Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Co sedan co sedan?! wlasnie dobrze ze sedana B5 kupil, bedzie nas w koncu wiecej na spotach bo jak dotad to same avanty i tylko moj jeden jedyny z normalnym dupskiem
  2. 19.12.2008 ? Toz to prawie za rok! Widze Panowie (Mateogda i Mydlo) ze macie grafiki juz na caly rok rozpisane skoro wiecie ze bedziecie mieli wtedy czas A tak na powaznie to chodzi pewnie o 19 stycznia? Ja bede
  3. Oczywiscie ze aktualne:)
  4. Zdeniu to Ty nie wiesz??? Mikolaj nie istnieje
  5. buehehe to niezle sie zrobilem, rzeczywiscie 29.12 nie wiem czemu wkrecilo mi sie ze to dzisiaj caly ten tydzien mam jakis dziwny, wszystko mi sie miesza
  6. Oj panowie panowie czekalem od ok 16.30 do 17.45 i pusto Takze zaliczylem dzis jednoosobowy mini spocik
  7. Ja bede, co do godziny to rozumiem ze 17 jak zawsze? Na parkingu przy fashion house ?
  8. Jak napisal wczesniej Mateo mozna obadac nowa miejscowke na parkingu Fashion House - jesli sie nam nie spodoba pomyslimy nad innym miejscem Oczywiscie pisze sie na 29.12
  9. Witam:) Czego to ludzie nie wymysla... Od momentu zakupu samochodu borykalem sie z problemem zaniku mocy ok 3000 obr... Oczywiscie po przetrzepaniu forum na 99% przekonany bylem ze to zapieczone kierowniczki. Pojechalem na VAGa gdzie spec potwierdzil moje przypuszczenia. Wczoraj oddalem samochod na warsztat i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazalo sie ze turbina jest czysta a zanik mocy spowodowany byl tym ze ktos wczesniej przy niej majstrowal i wsadzil kierowniczki z 2.5 TDI heh Oczywiscie wymienili mi je na te z AFNa i teraz wszystko dziala jak nalezy a autko smiga az milo Takiego przypadku jak moj jeszcze na forum nie widzialem wiec dolaczam tego posta jako kolejna mozliwa przyczyne zaniku mocy Pozdrawiam
  10. pre_pl a jak Ci kase przekazac? na zlocie? na konto?
  11. Wyslalem swoje dane:)
  12. Szymas tylko uwazaj ktora wersje kupujesz, kup ta do rocznika 95-98 bo jak wezmiesz te nowsze to bedziesz musial blache ciac zeby je wstawic:) I zgadzam sie z tym ze ori lampy po 2gim lifcie wygladaja najfajniej, tyle ze nie kazdy chce ciac blache zeby je wlozyc wiec w takim wypadku ringi FK to najlepsze rozwiazanie.
  13. Cos dla fanow sportowych wydechow w TDI - super dzwiek diesla, brzmi jak amerykanskie V8... a nawet chromowanego tlumika sportowego nie ma A jak pieknie turbo syczy:) Mniam:) Jak uzyskali taki efekt? Odpowiedz ponizej http://pl.youtube.com/watch?v=C_VSHCc-QJ4&feature=related
  14. Foty oczywiscie wyszly beznadziejnie, jak to zwykle bywa kiedy swiatla brak:) Ale wklejam linki do dwoch zeby dowod byl ze trojmiasto tez potrafi sie zebrac w wiekszej ilosci http://img511.imageshack.us/my.php?image=dsc00941uc8.jpg http://img248.imageshack.us/my.php?image=dsc00950wh5.jpg
  15. Co do smyczy to ja tez jestem chetny na dwie. pre_pl 2 mateogda 2 maqk 2 razem: 6
  16. Oczywiscie ze da sie przepchac bez odlaczania akumulatora. Wystarczy odkrecic blaszke mocujaca, uniesc aku troche do gory i w otwor wcisnac odpowiednio dlugi drut lub stalowa linke i troche "pomerdac" [kolego odpowiedz już padała i to dawno temu, pilnuj się bo za takie coś ostrzeżenia lecą] - schiller
  17. Ano udany udany:) I udalo sie dobic do dwucyfrowej liczby uczestnikow:)
  18. Ja oczywiscie tez bede:) Pewnie pierwszy jak zawsze
  19. Bartti10 jakos te Twoje 100% nie wypalilo hyhy
  20. Panowie to jak z ta sroda w koncu? Bo widze ze panuje tu cisza od kilku dni:)
  21. O kurde:/ Dzieki Zdeniu za oferte ale niestety przeczytalem Twojego posta dopiero dzisiaj bo mialem kilkudniowa przerwe w dzialaniu neta:( A szkoda wielka bo skusilbym sie na Twoja oferte a tak kupilem juz kayaby, trudno sie mowi ale troche zal tej stowki ktora by w kieszeni zostala jakbym wzial bilsteiny
  22. To ja tez zrobie maly offtop i poprosze o pomoc - szukam sklepu z gazowymi amorkami kayaba na przod za cene ok 200zl sztuka... Na allegro troche ich jest ale wolalbym kupic jak najszybciej bo mam teraz pare dni wolnego i moglbym w koncu sie tym zajac... Mecze google juz od godziny i nic, jak jakis warsztat ma tanie to montaz cholernie drogi a jak montaz tani to amorki drogie ehh... Moze ktos z Was ostatnio kupowal niuni nowe amorki i moglby mi dac namiar na jakis sklep... W ostatecznosci moga byc innej firmy niz kayaba, montaz zalatwie we wlasnym zakresie wiec odpadaja warsztaty gdzie sprzedaja tylko pod warunkiem ze sie u nich zamontuje... No chyba ze zycza sobie max 100zl za sztuke za montaz. Dzieki wielkie z gory i pozdrawiam:)
  23. Ale ta sobota jutrzejsza? Bo sie zakrecilem:) Jesli jutro to sie pisze:)
  24. Haha no prawde mowiac plan byl podobny:) ale ze pogoda byla kiepska to stwierdzilem ze nie bede takim chamem i podrzuce ja gdzie chce bo jechalem w tamtym kierunku akurat:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.