Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Sprzedaj ten samochód, nie dla psa kiełbasa.
  2. Szkoda mi się chłopaków zrobiło, tyle godzin w krzakach, komary pewnie siekały, pogoda nieciekawa...
  3. Niedaleko mojej wioski, miśki stwierdzili że po 20 latach stania w tym samym miejscu czas na zmiany i przesunęli się o jakies 500m w inne krzaki Zaskoczyli całą wieś swoim sprytnym manewrem
  4. Mandat za 4 punkty to nie mandat Nawet operatora ani kamery z TVN Turbo nie mieli, jakaś uboga wersja radiowozu
  5. Zjawkowy tak to jest jak ułańska fantazja ponosi i wyobraźnia się wyłącza
  6. To ładne popisy obaj daliśmy, teraz na mieście będą się z nas śmiać, że A4 Klub nie potrafi wyhamować na czerwonym i zatrzymują się na środku skrzyżowania
  7. No ale przepisy mówią, że trzeba się przed czerwonym zatrzymać a nie za Więc jak już je minąłeś to mogłeś dalej jechać bo już Cię nie obowiązywało
  8. Cristoforo a po co Ty się na środku skrzyżowania zatrzymujesz? To miałeś z tym Z3 tak samo jak ja z tą B7
  9. No ja niestety nie mam takich wynalazków schowanych za felgami Zjawkowy, przepisowo to na światłach stałeś tylko haha, potem jak slalomik między autami zrobiłeś to już Cię nie widzieliśmy więcej Generalnie dzięki za spota, szkoda że nikogo z eu nie było ale cóż... przynajmniej chłopaków z A6 klub poznaliśmy Tylko gdyby nie ten mandat
  10. Zjawkowy Ty to wogóle jak żeś wyrwał z Gdyni to tyle Cię widzieliśmy A tamto wcześniejsze to było późne żółte a nie czerwone :gwizdanie:
  11. Cristo a co Ty tak w rurę dałeś pod koniec? Ta B7 na elbląskich Cię sprowokowała ? To jakiś wariat był, też mu się dałem omamić i na grunwaldzkiej w okolicach opery tak się rozkręciliśmy, że na wysokości akademii medycznej przestrzeliłem skrzyżowanie na czerwonym bo nie dałem rady wyhamować. Bogu dzięki było puste ale to mnie wyleczyło skutecznie z pogoni po mieście.
  12. Ok to ja spadam, do zobaczyska o 19
  13. Cristoforo o 19 na Skwerze ale ze Zjawkowym możecie się umówić pod KFC i podjechać razem na Skwer. Booster - dzięki
  14. Mi bardziej pasuje już na miejscu, bo jak pisałem, chciałbym jeszcze po drodze do Chyloni skoczyć więc przyjadę pewnie od strony Gdyni Ale będę przed 19 na Skwerze na 100%. Jakby co to tel Ci na priva wysłałem.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 16:07_________________________________________________Haha ale robi mnie ten kawałek, chyba mp3 poszukam
  15. Weź czerwono-czarne, prezentują się super, zresztą sam mam zamiar sobie takie sprawić
  16. Cristoforo był chętny jeszcze na jakieś spotkanie, jak się pojawi na forum to może coś napisze
  17. Ja mogę podjechać, nawet mi to pasuje bo wpadłbym po drodze na chwilę do rodzinki w Chyloni.
  18. To co, robimy coś? Kościerzyna? Skwer i odwiedziny eu? Bo na 3 samochody to nie ma co robić osobnego spota.
  19. Zapaliła mi się żarówka i mój orzeszek spłodził taką myśl, że można by odwiedzić kolegów z grupy Kościerzyńskiej, nie są to jakieś wybitnie wielkie odległości a sama trasa na Kościerzynę jest bardzo fajna :> A jeśli nie będzie chętnych to może jakiś normalny spocik, tyle że na powietrzu? :>
  20. Czy dzisiaj ekipa kombinuje jakiegoś spota czy coś ?
  21. Audi song I uwaga: A4 song, mega lans http://www.youtube.com/watch?v=OcsbCbU4bcU
  22. pr0 kul bajerka znów się rozkręca Tomeks wyłączył Tibie na drugim kompie i zalogował się jako Pusia żeby znów mamić biednego Cristoforo
  23. Hmm ciężki wybór... jak nie zależy Ci na mocy to bierz, oczywiście pod warunkiem że auto jest w dobrym stanie... a jeśli tak bardzo szkoda Ci tych 31 kucyków to szukaj dalej, ponieważ znając życie to pewnego dnia możesz stwierdzić "kurde niby mam tego chipa ale moc jest mniej więcej taka jak AWX,AVF w serii... Gdybym wtedy kupił wersję 131ps to miałbym teraz ok 170... K...wa ;( " :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.