Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jarkost ale na spota i tak wpadnij, obejrzy się auto, doradzi :>
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wihajster niezły avatar, w pierwszej chwili już chciałem bić roabala A co do GP Monaco to jeśli nie wydarzy się nic w stylu wypadek/awaria/błąd w pit stopie - to powinno być dobrze. Dużo zależy od taktyki, miejmy nadzieję że Renault obierze lepszą niż inne teamy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Tomeks, z okazji Twoich urodzin, przymknę oko na tą trefną naklejkę od Ciebie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Klubową naklejkę właśnie na klapę wrzuciłem i krzywo jak ch*** Pewnie dlatego, że to ta od Tomeksa
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Synek co świrujesz, nie było Cię! :> I nie dostaniesz koszulki bo na spoty nie jeździsz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to gites
-
Zderzak przedni CARACTERE - opinie
No dobra a skąd kratki do tego zderzaka? Da się kupić czy z siatexu trzeba rezać?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Będzie dziś ktoś?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Aaa od kilku tygodni napalałem się na Red Dead Redemption, premiera już 18 maja a tu dzisiaj dowiedziałem się, że nie będzie wersji PC ;( Tylko Xbox360 i PS3. Szkoda, bo to takie GTA 4 na dzikim zachodzie (zresztą robi je Rockstar Games na enginie GTA4). Pewnie będzie wypasiona zabawa... Może kiedyś zrobią na PC http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12772
-
Śmieszne auta
Właściciel na 100% Polak :>
-
Spoty Kościerzyna
I co robicie dzsiś spota? Bo ognisko to w taką pogodę odpada chyba? :>
-
Pomorskie Koszulki Klubowe
Ja poproszę 2 sztuki XXL, mam nadzieję że będą różne rozmiary a nie tylko S
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Furka wypas ale z rozmiarem zdjęć to przegiąłeś, ładują się godzinę :> Następnym razem wstaw mniejsze :>
-
[ALL B5] Czy to prostowane felgi?
Składaki A na poważnie to skoro tak jest na każdej i w równych odstępach to sam już nie wiem, może tak jest fabrycznie Poszukaj fotek tych felg na necie, może tak ma być.
-
[ALL] Felgi ori Audi vs felgi allegro
ORI lub markowe firmy typu BBS, RH, MAM i inne. Mało znane firmy lub no-name odradzam.
-
[ALL B5] Czy to prostowane felgi?
wygląda jak spaw
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najlepszego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też się piszę na ciuch
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Na stronce jest napisane że to replika :> To nie klasyk tylko wiejski tunning Klasyk to oryginał a nie ten rezany dziwoląg :> Pitolisz - zaślinił byś i tak siedzenia jak większość nas Prawda :>
-
Battlefield Bad Company 2 (PC)
Ja grałem nawet sporo ale od kilku tygodni katuję inne pozycje. Jeśli będą chętni to fajnie będzie odkurzyć grę i postrzelać do klubowiczów a może nawet jakiś moderator na odstrzał się trafi Nick w grze mam taki sam jak na forum.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
To nie klasyk tylko wiejski tunning Klasyk to oryginał a nie ten rezany dziwoląg :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A nowi byli? A kto? I piwo było? Kurde na spotach coś się dzieje zawsze kiedy mnie nie ma
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Mały update: ten dzień nastąpił niecałe 3 tyg później - 17 listopada :> Nadal nie palę, to już ponad 5 miechów Plastrów nie użyłem, leżą do dziś nie ruszone, zostawię sobie na pamiątkę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
z kątowni?
-
[B5 AHU] Gleba czy wtryski, prośba o poradę
najpierw gleba