Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. No właśnie już też wiem Poza tym byłby problem z upchnięciem tego boxa, ponieważ za dużo miejsca za lampami z tyłu to nie ma.[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 07:54_________________________________________________I ch***j... Antonio nie wziąłem jednak tych felg. Dziwnym trafem przez noc zniknęły z nich znaczki Audi Gość (właściciel wulkanizacji) zarzekał się, że to ORI zdjęte z auta żony i to że nie ma wybitych znaczków Audi ani Ronal o niczym nie świadczy, bo przecież te felgi zdjęte są z Audi więc muszą być ORI Dla mnie jest jasne - nie ma OOOO ani Ronal = repliki. Czyli szukam dalej. Link do aukcji ku prestrodze jakby się pojawiła ponownie: http://www.allegro.pl/item972510942_oryginalne_kola_audi.html
  2. Czy taki wynalazek: http://www.allegro.pl/item972119066_warning_canceller_resetory_canbus_40_zl_2_szt.html po podłączeniu lamp LED, spowoduje że nie będzie problemów z błędem przepalonej żarówki? Pytam, bo piszą o xenonach a mnie interesują lampy na tył. Wiem, że można poprostu rezystory wlutować ale takie rozwiązanie jak w aukcji bardziej mi odpowiada.
  3. Ok, wezmę ten olej. Zrobimy tak - jak mi się uda urwać wcześniej to wpadnę, jak nie to nie 697-826-557 to mój nr jakby co.
  4. No to w najgorszym wypadku będę o 21.30, więc musiałbyś poczekać. Zatańcz, zaśpiewaj, to może przedłużysz spota do tej godziny i nie będziesz czekał sam [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:04_________________________________________________Antonio - to mam podjechać? Bo tak jak pisałem, może uda mi się urwać wcześniej ale jeśli nie to będę dopiero ok 21.30 A poza tym to może ktoś polecić jakieś miejsce gdzie robią polerkę lakieru? Dobrze robią oczywiście Bo trochę rysek przybyło po zimie i chyba już czas na ten zabieg.
  5. 2700 zł za używane REPLIKI i w dodatku niezbyt wielkie 17" ? Dobry żart Znaczy kolega może je wystawić i za 10.000$ bo to wolny kraj Ale jak dostaniesz za nie 2.000 zł, to możesz mówić o dużym szczęściu. Za 2.700 to na allegro można wyrwać różne wzory ORI 18" a nawet 19", oczywiście z oponami. Kolega Adamoo miał 19" RS4 za 3.200 jeśli dobrze pamiętam... Więc gdzie 2.700 za podróby ? EDIT: Mój post był odpowiedzią na ofertę jednego z forumowiczów, jak widać została już usunięta.
  6. No to Ci podrzucę na spota, nie pamiętam ile zostało ale coś koło litra powinno być. Jeśli mnie jutro nie będzie to na następnego.
  7. Gili najlepszego :> Antonio - pytałem co z tym olejem?
  8. Antonio, na dolewkę potrzebujesz? Bo jakby co to zostało mi jeszcze w bańce po ostatniej wymianie. Z tym że raczej mnie w tą środę nie będzie bo mam drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać.
  9. Dla mnie masakrator, wszystko mi się tu podoba, nawet brewki A najbardziej tylne lampy
  10. Ja dziś kupiłem Bad Company 2 i po kilku godzinach gry muszę stwierdzić, że jest super jak działa... Ale problem w tym, że większość czasu nie działa. Mowa o wersji PC. Grę kupiłem tylko i wyłącznie do multi, single mnie nie interesuje. I tak: wyszukiwarka serwerów to tragedia, działa wooooolno i przez to jak w końcu wyświetli wyniki, to pokazuje już nieaktualne dane Połączyć się z jakimś serwerem to jak wygrać w totka a jak już nam się to uda, to mamy 90% szans na to, że po 30sek wywali nas szalejący punkbuster (oczywiście mam najnowszą wersję jak radzi producent). Oczywiście to problemy typowe dla WSZYSTKICH graczy BC2 w wersji PC i wszystkie fora tematyczne aż huczą od dyskusji na ten temat. EA i DICE pracują nad rozwiązaniem tych problemów i mam nadzieję, że szybko się uwiną, bo póki co jestem nieźle wkurwiony, że za 119zł dostałem grę, która nie działa. PODSUMOWUJĄC - jeśli ktoś myśli nad zakupem wersji PC z myślą o multi to nie musi się spieszyć - i tak sobie za dużo nie pogra na chwilę obecną Ale powtarzam, gra jest super i warto czekać na patche poprawiające błędy z punkbusterem i połączeniami z serwerem.
  11. A u mnie za free zrobił i jeszcze się z Was śmiał że mu płaciliście. No dobra żartowałem.
  12. Henio wpadaj na spota
  13. Tak wyszło, podglądałem panią od fizyki w WC. Zauważyłem że nie ma wacka i teraz zastanawiam się czy to normalne? Czy może odpadł jej już ze starości? (ma 70)
  14. Przypomniało mi się, że widziałem te lampy na srebrnym kolorze na a4mods.com
  15. Oficjalnie: "jazdy testowe", "testowałem", "udostępniła mi zagraniczna firma" :polew: A w realu: start: w środku nocy u Niemca pod domem meta: dziupla w Rosji Ambro przyznaj się A tak na poważnie to BMW mają swój urok, to chyba jedyna marka z którą mógłbym zdradzić Audi :>
  16. LM robi bardzo dobre oleje, połowa forum je poleca na przemian z Motulem A felgi AMG są ok, ma to ręce i nogi na tym VT.
  17. Na A4 stać było ale na opony już zabrakło. Żałosny c**j, mam tylko nadzieję że nikogo nie zabije jak śnieg popada i auto zacznie tańczyć na śliskim. A poza tym to Bieniek widziany dziś ok 12 na skrzyżowaniu koło Jantara we wrzeszczu. :>
  18. Ja nigdzie nie porównuję tego BMW do Audi.
  19. Auto z zewnątrz fajne, silnik fajny ale wnętrze tragedia w tych trójkach Zaznaczam że nie chodzi mi o jakość wykonania tylko o wygląd. Ale to kwestia gustu.
  20. Wojtek a Ty kupiłeś w końcu te felgi? Bo właśnie znalazłem na allegro ofertę z tym samym zdjęciem jak to z pierwszego posta. Pamiętam że to fota z pierwszej aukcji więc pytam bo już nie wiem sam czy może jednak się rozmyśliłeś i ich nie wziąłeś czy może ten gościu z allegro to jakiś cwaniak i przekręt. http://moto.allegro.pl/item942777548_bbs_motorsport_alufelgi_jedyne_w_takiej_cenie.html
  21. GILI zaraz Ci Ambro napisze że nie ten dział i zjeby dostaniesz tak jak ja Aż się boję tu pisać
  22. Jeśli ktoś ma małą navi DX i potrzebuje map to mogę podrzucić Polska-Czechy 2009/2010. Od wczoraj z nagrywaniem walczyłem, przemaglowałem całe forum i w końcu się udało, na trzeciej nagrywarce Stara LG, jedyna która nagrywała z prędkością 1x ( pozostałe jechały szybciej, mimo wybrania 1x).
  23. Udzielam się we wszystkich działach ale tu też muszę coś pisać bo bez mojego spamu to forum umrze
  24. Ale chamstwo na tym forum!!! :polew:
  25. Pytanie z serii "głupie pytania Maćka" Zalałem dziś STP do czyszczenia wtrysków. Oczywiście nie czytałem ulotki na odwrocie, gdzie jest jak byk "dolewać do pełnego baku" Zalałem wszystko do rezerwy i potem zatankowałem do pełna. I teraz pytanie - czy skoro zrobiłem to wszystko pod dystrybutorem na wyłączonym silniku, to czy można uznać że zalałem STP do pełnego baku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.