Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie już też wiem Poza tym byłby problem z upchnięciem tego boxa, ponieważ za dużo miejsca za lampami z tyłu to nie ma.[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 07:54_________________________________________________I ch***j... Antonio nie wziąłem jednak tych felg. Dziwnym trafem przez noc zniknęły z nich znaczki Audi Gość (właściciel wulkanizacji) zarzekał się, że to ORI zdjęte z auta żony i to że nie ma wybitych znaczków Audi ani Ronal o niczym nie świadczy, bo przecież te felgi zdjęte są z Audi więc muszą być ORI Dla mnie jest jasne - nie ma OOOO ani Ronal = repliki. Czyli szukam dalej. Link do aukcji ku prestrodze jakby się pojawiła ponownie: http://www.allegro.pl/item972510942_oryginalne_kola_audi.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy taki wynalazek: http://www.allegro.pl/item972119066_warning_canceller_resetory_canbus_40_zl_2_szt.html po podłączeniu lamp LED, spowoduje że nie będzie problemów z błędem przepalonej żarówki? Pytam, bo piszą o xenonach a mnie interesują lampy na tył. Wiem, że można poprostu rezystory wlutować ale takie rozwiązanie jak w aukcji bardziej mi odpowiada.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok, wezmę ten olej. Zrobimy tak - jak mi się uda urwać wcześniej to wpadnę, jak nie to nie 697-826-557 to mój nr jakby co.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to w najgorszym wypadku będę o 21.30, więc musiałbyś poczekać. Zatańcz, zaśpiewaj, to może przedłużysz spota do tej godziny i nie będziesz czekał sam [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 22:04_________________________________________________Antonio - to mam podjechać? Bo tak jak pisałem, może uda mi się urwać wcześniej ale jeśli nie to będę dopiero ok 21.30 A poza tym to może ktoś polecić jakieś miejsce gdzie robią polerkę lakieru? Dobrze robią oczywiście Bo trochę rysek przybyło po zimie i chyba już czas na ten zabieg.
-
[ALL] Co na temat takich alu felg? RS4 ale czy to warte...?
2700 zł za używane REPLIKI i w dodatku niezbyt wielkie 17" ? Dobry żart Znaczy kolega może je wystawić i za 10.000$ bo to wolny kraj Ale jak dostaniesz za nie 2.000 zł, to możesz mówić o dużym szczęściu. Za 2.700 to na allegro można wyrwać różne wzory ORI 18" a nawet 19", oczywiście z oponami. Kolega Adamoo miał 19" RS4 za 3.200 jeśli dobrze pamiętam... Więc gdzie 2.700 za podróby ? EDIT: Mój post był odpowiedzią na ofertę jednego z forumowiczów, jak widać została już usunięta.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to Ci podrzucę na spota, nie pamiętam ile zostało ale coś koło litra powinno być. Jeśli mnie jutro nie będzie to na następnego.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gili najlepszego :> Antonio - pytałem co z tym olejem?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio, na dolewkę potrzebujesz? Bo jakby co to zostało mi jeszcze w bańce po ostatniej wymianie. Z tym że raczej mnie w tą środę nie będzie bo mam drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać.
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Dla mnie masakrator, wszystko mi się tu podoba, nawet brewki A najbardziej tylne lampy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja dziś kupiłem Bad Company 2 i po kilku godzinach gry muszę stwierdzić, że jest super jak działa... Ale problem w tym, że większość czasu nie działa. Mowa o wersji PC. Grę kupiłem tylko i wyłącznie do multi, single mnie nie interesuje. I tak: wyszukiwarka serwerów to tragedia, działa wooooolno i przez to jak w końcu wyświetli wyniki, to pokazuje już nieaktualne dane Połączyć się z jakimś serwerem to jak wygrać w totka a jak już nam się to uda, to mamy 90% szans na to, że po 30sek wywali nas szalejący punkbuster (oczywiście mam najnowszą wersję jak radzi producent). Oczywiście to problemy typowe dla WSZYSTKICH graczy BC2 w wersji PC i wszystkie fora tematyczne aż huczą od dyskusji na ten temat. EA i DICE pracują nad rozwiązaniem tych problemów i mam nadzieję, że szybko się uwiną, bo póki co jestem nieźle wkurwiony, że za 119zł dostałem grę, która nie działa. PODSUMOWUJĄC - jeśli ktoś myśli nad zakupem wersji PC z myślą o multi to nie musi się spieszyć - i tak sobie za dużo nie pogra na chwilę obecną Ale powtarzam, gra jest super i warto czekać na patche poprawiające błędy z punkbusterem i połączeniami z serwerem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A u mnie za free zrobił i jeszcze się z Was śmiał że mu płaciliście. No dobra żartowałem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Henio wpadaj na spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak wyszło, podglądałem panią od fizyki w WC. Zauważyłem że nie ma wacka i teraz zastanawiam się czy to normalne? Czy może odpadł jej już ze starości? (ma 70)
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Przypomniało mi się, że widziałem te lampy na srebrnym kolorze na a4mods.com
-
Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny
Oficjalnie: "jazdy testowe", "testowałem", "udostępniła mi zagraniczna firma" :polew: A w realu: start: w środku nocy u Niemca pod domem meta: dziupla w Rosji Ambro przyznaj się A tak na poważnie to BMW mają swój urok, to chyba jedyna marka z którą mógłbym zdradzić Audi :>
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
LM robi bardzo dobre oleje, połowa forum je poleca na przemian z Motulem A felgi AMG są ok, ma to ręce i nogi na tym VT.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na A4 stać było ale na opony już zabrakło. Żałosny c**j, mam tylko nadzieję że nikogo nie zabije jak śnieg popada i auto zacznie tańczyć na śliskim. A poza tym to Bieniek widziany dziś ok 12 na skrzyżowaniu koło Jantara we wrzeszczu. :>
-
Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny
Ja nigdzie nie porównuję tego BMW do Audi.
-
Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny
Auto z zewnątrz fajne, silnik fajny ale wnętrze tragedia w tych trójkach Zaznaczam że nie chodzi mi o jakość wykonania tylko o wygląd. Ale to kwestia gustu.
-
[ALL] Kto pomaluje BBS CH w ten sposob ?
Wojtek a Ty kupiłeś w końcu te felgi? Bo właśnie znalazłem na allegro ofertę z tym samym zdjęciem jak to z pierwszego posta. Pamiętam że to fota z pierwszej aukcji więc pytam bo już nie wiem sam czy może jednak się rozmyśliłeś i ich nie wziąłeś czy może ten gościu z allegro to jakiś cwaniak i przekręt. http://moto.allegro.pl/item942777548_bbs_motorsport_alufelgi_jedyne_w_takiej_cenie.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI zaraz Ci Ambro napisze że nie ten dział i zjeby dostaniesz tak jak ja Aż się boję tu pisać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli ktoś ma małą navi DX i potrzebuje map to mogę podrzucić Polska-Czechy 2009/2010. Od wczoraj z nagrywaniem walczyłem, przemaglowałem całe forum i w końcu się udało, na trzeciej nagrywarce Stara LG, jedyna która nagrywała z prędkością 1x ( pozostałe jechały szybciej, mimo wybrania 1x).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Udzielam się we wszystkich działach ale tu też muszę coś pisać bo bez mojego spamu to forum umrze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale chamstwo na tym forum!!! :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pytanie z serii "głupie pytania Maćka" Zalałem dziś STP do czyszczenia wtrysków. Oczywiście nie czytałem ulotki na odwrocie, gdzie jest jak byk "dolewać do pełnego baku" Zalałem wszystko do rezerwy i potem zatankowałem do pełna. I teraz pytanie - czy skoro zrobiłem to wszystko pod dystrybutorem na wyłączonym silniku, to czy można uznać że zalałem STP do pełnego baku?