Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skuter


Rekomendowane odpowiedzi

DOBEREK :hi:

panowie posiadam skuterka 50 taki łoooo

benzer.jpg

Tylko ze mam co raz wiekszy problem z nim... przejechane mam juz nim 8tys na czas byl wyminiany olej filtr co jakis czas czyscilem gaznik, tylko ze od nie dawna dochodzi do 50 i a ni km/h wiecej czy mozna cos zrobic zeby szybciej szedl??

jak mialem MZ to rozwiercilem dysze :) a tu nie wiem gdzie to jest nawet jak sie ktos zna to moze by mi pomogl czy da sie z tuningowac heee :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pościągać blokady.Wpisz sobie w google "Jak zdjąć blokady ze skutera" i tam znajdziesz wszystko łącznie z filmami instruktażowymi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBEREK :hi:

panowie posiadam skuterka 50 taki łoooo

benzer.jpg

Tylko ze mam co raz wiekszy problem z nim... przejechane mam juz nim 8tys na czas byl wyminiany olej filtr co jakis czas czyscilem gaznik, tylko ze od nie dawna dochodzi do 50 i a ni km/h wiecej czy mozna cos zrobic zeby szybciej szedl??

jak mialem MZ to rozwiercilem dysze :) a tu nie wiem gdzie to jest nawet jak sie ktos zna to moze by mi pomogl czy da sie z tuningowac heee :naughty:

K04, FMIC, wtryski i bosch 044 i bedzie jechac jak powinno :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokady zdjete juz dawno [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 14:05_________________________________________________BUBA mow po polsku bo nie rozumie

:polew:

Buba mówi większa turbina ( <333 ) większe IC z przodu skutera i wtryski bosh (bardziej wydajne xd) :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do gościa raggaman on całkiem mocno siedzie w temacie skuterów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagadaj do gościa raggaman on całkiem mocno siedzie w temacie skuterów :cool1:

i zrobi ci to o czym wspominalem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w swoim motorowerze wsadziłem 72ccm :evil: jeszcze go docieram, ale czuć różnicę :good:

Albo kup sobie peugeota, mają od nowości takiego kopa, że szok :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubie automatów, więc kupiłem Rometa, taki motoruwer :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kup sobie peugeota, mają od nowości takiego kopa, że szok :>

Nowy koszyuje około 11-12 tyś.

Ja kupiłam zipp'a Axis'a do pracy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, to jest ten ból, ale ostatnio kumpel dał mi się przejechać starym Piaggio, bodajże z 96' - normalnie dęba stawał, a nic w nim nie było 'tjuningowane' :kox: Moim zdaniem lepiej kupić takie stare piaggio, albo peugeota i sobie go wyremontować, wyjdzie tyle samo, albo troszke drożej niż ta chińszczyzna z reala, później i tak się zwróci, bo chińczyka trzeba robić po jednym sezonie, więc nie ma porównania do włocha :P . Np. mój niby romet, po jednym sezonie cały cylinder, tłok itp nadawało się do wyrzucenia, a moplik zrobił 2,5 k km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie kosiarki nie powinny po ulicach jeździć! jak słyszę ten dźwięk to.... :sick3: :sick3: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kup sobie peugeota, mają od nowości takiego kopa, że szok

I wpieprzaj później kasę na porypane części :decayed: Gaźniki Keihin droższe od Dellorto o 50 % :tongue4:

Prawda jest taka..z chinola żadnych mocniejszych atrakcji nie zrobisz.. ja sprzedawałem łepalom całe silniki Minarelli Horizontal ( Aerox, Sr ) na swapy.. i taki seryjny silnik dobrze odblokowany i poprawnie wyregulowany poleci licznikowe 80-90 :naughty:

Chinol to chinol..niezależnie od tego jak mocną replikę Minarelli zrobią to i tak wszystkie ich podzespoły są o kant potłuc.

Jak potrzebujesz części to pisz..mam dobre dojście po dobrych cenach..nawet na zamienniki sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo bym potrzebował kilka części do mojego pierdzika, zrobię listę i pójdzie na PW. Co do peugeota to masz rację, części są drogie, ale chyba warto, do chińczyka też trzeba trochę włożyć po roku-2 latach użytkowania i wychodzi nieco mniej niż do peugeota, natomiast komfort i moc pozostawia chińczyk wiele do życzenia. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba warto

Nie warto.. lepiej kupic coś z Minarelli..silnik trwały, części barszcz w naprawie prostota :hi:

Ooo bym potrzebował kilka części do mojego pierdzika, zrobię listę i pójdzie na PW.

ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...