Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Sprzedaj ten samochód, nie dla psa kiełbasa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda mi się chłopaków zrobiło, tyle godzin w krzakach, komary pewnie siekały, pogoda nieciekawa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Niedaleko mojej wioski, miśki stwierdzili że po 20 latach stania w tym samym miejscu czas na zmiany i przesunęli się o jakies 500m w inne krzaki Zaskoczyli całą wieś swoim sprytnym manewrem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mandat za 4 punkty to nie mandat Nawet operatora ani kamery z TVN Turbo nie mieli, jakaś uboga wersja radiowozu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zjawkowy tak to jest jak ułańska fantazja ponosi i wyobraźnia się wyłącza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ładne popisy obaj daliśmy, teraz na mieście będą się z nas śmiać, że A4 Klub nie potrafi wyhamować na czerwonym i zatrzymują się na środku skrzyżowania
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ale przepisy mówią, że trzeba się przed czerwonym zatrzymać a nie za Więc jak już je minąłeś to mogłeś dalej jechać bo już Cię nie obowiązywało
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo a po co Ty się na środku skrzyżowania zatrzymujesz? To miałeś z tym Z3 tak samo jak ja z tą B7
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja niestety nie mam takich wynalazków schowanych za felgami Zjawkowy, przepisowo to na światłach stałeś tylko haha, potem jak slalomik między autami zrobiłeś to już Cię nie widzieliśmy więcej Generalnie dzięki za spota, szkoda że nikogo z eu nie było ale cóż... przynajmniej chłopaków z A6 klub poznaliśmy Tylko gdyby nie ten mandat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zjawkowy Ty to wogóle jak żeś wyrwał z Gdyni to tyle Cię widzieliśmy A tamto wcześniejsze to było późne żółte a nie czerwone :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristo a co Ty tak w rurę dałeś pod koniec? Ta B7 na elbląskich Cię sprowokowała ? To jakiś wariat był, też mu się dałem omamić i na grunwaldzkiej w okolicach opery tak się rozkręciliśmy, że na wysokości akademii medycznej przestrzeliłem skrzyżowanie na czerwonym bo nie dałem rady wyhamować. Bogu dzięki było puste ale to mnie wyleczyło skutecznie z pogoni po mieście.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok to ja spadam, do zobaczyska o 19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo o 19 na Skwerze ale ze Zjawkowym możecie się umówić pod KFC i podjechać razem na Skwer. Booster - dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mi bardziej pasuje już na miejscu, bo jak pisałem, chciałbym jeszcze po drodze do Chyloni skoczyć więc przyjadę pewnie od strony Gdyni Ale będę przed 19 na Skwerze na 100%. Jakby co to tel Ci na priva wysłałem.[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2009, 16:07_________________________________________________Haha ale robi mnie ten kawałek, chyba mp3 poszukam
-
[B6 AWX] srebrna a4
Weź czerwono-czarne, prezentują się super, zresztą sam mam zamiar sobie takie sprawić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo był chętny jeszcze na jakieś spotkanie, jak się pojawi na forum to może coś napisze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja mogę podjechać, nawet mi to pasuje bo wpadłbym po drodze na chwilę do rodzinki w Chyloni.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podobno o 19
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To co, robimy coś? Kościerzyna? Skwer i odwiedziny eu? Bo na 3 samochody to nie ma co robić osobnego spota.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zapaliła mi się żarówka i mój orzeszek spłodził taką myśl, że można by odwiedzić kolegów z grupy Kościerzyńskiej, nie są to jakieś wybitnie wielkie odległości a sama trasa na Kościerzynę jest bardzo fajna :> A jeśli nie będzie chętnych to może jakiś normalny spocik, tyle że na powietrzu? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czy dzisiaj ekipa kombinuje jakiegoś spota czy coś ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema
-
Strefa Śmiechu
Audi song I uwaga: A4 song, mega lans http://www.youtube.com/watch?v=OcsbCbU4bcU
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pr0 kul bajerka znów się rozkręca Tomeks wyłączył Tibie na drugim kompie i zalogował się jako Pusia żeby znów mamić biednego Cristoforo
-
Jaka jest różnica między 116 a 131 ps
Hmm ciężki wybór... jak nie zależy Ci na mocy to bierz, oczywiście pod warunkiem że auto jest w dobrym stanie... a jeśli tak bardzo szkoda Ci tych 31 kucyków to szukaj dalej, ponieważ znając życie to pewnego dnia możesz stwierdzić "kurde niby mam tego chipa ale moc jest mniej więcej taka jak AWX,AVF w serii... Gdybym wtedy kupił wersję 131ps to miałbym teraz ok 170... K...wa ;( " :>