłeś :polew: Audi od Bieńka oznacza - lampy klejone na taśmę, spryski lamp lejące na przednią szybę a te z przedniej szyby na samochody z tyłu. Aaa i kupa zaschnięta na szybie tak, że trzeba ją szczotką drucianą trzeć...(widzieliśmy na spocie). W dodatku chłop namiętnie rozkręca kokpity w samochodach kolegów... A jak składa je do kupy to wszystkie kontrolki się zapalają...(Też widzieliśmy na spocie). Więc pomyśl co jego Audi musiało przejść... A i podobno te skóry były kiedyś beżowe! Ano i zapomniałbym o najważniejszym - jak wymieniał skrzynię to wsadził ja odwrotnie i teraz ruszasz z szóstki a najwyższy bieg masz tam, gdzie jedynka jest fabrycznie. Nie mówiąc już o tym, że na tylnej szybie ma wielką naklejkę z logo OPLA (!!!) - a na pytanie dlaczego, odpowiedział że tuning to jego pasja a z logo Audi niestety nie miał, więc dał to co akurat było pod ręką.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.