Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Tak, mam zamiar do niego podjechać niedługo, zobaczymy jak stoi z wolnymi terminami. Przy okazji zahaczę o zakład gdzie przyciemniałem szyby i chyba przyciemnię też przód, bo chodzi to za mną od kilku dni A za S-line porozglądam się dopiero za kilka miechów. Z innych planów to postanowiłem NIE malować felg - przyzwyczaiłem się już do nich I gwint chodzi mi po głowie, mimo że obiecałem sobie że -20mm starczy i nie będę nic glebił bardziej
  2. W końcu zabrałem się za wywalenie znaczków z klapy - same znaczki za pomocą żyłki zrzuciłem w minutę ale z klejem bawiłem się 2,5h Pasta lekkościerna K2, benzyna ekstrakcyjna, szmatki, gąbki i nic W końcu pomógł kapsel od wódki, trochę go pozaginałem i ładnie zdrapywał Niestety minusem jest kilka niewielkich rysek, na szczęście niewidocznych jeśli nie kucniemy i nie przyłożymy nochala LEDy natomiast podłączyłem razem z rezystorkami, wg instrukcji na forum Audizine (http://www.audizine.com/forum/showthread.php?90325-Writeup-For-Fixing-Bulb-out-Warning-with-LED-Tails - link jakby ktoś potrzebował), cała operacja okazała się niezwykle prosta, zajęło mi to może z 15 minut. Błędu nie wywala, lampy świecą super, jaśniej niż ORI, co dla mnie jest ważne szczególnie w przypadku wstecznego. Teraz następny w kolejności będzie program, mam nadzieję że uda mi się jeszcze przed wakacjami.
  3. Nie bluźnij. Zresztą na co komu auto po tylu dzwonach, z padnietą turbiną, lejącym silnikiem i w dodatku przekładka z anglika. Nawet rdza jest już na prawie każdym elemencie, więc na części się nie nadaje. Poza tym stosuję tylko tanie zamienniki, więc nawet oryginalnych części z rozbiórki nie będzie. I po co to kraść jak po 100m i tak się rozkraczy? Zresztą i tak tylko stoi bo aktualnie jest kaput i nie odpala od kilku tygodni i nikt nie wie co to jest.
  4. No, usunąłem znaczki z klapy właśnie Ja pier#$@* ile z tym roboty... Same znaczki żyłką od dołu podpiłowałem na słońcu i zeszły w 3 minuty. Ale kolejne 2,5h bawiłem się z klejem... Benzyna ekstrakcyjna, pasty polerskie lekko ścierne, gąbki, szmatki i nic... Dopiero jak znalazłem na podłodze garażu kapsel od wódy to się ruszyło Delikatnie drapałem kapslem na przemian z rozpuszczalnikiem i polerką. Teraz jakoś to wygląda, chociaż pod odpowiednim kątem i w odpowiednim świetle nadal widać lekkie ślady po cyfrach. No i rysek trochę narobiłem ale na szczęście ledwo widocznych. Będę musiał się tym zająć w weekend i zlikwidować ślady do końca. Ku#$% jaki jestem z siebie dumny, jak w tych reklamach Leroy Merlin, gdzie pan Józek właśnie naprawił cieknący kran albo zrobił oczko wodne :polew:
  5. Masz wszystko w tym linku na końcu. Podpinasz się szybkozłączką do kabla biało-zielonego i do czarnego tak jak tu: Oczywiście chodzi o kable z wiązki, która wychodzi z LEDów.
  6. Wczoraj widziałem auto na spocie i ptaszek rzeczywiście dyndał Mało tego - w przednią prawą felgę wkręcił się czarny kot a z bagażnika wystawała ręka. Przez okno widziałem jeszcze maczetę na tylnej kanapie. Generalnie dziwny gość z właściciela, plamy krwi na koszuli próbował nerwowo ukryć poprawiając ciągle kurtkę i cały czas rozglądał się dookoła. A na poważnie furka mega kox, na żywo jeszcze ładniejsza niż na fotach
  7. Nie no... nie dość że daje jedno zdjęcie to jeszcze nawet piany dokładnie nie zmył z maski A poza tym furka super, fajny rocznik, super wyposażenie, no miodzio generalnie :> Ciekawy jestem jak się jeździ z tym automatem, nigdy jeszcze nie miałem okazji prowadzić auta z taką skrzynią. Ale coś musi w tym być skoro tak ją wszyscy chwalą.
  8. Tak, potrzebujesz rezystorów jeśli masz czujnik przepalonej żarówki. Prócz tego szybkozłączki do kabelków, kabelek, koszulki termokurczliwe i oczywiście lutownicę. Ja użyłem prócz tego taśmy elektroizolacyjnej, którą dodatkowo owinąłem koszulki na rezystorach. Zaciskarkę (czy jak to się tam nazywa) do szybkozłączek możesz sobie darować, pewnie nigdy więcej jej nie użyjesz więc szkoda kasy - zamiast niej użyj kombinerek. Wszystko powinieneś dostać w sklepie elektronicznym/elektrycznym. Co do szybkozłączek to użyłem dokładnie takich jak te (na focie czerwone w dolnym rzędzie KW-3): http://www.elementyadsys.pl/kw3szybkozlaczki-przewodow-083mm2czerwone-p-576.html To jest link przykładowy, nie kupowałem ich na necie. Zresztą tu jest cena za 100 sztuk a Tobie aż tylu nie trzeba :> Co do kabla to użyłem przewodu LGY czarnego 0.50mm (nie znam się na tym - to dane z paragonu) Rezystory ceramiczne drutowe 5W-150. Nie pamiętam ile dałem za rezystory i taśmę, ale reszta (przewód, koszulki, szybkozłączki 10szt) kosztowała mnie niecałe 10zł :> Cała operacja dokładnie została opisana tutaj - ja właśnie tego opisu użyłem. Wszystko trwało zaledwie kilkanaście minut i było bardzo proste. http://www.audizine.com/forum/showthread.php?90325-Writeup-For-Fixing-Bulb-out-Warning-with-LED-Tails
  9. Nie chcieli znaczka, chcieli pociągnąć ptaszka
  10. To na fotach to nie jest moje auto, to jakieś rumuńskie Audi z lampami o które prosiłeś. Z kolei w linku z allegro są takie jak ja mam i zdecydowanie je polecam. Spisują się super i nie parują mimo, że na myjni bezdotykowej nawalam z pistoletu ile wlezie, w szpary także Świecą mocniej niż ORI. Jedynym minusem jest to, że jeśli masz czujnik przepalonej żarówki to będzie Ci błąd na FISie wywalało ale można zamontować odpowiednie rezystorki i po problemie - ja tak zrobiłem i jest ok. Gdzieś na forum jest opisane jak to zrobić. Aha i tyczy się to wszystkich LEDów, tych z mojego linka i tych z Twojego.
  11. Nie jest to VT Twojego auta ale może pomoże w wyborze :> Od siebie dodam jeszcze jedną opcję: http://moto.allegro.pl/item1050544711_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html Kilka osób na forum ma takie lampy, ja sam takie sobie sprawiłem kilka tygodni temu i jestem pozytywnie zaskoczony jakością wykonania i tym jak fajnie świecą. Wg mnie lampy typu clear ("czyste" szkło) wyglądają ładniej i bardziej elegancko ale to już kwestia gustu.
  12. Skyliner89 - nie chodzi o to, że jesteś spostrzegawczy, tylko o to że wiesz gdzie patrzeć Ja mam tak samo z kilkoma mini-wgniotkami parkingowymi - jak komuś o nich mówię to szuka i szuka i nie widzi... a ja wiem gdzie są, patrze tam od razu i widzę Mówię Ci, nie masz się czym martwić :> Skoro tak Cię w oko kłują takie malutkie kreseczki, to jakbyś moje ranty zobaczył to byś zawału chyba dostał, poprzedni właściciel felg chyba tylko przy krawężnikach parkował Ale i tak nic nie widać póki nie podejdziesz i się nie schylisz żeby obejrzeć. Mówię Ci, wydaj kasę na coś innego :> A co do tych past polerskich to spróbuj najpierw na jakiejś niewielkiej powierzchni i zobacz jak wyjdzie. Ja kiedyś kupiłem środek do aluminium, czyszczący i polerujący jednocześnie, roboty było z nim od cholery a nic się nie poprawiło. Nawet listwy aluminiowej nie wyczyścił a co dopiero felgi
  13. Dlatego właśnie musisz koniecznie koła przemalować, nie po to się człowiek męczy na 19" żeby ludzie myśleli że to 18" :>
  14. Skyliner89 - taka rysa to nie rysa, nie opłaca się malować. Takiego czegoś nie widać nawet na postoju, no chyba że ktoś kucnie i zacznie oglądać Prawdę mówiąc to jak obejrzałem te foty to nie widziałem o co Ci chodzi, dopiero po przeczytaniu dalszych postów skumałem, że o te mini-ryski widoczne tylko pod lupą
  15. Ja pier**** Bieniek ale lipa Takich to tylko @#$%^&**(^^% a najgorsza jest bezradność
  16. Flyer ma rację, killer to będzie wtedy jak seryjnym autem pokona seryjnego Veyrona. A jak koniecznie chce mocno stuningowanym to niech się zmierzy z mocno stuningowanym Veyronem, wtedy będzie fair :>
  17. Kozacka reklama http://www.youtube.com/watch?v=BrSSSfYE2dQ
  18. ET 30 będzie ok, ja mam takie na oponkach 235/35/19x8,5 i przy zawieszeniu -20mm nic nie trze, nawet na dużych nierównościach.
  19. A ja lisa wczoraj prawie wyhaczyłem. Gówniarz zamiast się rozejrzeć przed wejściem na jezdnię to rozglądał się w trakcie przechodzenia
  20. Łepski a Ciebie czemu nie było? Chłopaki powiedzieli, że strzeliłeś focha na Antonia i powiedziałeś podobno, że dopóki będzie przyjeżdżał to Ty będziesz na .eu w czwartki jeździł
  21. Uważajcie na te czarne dymione/smoked z pierwszego posta (i któregoś z kolejnych też) - jak już ktoś napisał, te lampy są obrobione w photoshopie, na żywo bliżej im wyglądem do lexusów niż do czarnych/dymionych. Zresztą zauważyłem, że coraz więcej osób na allegro i ebayu przyciemnia lampy w photoshopie tak, żeby wyglądały na znacznie ciemniejsze.
  22. Alvaro, musisz się nauczyć, że auto zostawia się tylko w garażu lub na strzeżonym
  23. Ja tam uważam że powinno się przestać straszyć ludzi tym piwem na dzień dobry bo przestaną się nowi pojawiać i skończymy jak konkurencja z wytarmoś mi suty.eu NIE MA OBOWIĄZKU PRZYWOŻENIA PIWA. TAKA TRADYCJA NIE ISTNIEJE - to tylko wymysł ludzi z benzyniakami, którym ceny paliw dają mocno po kieszeni i szukają oszczędności I Tomeksa. :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.