Treść opublikowana przez Maciek80
-
[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED
Swego czasu interesował mnie temat własnoręcznego malowania lamp, latałem po necie szukając porad i wielokrotnie na różnych forach trafiałem na tematy związane z problemami z policją a nawet odszkodowaniem po stłuczkach, kiedy to osoba, która wjechała w tył tłumaczyła się tym, że poszkodowany miał przyciemnione światła przez co słabo świecił stop itp, itd. Ile w tym prawdy a ile radosnej twórczości internetowych bajkopisarzy to nie wiem ale na Twoim miejscu wziąłbym to pod uwagę Wg mnie lepiej kupić już przyciemnione, z odpowiednim atestem i mieć ewentualne problemy z głowy.
-
[ALL B6] Malowanie lamp tylnych LED
A już je kupiłeś? Bo jeśli nie to kup gotowe z czarnymi kierunkami. A jeśli kupiłeś to pomaluj, wg mnie lepiej wyglądają niż z białymi. Przykładowy link, trochę drogo, pewnie jak poszukasz znajdziesz taniej: http://www.venom24.pl/audi-0004-p-17790.html
-
[ALL B6] swiatla DAYLINE
Uuu, ja jestem przeciwnikiem gięcia i cięcia czegoś co powinno pasować jak ulał W takim razie ja bym sobie darował, tym bardziej że jeśli nie znajdziesz na allegro za cenę którą podał Dżo-Dżo to zostaja tylko sklepy - a tam chodzą po 1200zł.
-
[ALL B6] swiatla DAYLINE
Ja uważam, że lampy wyglądają całkiem, całkiem Z tym, że nie te, które kolega Piechol pokazał na fotce Niedawno wyszedł nowszy model, z zaokrągleniem pod soczewką i myślę, że jest godny uwagi A tu fota z allegro właśnie z tymi lampami: Występują dwie wersje: normalne kierunki: LEDowe kierunki: Na fotach wyglądają dobrze ale chciałbym jeszcze zobaczyć je na żywo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie a może by tak zorganizować jakąś klubową ligę w dobrej ścigałce, np rFactor lub GT Legends? Myślę, że przednia zabawa gwarantowana No i co najważniejsze, gry te są już bardzo tanie (GT Legends 12-28 zł, rFactor ok 20-40), więc jeśli ktoś nie ma to nie powinien mieć problemu z zakupem Treningi, kwalifikacje, wyścigi, tabele itp, itd
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks, nie wiem jeszcze co z sobotą, jakby co dam znać na forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota, lanser z BMW LPG był gwiazdą odcinka i szczupaczek też
-
A4 TDI/RS4
Haha, rzuciłem okiem na szybkensa i myślałem ze to przerobiona B7, dopiero jak otworzyłem fotkę wnętrza to skumałem, że to B5 Brawa za ogrom włożonej pracy i z pewnością kasy:) Podoba mi się
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
marcin j - xenonów ani bixenonów raczej rezał nie będę ale nigdy nie mów nigdy :> Przyspawam dejlajty antonio - na spotach będę się pojawiał, swego czasu byłem kilka razy, jeszcze za czasów B5-tki ale niestety z braku czasu zniknąłem na dłużej
-
Mistrzostwa Europy w siatkę Polaka-Francja 3-1!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratz
-
Spoty Kościerzyna
Witam, jak jadę od strony Gdańska, mijam wiadukt chyba kolejowy, za wiaduktem kawałeczek w dól i jest rondo, na rondzie w prawo i tam jest jakiś taki większy parking, to ten? Bo Kościerzyny nie znam i patrząc na mapkę nie mam pewności A że mieszkam mniej więcej w połowie drogi Gdańsk - Kościerzyna to z chęcią bym kiedyś do Was podjechał, tym bardziej że auto w Kościerzynie kupiłem, właśnie w okolicach tego parkingu o którym napisałem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki, dzięki A tak przy okazji mam do oddania lampy przednie do B5 przed II liftem, oba kierunki + prawa BOSCH, lewa TYC, jeśli ktoś jest zainteresowany niech da znać
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierowników 2 B5-tek sedanów, jadących jeden za drugim dziś ok godz 18-19 obwodnicą trójmiejską w stronę Gdyni. Pierwsza granatowa, druga też jakaś ciemna, 1.9 Tdi. Kierownik drugiego wyskoczył za mną i jechaliśmy chwilę razem. Niestety nie widziałem blach ale może ktoś z klubu ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem, ale mam dosyć mały garaż i niestety muszę z niego wyjechać żeby otworzyć maskę Sprawdzę dokładniej jutro, przed wyjazdem z pracy. Ale co mnie zastanawia to to, dlaczego po zaledwie 15sek pracy silnika poziom oleju był niższy niż po przelocie po obwodnicy? Może znów popadam w paranoję Jak się nie mam czym martwić to czuję się nieswojo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok to słuchajcie, teraz zagwozdka w stylu "dziwa" Chciałem sprawdzić poziom oleju, więc wyjechałem z garażu, silnik pracował z 15sek - na bagnecie poziom poniżej minimum... po głębokich przemyśleniach do głowy przyszło mi tylko jedno: "k**wa mać" Pojechałem na obwodnice przegonić auto do Gdyni i z powrotem. Wróciłem, zgasiłem silnik, sprawdziłem znowu i o dziwo pokazało więcej, bo połowę... I o co tu chodzi? Przecież po trasie powinno pokazać mniej a nie więcej?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hehehe widzę, że dział pomorski ma swój klimat
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
12 krów, 30 kur + 3 worki kartofli
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Witam:) Po wielu tygodniach poszukiwań w końcu ustrzeliłem swój egzemplarz:) Rocznik 2004, silnik 1.9 TDI AVF, przebieg 214 tys z hakiem (ori - potwierdzony), bezwypadkowy. Wyposażenie (prócz tego co w każdym): - podgrzewane kubełkowe fotele z regulacją lędźwiową i wysuwanym podudziem, - podgrzewane lusterka, spryski i zamek (pakiet zima) - pakiet oświetlenie (niepełny) - trójramienna skórzana kiera, - obszyta skórą gała i ręczny, - kolorowy pełny FIS, - navi między zegarami - zawieszenie 1BE (-20mm) - felgi S-Line 17" - bluetooth Kilka fotek zrobionych na szybko (już z ciemnymi szybami): Przeprowadzone modyfikacje: - znaczki z klapy out, - zrobione - ściema szyb, - zrobione - felgi 18" lub 19", - zrobione (BBS CK 19"/8,5" szer.) - LEDy tył, - zrobione - program, - zrobione (166 KM/ 362 Nm) - gwint, - zrobione (H&R) - swap hamulców na 320mm - zrobione - czarny grill, kierunki boczne, listwa z tyłu - zrobione Z ważniejszych napraw/wymian: - pażdziernik 2010 - nowe sprzęgło + koło dwumasowe + (przy okazji akumulator i świece) - lipiec 2011 - nowy wałek rozrządu z hydrauliką + rozrząd kompletny + czyszczenie pompek Plany: - felga w kolor lub zmiana na inną, - ściema lamp (malowanie środków przód + folia lub spray na tył) Hamownia: Aktualne fotki: -65/45 (+/-) -45/45 setup zimowy + heble 320mm od Virusa + listwa tył w czarny mat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na klubowy kubek ja też się piszę Jak dobrze pójdzie na dniach znów wsiądę w jedyny słuszny model jedynej słusznej marki i wpadnę na spota to się dogadamy:) Aaa i generalnie jakby ktoś miał na zbyciu jakieś inne zabawki typu ramki, smycze itp to też jestem zainteresowany
-
Gdańsk - Autotest
Polecam stację diagnostyczną Autotest w Gdańsku Oliwie przy ulicy Grunwaldzkiej 558 (obok stacji Shella) - byłem tam sprawdzić samochód przed zakupem - fachowa i kompleksowa obsługa - sprawdzanie zawieszenia, hamulców i pomiar czystości spalin, badanie punktów bazowych, powłoki lakierniczej czujnikiem i podłączenie do komputera + oględziny "wzrokowe" podwozia, wnętrza itp. Za wszystko zapłaciłem 209zl, czyli ponad 100zł mniej niż w ASO, w dodatku w odróżnieniu od ASO, tutaj wszystko odbywa się na oczach klienta (miesiąc temu ojciec sprawdzał Passata w ASO - badanie odbywało się przy "zamkniętych drzwiach", poproszono nas do środka już po wszystkim, całość trwała znacznie krócej niż w autoteście a koszt usługi to 325zł - ASO VW Gajos). http://www.autotestpolska.pl/po/
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Jak dla mnie rial daytona tylko i wyłącznie:) Lub jeden z moich typów: http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-mam-mt1_black - MAM MT1 Black http://www.bazafelg.pl/alufelgi/felgi-keskin-kt2_black - Keskin KT2 Black (na focie wersja silver) A tu masz filmik z felgami CarLine założonymi na TT (niestety nie wiem co to za model felg ale wygladaja bardzo podobnie do tych z linków:
-
[B6 AVF] Bardzo proszę o szybką diagnozę
Bardzo proszę o identyfikacje 2 błędów (A4 2004r 1.9 Tdi 130km AVF): 18058 18043 Mechanik nie potrafił ich dokładnie zdiagnozować - powiedział, że prawdopodobnie pojawiły się w wyniku podłączenia do auta kompa z nieodpowiednim oprogramowaniem, które samochód odrzucał. Dzięki z góry za pomoc:) EDIT: oczywiście za bardzo się zgrzałem i założyłem nowy wątek na "gorąco", zanim użyłem opcji szukaj:) Wychodzi na to, że 18058 ma coś wspólnego z zegarami, manetkami itp ale co do 18043 nadal nie mam pewności bo tematów z tym błędem jest sporo i dotyczą różnych rzeczy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydlo - czemu nie:)
-
czy warto kupic uzywane opony+felgi stalowe
Jesli kupujesz kilkuletnie opony uzywane musisz liczyc sie z niemilymi niespodziankami jakie potrafia one sprawic. Ja we wrzesniu kupilem komplet letnich 225/45/17 (rok produkcji 2003) i mimo ze na pierwszy rzut oka wygladaly wspaniale - bieznik super, zero defektow to po dwoch miesiacach na obu tylnych wyskoczyly mi bable :/ Generalnie nie powinno sie kupowac opon starszych niz 3 lata, nawet jesli wygladaja idealnie, gdyz tak jak napisal hornet z wiekiem guma traci swoje wlasciwosci i dzieja sie z nia rozne dziwne rzeczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Leoneq racja, jeszcze Mydlo ma przeciez tez sedana ale Wasze to nie B5-tki Wiec i tak bylem osamotniony A tak na marginesie to nie rozumiem tej mody na avanty