Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Co do Operation Flashpoint:Dragon Rising to mam mieszane uczucia... Jeśli ktoś grał w oryginalnego Flashpointa i oczekuje podobnych doznań po Dragon Rising - może się rozczarować. Jest to zupełnie inna gra, stworzona przez innych ludzi i na zupełnie innym silniku (tym samym co w Race Driver Grid). Oryginalnego Flashpointa stworzyli Czesi ze studia Bohemia Interactive, niestety, w wyniku konfliktów z Codemasters (wydawca gry), obie firmy zakończyły współpracę. Czesi, jako twórcy, zabrali ze sobą wszystko prócz tytułu "Operation Flashpoint", gdyż prawa autorskie do niego zostały w Codemasters. Bohemia oczywiście nadal wydaje kolejne części prawdziwego, oryginalnego Flashpointa, tyle że pod zmienioną nazwą - Armed Assault, w skrócie ArmA. Z kolei Codemasters, posiadając prawa do kultowego tytułu (i nic poza tym) - postanowili to wykorzystać. Zatrudnili ludzi, dali im możliwości i tak oto powstała podróbka prawdziwego Flashpointa, czyli Dragon Rising. Niestety, w odróżnieniu od gry Czechów, Dragon Rising nie jest hardkorowym symulatorem pola walki, jest to zaledwie taktyczny shooter na otwartej przestrzeni. U mnie, jako fana OPF, nie wyzwala takich emocji, poczucia zagrożenia i dreszczyku jak oryginał. I nie daje takiej frajdy. Wg mnie jest to uproszczona, okrojona i zubożona wersja oryginału. Nie jest to zła gra, wręcz przeciwnie, jest naprawdę dobra ale do czeskiego Flashpointa sporo jej brakuje, powiem więcej - Dragon Rising nie zasługuje na przedsionek "Operation Flashpoint". Podsumowując - jeśli dla kogoś Oparation Flashpoint z 2001 roku był zbyt trudny i hardkorowy - może śmiało zagrac w Dragon Rising i z pewnością będzie się dobrze bawił. Jeśli natomiast ktoś oczekuje po Dragon Rising pełnoprawnego następcy oryginału - lepiej niech kupi Armed Assault.
  2. Haha tak, szczególnie wszelkimi otworami
  3. Rzeczywiście, są pewne minusy bo ja w chłopcach nie gustuję... ale kara musi być Zresztą peruka, szmina, tapeta, sztuczne cycki,parę piwek i będziesz całkiem fajna suka Poza tym bacik to nie stosunek
  4. W Europie Opel Kadett, w USA - Pontiac Le Mans, w Kanadzie Passport Optima ?
  5. A po co Ci Mario? Chcesz jechać na dwa baty ?
  6. No nie, za to chamstwo wchodzisz pod stół !!!
  7. W tym tygodniu mam jakąś lipę w pracy, zawalili nas robotą i codziennie kończę o jakiejś chorej godzinie, nawet spota opuściłem, czego patałachom nie daruję. Jak wygram w totka to wykupię cały ten burdel i pozwalniam nierobów
  8. Maciek80 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Fifa 10 w wersji PC to kupa jak zwykle... Wersja konsolowa to zupełnie inna gra, znacznie lepsza od wersji na pieca. Czyli w przypadku peceta pozostaje tylko PES i długo, długo nic.
  9. Łeee kurde znów coś przegapiłem
  10. Kurde nawał pracy w pracy miałem i się nie wyrobiłem na spota A mieliśmy Ambro furę tuningować ;(
  11. Wojna na reklamy Audi vs BMW vs Mercedes ciąg dalszy http://www.youtube.com/watch?v=n8H9j5f1yBU http://www.youtube.com/watch?v=AAAhIzahCew http://www.youtube.com/watch?v=a7Yjh4orrLc ---- kozak (czytajcie napisy na plakatach) ---- oryginał by Audihttp://www.youtube.com/watch?v=EDoYNCIGX_I ---- przeróbka by BMW :polew: I na koniec kilka "normalnych" reklam Audi:
  12. No trzeba na kimś potrenować, nie ?
  13. To montujemy jutro zenony u Ambro? Jakby co to wezmę młotek i szlifierkę z tarczą do cięcia. Przy okazji możemy wprowadzić kilka innych modyfikacji i stworzymy B5 marzeń.
  14. Gdyby nie zegary na środku, czego nie trawię, to może bym wziął... A tak to zostanę przy A4. Przód za "normalny" jak na Bugatti, przypomina mi A8 :> Reszta ładna.
  15. Kolego, nie WW tylko VW :gwizdanie: Uważam, że najpierw powinieneś obniżyć auto a dopiero potem założyć 18", w przeciwnym wypadku Audi będzie wyglądało jak terenówka i to badziewna A co do felg z linka - kwestia gustu - ja uważam że za taką kasę można kupić ładniejsze jakiejś dobrej firmy.
  16. A co to za kolor? Bo u mnie wygląda na czarny ale może dlatego, że słońce mi w monitor świeci :>
  17. 1.8 T po modach nigdy nie będzie S4-ką, zawsze będzie to tylko 1.8 T po modach S4 to S4. Ale ja na Twoim miejscu szukałbym zdrowego egzemplarza. No chyba że masz ograniczone finanse i szukasz uszkodzonego, wtedy bym się zastanowił nad tym egzemplarzem.
  18. @#$%^& bym tego traktorzystę, niektórym to naprawdę wyobraźnia się wyłącza... Tak jak z robotnikiem pracującym na środku drogi (remont), baran wrzucił mi łopatę pod koła, na szczęście na huku się skończyło... Polskie realia...
  19. Kurna zapaliła mi się kontrolka ESP i nie chciała zgasnąć, nabluzgałem jej i nic Zatrzymałem się na stacji, kupiłem fajki, wróciłem do niuni, odpaliłem, przejechałem z 10 km i już ok. Wniosek - palenie pomaga przy problemach z ESP A tak na poważnie to miał ktoś taki problem? Z palącą się cały czas kontrolką ESP? Poszperałem na forum i najczęstszą przyczyną jest czujnik pod pedałem hamulca lub przepalona żarówka stopu, jutro to obadam.
  20. Ja będę, Ty będziesz, Alona będzie, Bieniek będzie, Tzieland będzie i jeszcze 2 bliżej nieokreślone osoby z nim [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 16:35_________________________________________________Hmm właśnie orzeszek mi zadziałał i spłodził takie pytanie: Czy na Matarni da się dziś zaparkować? W końcu jest sobota czyli rodzinno-grupowy atak na centra handlowe.
  21. Ksiądz mówił że od tego pryszcze wyskakują i można oślepnąć więc chyba sobie odpuszczę
  22. A to spoko, bzykanie > spot :>
  23. Tomeks a czemu Ciebie nie było w środę? Napisałeś że będziesz i co? Cała ekipa przez to jakaś smutna chodziła, wszyscy mieli łzy w oczach i czuli się wystawieni
  24. Tzieland napisał, że spot prawdopodobnie będzie o 19 na podziemnym na Matarni, jakby co to ja się piszę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.