Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co sedan co sedan?! wlasnie dobrze ze sedana B5 kupil, bedzie nas w koncu wiecej na spotach bo jak dotad to same avanty i tylko moj jeden jedyny z normalnym dupskiem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
19.12.2008 ? Toz to prawie za rok! Widze Panowie (Mateogda i Mydlo) ze macie grafiki juz na caly rok rozpisane skoro wiecie ze bedziecie mieli wtedy czas A tak na powaznie to chodzi pewnie o 19 stycznia? Ja bede
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oczywiscie ze aktualne:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu to Ty nie wiesz??? Mikolaj nie istnieje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
buehehe to niezle sie zrobilem, rzeczywiscie 29.12 nie wiem czemu wkrecilo mi sie ze to dzisiaj caly ten tydzien mam jakis dziwny, wszystko mi sie miesza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oj panowie panowie czekalem od ok 16.30 do 17.45 i pusto Takze zaliczylem dzis jednoosobowy mini spocik
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bede, co do godziny to rozumiem ze 17 jak zawsze? Na parkingu przy fashion house ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak napisal wczesniej Mateo mozna obadac nowa miejscowke na parkingu Fashion House - jesli sie nam nie spodoba pomyslimy nad innym miejscem Oczywiscie pisze sie na 29.12
-
[B5 AFN] Turbo: kierowniczki z 2.5 TDI V6 w 1.9 TDI
Witam:) Czego to ludzie nie wymysla... Od momentu zakupu samochodu borykalem sie z problemem zaniku mocy ok 3000 obr... Oczywiscie po przetrzepaniu forum na 99% przekonany bylem ze to zapieczone kierowniczki. Pojechalem na VAGa gdzie spec potwierdzil moje przypuszczenia. Wczoraj oddalem samochod na warsztat i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazalo sie ze turbina jest czysta a zanik mocy spowodowany byl tym ze ktos wczesniej przy niej majstrowal i wsadzil kierowniczki z 2.5 TDI heh Oczywiscie wymienili mi je na te z AFNa i teraz wszystko dziala jak nalezy a autko smiga az milo Takiego przypadku jak moj jeszcze na forum nie widzialem wiec dolaczam tego posta jako kolejna mozliwa przyczyne zaniku mocy Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pre_pl a jak Ci kase przekazac? na zlocie? na konto?
-
A4 Assistance
Wyslalem swoje dane:)
-
przednie lampy gdzie kupic najtaniej ???
Szymas tylko uwazaj ktora wersje kupujesz, kup ta do rocznika 95-98 bo jak wezmiesz te nowsze to bedziesz musial blache ciac zeby je wstawic:) I zgadzam sie z tym ze ori lampy po 2gim lifcie wygladaja najfajniej, tyle ze nie kazdy chce ciac blache zeby je wlozyc wiec w takim wypadku ringi FK to najlepsze rozwiazanie.
-
Strefa Śmiechu
Cos dla fanow sportowych wydechow w TDI - super dzwiek diesla, brzmi jak amerykanskie V8... a nawet chromowanego tlumika sportowego nie ma A jak pieknie turbo syczy:) Mniam:) Jak uzyskali taki efekt? Odpowiedz ponizej http://pl.youtube.com/watch?v=C_VSHCc-QJ4&feature=related
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Foty oczywiscie wyszly beznadziejnie, jak to zwykle bywa kiedy swiatla brak:) Ale wklejam linki do dwoch zeby dowod byl ze trojmiasto tez potrafi sie zebrac w wiekszej ilosci http://img511.imageshack.us/my.php?image=dsc00941uc8.jpg http://img248.imageshack.us/my.php?image=dsc00950wh5.jpg
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co do smyczy to ja tez jestem chetny na dwie. pre_pl 2 mateogda 2 maqk 2 razem: 6
-
Pod akumulatorem stoi woda, da się otwór przeczyścić bez odłączania aku ?
Oczywiscie ze da sie przepchac bez odlaczania akumulatora. Wystarczy odkrecic blaszke mocujaca, uniesc aku troche do gory i w otwor wcisnac odpowiednio dlugi drut lub stalowa linke i troche "pomerdac" [kolego odpowiedz już padała i to dawno temu, pilnuj się bo za takie coś ostrzeżenia lecą] - schiller
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ano udany udany:) I udalo sie dobic do dwucyfrowej liczby uczestnikow:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja oczywiscie tez bede:) Pewnie pierwszy jak zawsze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bartti10 jakos te Twoje 100% nie wypalilo hyhy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok ja tez bede:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie to jak z ta sroda w koncu? Bo widze ze panuje tu cisza od kilku dni:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O kurde:/ Dzieki Zdeniu za oferte ale niestety przeczytalem Twojego posta dopiero dzisiaj bo mialem kilkudniowa przerwe w dzialaniu neta:( A szkoda wielka bo skusilbym sie na Twoja oferte a tak kupilem juz kayaby, trudno sie mowi ale troche zal tej stowki ktora by w kieszeni zostala jakbym wzial bilsteiny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ja tez zrobie maly offtop i poprosze o pomoc - szukam sklepu z gazowymi amorkami kayaba na przod za cene ok 200zl sztuka... Na allegro troche ich jest ale wolalbym kupic jak najszybciej bo mam teraz pare dni wolnego i moglbym w koncu sie tym zajac... Mecze google juz od godziny i nic, jak jakis warsztat ma tanie to montaz cholernie drogi a jak montaz tani to amorki drogie ehh... Moze ktos z Was ostatnio kupowal niuni nowe amorki i moglby mi dac namiar na jakis sklep... W ostatecznosci moga byc innej firmy niz kayaba, montaz zalatwie we wlasnym zakresie wiec odpadaja warsztaty gdzie sprzedaja tylko pod warunkiem ze sie u nich zamontuje... No chyba ze zycza sobie max 100zl za sztuke za montaz. Dzieki wielkie z gory i pozdrawiam:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale ta sobota jutrzejsza? Bo sie zakrecilem:) Jesli jutro to sie pisze:)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Haha no prawde mowiac plan byl podobny:) ale ze pogoda byla kiepska to stwierdzilem ze nie bede takim chamem i podrzuce ja gdzie chce bo jechalem w tamtym kierunku akurat:)