Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Jeśli któryś z bohaterów filmu nie życzy sobie publikacji to oczywiście usunę :>
  2. Chwila, ja nawet nie napisałem co pokazuję... ale oczywiście Wam się wszystko kojarzy z jednym :>
  3. Widzę że kolega mocno zainteresowany Ale muszę Cię rozczarować, nic nie robimy, tylko pokazujemy ZBOKU!!!
  4. To nie zabawa, to byznes :>
  5. Hehe ale ściemniacz... A przed chwilą do mnie dzwonił i pytał czy wolę czekoladowe czy krówki
  6. Korona na masce czyli to musi być Maserati
  7. Mam zapierdziel w robocie od kilku tygodni, kończę późno i się wyrobić nie mogę Ale może w przyszłym tygodniu wszystko wróci do normy. Jakby co to bierzcie cukierki to będę pokazywał
  8. Ja pokazuje za cukierki :>
  9. No racja, można dziś zrobić jakiś spocik jak są chętni. Ale fajnie by było coś za dnia wykombinować a nie ciągle po ciemku :>
  10. Cristoforo a co Ty też furę sprzedajesz? Ale chyba A4 Klub nie opuścisz?
  11. Dla mnie 21:45 to zbyt hardkorowa godzina bo o 5:15 pobudka do roboty
  12. jak tak dalej pójdzie, to niedługo A4 Klub Polska wchłonie SRT i chłopaki przesiądą się z EVO, 911 itp do 1.9 Tdi
  13. Hmm tak myślałem że będzie za łatwe endriuu dajesz
  14. Ja też sobie odpuszczę, korki masakra, o 14 robotę skończyłem a dopiero dojechałem do domu normalnie ze 30-40 min mi to zajmuje
  15. endriuu zgadza się, dajesz
  16. Spoko, wkleiłem drugi raz tą samą bo myślałem, że się nie wyświetla Podpowiedź: Marka brytyjska, istnieje od kilkudziesięciu lat. Prócz aut "drogowych", produkuje też auta wyścigowe.
  17. A co nie wyświetla się? U mnie wszystko gra, wstawiłem wczoraj wieczorem.
  18. Patrząc na budę domyśliłem się, że to jakaś wariacja Opla Kadetta. Niestety, jako że to koncern GM to można się było spodziewać, że w tej budzie wyszło milion różnych modeli różnych marek. Przekopałem wiele modeli Opla, Vauxhalla, Pontiaca, Holdena, różnych nie istniejących już marek i nic. Ale że farma na fotce wygląda na typowo Australijską, jeszcze raz postanowiłem przekopać tamtejszy rynek i udało mi się gdzieś w najczarniejszej dziurze internetu odszukać model, który wg mnie pasuje do tego na fotkach. Moja odpowiedź: Vauxhall Firenza
  19. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    , ja także postaram się wpaść.
  20. Jestem za ja chyba do Kościerzyny podjadę, zapowiedziało się trochę osób, w tym kolega z S4 B5 a z chęcią oblookam na żywo to cudo :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.