Treść opublikowana przez Maciek80
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Co do Operation Flashpoint:Dragon Rising to mam mieszane uczucia... Jeśli ktoś grał w oryginalnego Flashpointa i oczekuje podobnych doznań po Dragon Rising - może się rozczarować. Jest to zupełnie inna gra, stworzona przez innych ludzi i na zupełnie innym silniku (tym samym co w Race Driver Grid). Oryginalnego Flashpointa stworzyli Czesi ze studia Bohemia Interactive, niestety, w wyniku konfliktów z Codemasters (wydawca gry), obie firmy zakończyły współpracę. Czesi, jako twórcy, zabrali ze sobą wszystko prócz tytułu "Operation Flashpoint", gdyż prawa autorskie do niego zostały w Codemasters. Bohemia oczywiście nadal wydaje kolejne części prawdziwego, oryginalnego Flashpointa, tyle że pod zmienioną nazwą - Armed Assault, w skrócie ArmA. Z kolei Codemasters, posiadając prawa do kultowego tytułu (i nic poza tym) - postanowili to wykorzystać. Zatrudnili ludzi, dali im możliwości i tak oto powstała podróbka prawdziwego Flashpointa, czyli Dragon Rising. Niestety, w odróżnieniu od gry Czechów, Dragon Rising nie jest hardkorowym symulatorem pola walki, jest to zaledwie taktyczny shooter na otwartej przestrzeni. U mnie, jako fana OPF, nie wyzwala takich emocji, poczucia zagrożenia i dreszczyku jak oryginał. I nie daje takiej frajdy. Wg mnie jest to uproszczona, okrojona i zubożona wersja oryginału. Nie jest to zła gra, wręcz przeciwnie, jest naprawdę dobra ale do czeskiego Flashpointa sporo jej brakuje, powiem więcej - Dragon Rising nie zasługuje na przedsionek "Operation Flashpoint". Podsumowując - jeśli dla kogoś Oparation Flashpoint z 2001 roku był zbyt trudny i hardkorowy - może śmiało zagrac w Dragon Rising i z pewnością będzie się dobrze bawił. Jeśli natomiast ktoś oczekuje po Dragon Rising pełnoprawnego następcy oryginału - lepiej niech kupi Armed Assault.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Haha tak, szczególnie wszelkimi otworami
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Rzeczywiście, są pewne minusy bo ja w chłopcach nie gustuję... ale kara musi być Zresztą peruka, szmina, tapeta, sztuczne cycki,parę piwek i będziesz całkiem fajna suka Poza tym bacik to nie stosunek
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
W Europie Opel Kadett, w USA - Pontiac Le Mans, w Kanadzie Passport Optima ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A po co Ci Mario? Chcesz jechać na dwa baty ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No nie, za to chamstwo wchodzisz pod stół !!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W tym tygodniu mam jakąś lipę w pracy, zawalili nas robotą i codziennie kończę o jakiejś chorej godzinie, nawet spota opuściłem, czego patałachom nie daruję. Jak wygram w totka to wykupię cały ten burdel i pozwalniam nierobów
-
FIFA 10
Fifa 10 w wersji PC to kupa jak zwykle... Wersja konsolowa to zupełnie inna gra, znacznie lepsza od wersji na pieca. Czyli w przypadku peceta pozostaje tylko PES i długo, długo nic.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łeee kurde znów coś przegapiłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde nawał pracy w pracy miałem i się nie wyrobiłem na spota A mieliśmy Ambro furę tuningować ;(
-
Strefa Śmiechu
Wojna na reklamy Audi vs BMW vs Mercedes ciąg dalszy http://www.youtube.com/watch?v=n8H9j5f1yBU http://www.youtube.com/watch?v=AAAhIzahCew http://www.youtube.com/watch?v=a7Yjh4orrLc ---- kozak (czytajcie napisy na plakatach) ---- oryginał by Audihttp://www.youtube.com/watch?v=EDoYNCIGX_I ---- przeróbka by BMW :polew: I na koniec kilka "normalnych" reklam Audi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No trzeba na kimś potrenować, nie ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To montujemy jutro zenony u Ambro? Jakby co to wezmę młotek i szlifierkę z tarczą do cięcia. Przy okazji możemy wprowadzić kilka innych modyfikacji i stworzymy B5 marzeń.- Bugatti 16C Galibier
Gdyby nie zegary na środku, czego nie trawię, to może bym wziął... A tak to zostanę przy A4. Przód za "normalny" jak na Bugatti, przypomina mi A8 :> Reszta ładna.- [b6 ALL] jaki rozstaw srub ? jakie felgi wybrac 18" czy 19"?
Kolego, nie WW tylko VW :gwizdanie: Uważam, że najpierw powinieneś obniżyć auto a dopiero potem założyć 18", w przeciwnym wypadku Audi będzie wyglądało jak terenówka i to badziewna A co do felg z linka - kwestia gustu - ja uważam że za taką kasę można kupić ładniejsze jakiejś dobrej firmy.- [ALL B5] [ALL B5] Sliwka ;p bedzie kozak ;)
A co to za kolor? Bo u mnie wygląda na czarny ale może dlatego, że słońce mi w monitor świeci :>- s4 b6 zapytanie
1.8 T po modach nigdy nie będzie S4-ką, zawsze będzie to tylko 1.8 T po modach S4 to S4. Ale ja na Twoim miejscu szukałbym zdrowego egzemplarza. No chyba że masz ograniczone finanse i szukasz uszkodzonego, wtedy bym się zastanowił nad tym egzemplarzem.- [B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
@#$%^& bym tego traktorzystę, niektórym to naprawdę wyobraźnia się wyłącza... Tak jak z robotnikiem pracującym na środku drogi (remont), baran wrzucił mi łopatę pod koła, na szczęście na huku się skończyło... Polskie realia...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurna zapaliła mi się kontrolka ESP i nie chciała zgasnąć, nabluzgałem jej i nic Zatrzymałem się na stacji, kupiłem fajki, wróciłem do niuni, odpaliłem, przejechałem z 10 km i już ok. Wniosek - palenie pomaga przy problemach z ESP A tak na poważnie to miał ktoś taki problem? Z palącą się cały czas kontrolką ESP? Poszperałem na forum i najczęstszą przyczyną jest czujnik pod pedałem hamulca lub przepalona żarówka stopu, jutro to obadam.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja będę, Ty będziesz, Alona będzie, Bieniek będzie, Tzieland będzie i jeszcze 2 bliżej nieokreślone osoby z nim [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 16:35_________________________________________________Hmm właśnie orzeszek mi zadziałał i spłodził takie pytanie: Czy na Matarni da się dziś zaparkować? W końcu jest sobota czyli rodzinno-grupowy atak na centra handlowe.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ksiądz mówił że od tego pryszcze wyskakują i można oślepnąć więc chyba sobie odpuszczę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to spoko, bzykanie > spot :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks a czemu Ciebie nie było w środę? Napisałeś że będziesz i co? Cała ekipa przez to jakaś smutna chodziła, wszyscy mieli łzy w oczach i czuli się wystawieni- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tzieland napisał, że spot prawdopodobnie będzie o 19 na podziemnym na Matarni, jakby co to ja się piszę. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia