Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Fajna niunia, quattro i zenon w ori świetna sprawa Plany też fajne, powodzenia i oby dobrze się sprawowała
  2. Otwarty schowek na focie tej jest
  3. Bartek mocny, pamiętam jak dziś Proćz tego pierwsza kąpiel i pierwsze walenie k**** w wannie
  4. http://www.youtube.com/watch?v=gTREPGKsvPU trochę klasyki
  5. k**wa! To jednak był zły wybór :polew:
  6. Bo jak na spotach mówiłem Maqk to się wszyscy ze mnie śmiali ;( Teraz mi siadło na psychę, zamknąłem się w sobie i dopiero psycholog na terapii poradził mi żebym zmienił nicka. Dodał żebym się nie załamywał bo niedługo ludzie zapomną a poza tym bywają gorsze jak np Ambro albo Antonio.
  7. Uwaga! Zmieniłem login z Maqk na bardziej lanserski :polew:
  8. Antonio i co pojechałeś do roboty czy zostałeś w domu? :> Na bank szefowi coś ściemniłeś i zostałeś lewusie
  9. Ykk jak mi zaczną kurierzy jakieś LCD, blue-raye i inne sprzęty do domu zwozić to wpierdziel
  10. Bieniek a co Ci zależy jak i tak masz same negatywne komentarze Głos oddany.
  11. buehehe ale ja naiwny jestem nie pomyślałem o tym że mogą ceny za sztukę podawać No tak, przyzwyczajenia z allegro gdzie przeważnie cenę za komplet podają :> Ale nie znam ichniego języka więc czuję się rozgrzeszony :>
  12. Witam, czy ktoś z Was miał do czynienia z tą firmą? Googlowałem ale za wiele na jej temat nie znalazłem, chyba nie są zbyt popularne w Polsce Z tego co się orientuję to firma norweska, niektóre wzory mają całkiem ciekawe a ceny niskie... I to mnie właśnie zastanawia, skoro ceny niskie to jak z jakością i wytrzymałością ? http://www.purewheels.no/index.htm Stronka norweska więc zakładam że ceny podane są w koronach norweskich (kurs ok 0,5zł). Przy okazji proszę o opinie na temat tego modelu (szerokość 8.5J, ET 35)
  13. No właśnie chodzi o to żeby nie stało wysoko jak allroad... Ale widzę u Trzenia że ma 19" na -20mm i wygląda to dobrze czyli problemu nie ma.
  14. Ja wiem że to nie wątek na takie pytania ale w odpowiednim dziale to by mi wkleili ":szukaj:" i jeszcze zj***li za lenistwo
  15. Tak widziałem Cie Maqk jak stałeś na poboczu. Fajne miałeś czerwone pończoszki Ja mam taki zamiar jak już to czarne 2 szybkie pytania mam: - czy felgi 19" to nie będzie za dużo jak na 130 kuni? - czy 1BE styknie na 19"? Czy będzie za wysoko?
  16. fryzury intymne dla panów-salon fryzjerski Możliwe, coś tam było z łoniakami właśnie.
  17. Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.
  18. Aż tak źle nie jest, lepiej wygląda niż te pseudo zderzaki z wystającym dziobem
  19. Ok to już wiadomo jaki produkt STP lać... Ale co do Liqui Moly to nadal nie wiem - Speed Tec Diesel, System-Pflege Diesel czy Diesel Spulung? Bo mam właśnie przed sobą ulotkę LM i przy każdym z tych preparatów jest info o tym, że czyści wtryski w dieslach... Więc który wybrać? Jaki preparat LM stosowaliście do pompowtryskiwaczy?
  20. Tak, też są. Sobie też zamów, najwyższy czas się okleić. http://www.a4-klub.pl/smf/klubowa_naklejka_foliowa_viii_tura-t95895.0.html Ambro wysłałem Ci PW, nie pisz tu o pieniądzach - pamiętaj że Tomeks na A6 ciuła i jak się dowie że ktoś gotówkę na spota bierze to się zasadzi gdzieś po drodze z pałą w ręce
  21. A to gites, już myślałem że przegapiłem :> I mój kalendarz dostał kto inny, np jakiś Ambro co go obłapia swoimi uwalonymi jakimś sosem paluchami i ślina kapie mu na kartki... Jabany zbok Dałeś się nabrać, już dawno Twój kalendarz wisi u mnie obok sracza. Tylko już strony się kończą Wracając do kubków to mogę od razu zamówić ale muszę wiedzieć kiedy się łaskawie pojawisz na spocie. W kiblu? To w takim razie to nie sos na tych paluchach Zamawiasz kubki? Myślałem że podobnie jak ja szukasz kogoś kto zrobi to za Ciebie Na spocie mogę być w środę. A naklejki też zamawiasz? Jeśli tak to się piszę
  22. A to gites, już myślałem że przegapiłem :> I mój kalendarz dostał kto inny, np jakiś Ambro co go obłapia swoimi uwalonymi jakimś sosem paluchami i ślina kapie mu na kartki... Jabany zbok
  23. Już z pół roku kręcisz ekipę na te kubki ja się piszę jakby co BTW czy GILI już był na spocie z kalendarzami klubowymi ? Bo wysłałem PW ale nie odpisał.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.