Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba też :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeśli któryś z bohaterów filmu nie życzy sobie publikacji to oczywiście usunę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Tomeks
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chwila, ja nawet nie napisałem co pokazuję... ale oczywiście Wam się wszystko kojarzy z jednym :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widzę że kolega mocno zainteresowany Ale muszę Cię rozczarować, nic nie robimy, tylko pokazujemy ZBOKU!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To nie zabawa, to byznes :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hehe ale ściemniacz... A przed chwilą do mnie dzwonił i pytał czy wolę czekoladowe czy krówki
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Korona na masce czyli to musi być Maserati
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam zapierdziel w robocie od kilku tygodni, kończę późno i się wyrobić nie mogę Ale może w przyszłym tygodniu wszystko wróci do normy. Jakby co to bierzcie cukierki to będę pokazywał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja pokazuje za cukierki :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No racja, można dziś zrobić jakiś spocik jak są chętni. Ale fajnie by było coś za dnia wykombinować a nie ciągle po ciemku :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo a co Ty też furę sprzedajesz? Ale chyba A4 Klub nie opuścisz?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dla mnie 21:45 to zbyt hardkorowa godzina bo o 5:15 pobudka do roboty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak tak dalej pójdzie, to niedługo A4 Klub Polska wchłonie SRT i chłopaki przesiądą się z EVO, 911 itp do 1.9 Tdi
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Hmm tak myślałem że będzie za łatwe endriuu dajesz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ac Ace- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też sobie odpuszczę, korki masakra, o 14 robotę skończyłem a dopiero dojechałem do domu normalnie ze 30-40 min mi to zajmuje- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
endriuu zgadza się, dajesz- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Spoko, wkleiłem drugi raz tą samą bo myślałem, że się nie wyświetla Podpowiedź: Marka brytyjska, istnieje od kilkudziesięciu lat. Prócz aut "drogowych", produkuje też auta wyścigowe.- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
A co nie wyświetla się? U mnie wszystko gra, wstawiłem wczoraj wieczorem.- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Patrząc na budę domyśliłem się, że to jakaś wariacja Opla Kadetta. Niestety, jako że to koncern GM to można się było spodziewać, że w tej budzie wyszło milion różnych modeli różnych marek. Przekopałem wiele modeli Opla, Vauxhalla, Pontiaca, Holdena, różnych nie istniejących już marek i nic. Ale że farma na fotce wygląda na typowo Australijską, jeszcze raz postanowiłem przekopać tamtejszy rynek i udało mi się gdzieś w najczarniejszej dziurze internetu odszukać model, który wg mnie pasuje do tego na fotkach. Moja odpowiedź: Vauxhall Firenza- Spoty Kościerzyna
, ja także postaram się wpaść.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem za ja chyba do Kościerzyny podjadę, zapowiedziało się trochę osób, w tym kolega z S4 B5 a z chęcią oblookam na żywo to cudo :> - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili