Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to się zaloguj i popatrz na dział z poradami. No i zazdrościsz nam, bo Ciebie hondum nie wpuszczą na manię A poza tym pytałem kilka postów wcześniej kiedy premiera Twojego paździocha bo ile można rezać auto. Co Ty tam teraz robisz? Bo już się pogubili wszyscy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale się odpaliłeś hondziarzu. Civicklub.pl się nie ładuje? :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek jadę z Wami. Tylko ustalcie skąd konkretnie. Nie wiem czy będę na noc.
-
Polska policja zatrzymuje obcokrajowca, uczestnika Race Rage..
Jeśli prawdą jest to, co piszą w komentach, że niby nie zatrzymali się na wezwanie, to zachowanie policji całkiem normalne, takie są procedury i jak dla mnie to wielki plus dla funkcjonariuszy. Chyba nie spodziewali się, że nasi poklepią ich po ramieniu po tym, jak grzali 250km/h i nie zatrzymali się do kontroli :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra nie spinaj się tak Trzeba coś ustalić z tą VW Manią. Wieczorem się pewnie zejdą ludzie to coś się wymyśli. Ja wolałbym żebyśmy jechali w swojej kolumnie a nie podczepieni pod inne kluby.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koleżanko? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kolego przestań powtarzać za mną. Twój post nieczego nie wniósł do tej dyskusji, zwyczajnie xerujesz moje wypowiedzi zmieniając tylko niektóre wyrazy. Nie życzę sobie takiego zachowania. Bądź oryginalny, wymyśl coś sam. :> :> :> Ponawiam pytanie - czy ma ktoś duży namiot, coś w stylu pawilonu, który można rozłożyć na VW Manii i w nim imprezować w przypadku ulewy? Bieńka bardzo martwi prognoza na jutro ale że nie ma teraz dostępu do kompa to piszę w Jego imieniu :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko, za parę miechów będzie na allegro. Może nawet za kilka lat ktoś od nas go nieświadomie kupi i będziesz go vagował
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek pyta czy ktoś ma duży namiot, w którym można postawić stolik i imprezować na VW Manii
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristo a jak tam Twój bolid? Kiedy premiera? Już trochę za długo go składasz, weź się w garść [br]Dopisany: 29 Lipiec 2010, 10:12_________________________________________________ Nie podobają mi się przetłoczenia na karoserii... To jakiś bodykit tuningowy? A tak na poważnie to za mocno zmasakrowany jak dla mnie. Bałbym się takim jeździć :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale przecież mówił, że to tylko wstępne malowanie a docelowo kolor będzie inny. Tylko chwilę miał na białych jeździć.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie? Może fele malował na ten super tajny full lans kolor?
-
Tuning z Czech
No cóż, kwestia gustu, kilka aut całkiem fajnych, jak np biały Accord z nr 87 ale reszta to porażka Ale szacunek za kupę kasy,pracy i dobre chęci należy się wszystkim
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale aktywność dzisiaj na forum i to z samego rana A wczoraj na spocie to bida a żałujcie bo nowy z piwem był
-
[ALL B6] Jak wygląda Ori tylnia lampa z żarówkami LED ?
Marcin123 A to zrób tak jak Guardian albo rezacze z zachodu - kup ledy z allegro, rozklej je, wyjmij kompletne środki z diodami i włóż w ori lampy. I będziesz miał ori świecące jak LEDy. Trochę z tym roboty ale dla chcącego nic trudnego. EDIT: Szukałem fotek, były tu gdzieś na forum ale nie pamiętam gdzie... W każdym razie fajnie to wygląda.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Póki co to chciałem zapytać o cenę bo na allegro jest licytacja. Ale myślę nad tymi lub Nosfera.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może mi ktoś wysłać na PW tel do Kaczy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- WTF?! Benarrow...
Ale paździerz, totalne kalectwo jak dla mnie. I nie piszę tak dlatego, że bazą było piękne S5 :> Przednie lampy jak na mój gust są od Rovera 75 a tylne chyba z ferrari?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ej to się dobrze składa bo ja mam kuzynkę z cz-wy i jej 3 koleżanki :> Siedzą u mnie od wtorku i dziś o 13 zawiozłem je do Galerii Bałtyckiej i jeszcze tam siędzą kumacie? Pojadę po nie po spocie albo przed i wypuszczę je na matarni. Normalnie się we łbie nie mieści żeby tyle w jednej galerii siedzieć Więc Bieniek bierz kuzyna i niech idzie z nimi, tylko żeby to małolat jakiś nie był Antonio - tak, na 19tą się zjeżdżamy :> GILI - po wypłacie może wezmę ale jeszcze pomyślę bo Panamera zbyt ładna nie jest i ledwo 1.9 TDI bierze. Ośkę oczywiście bo w Q to klekot ją robi jak szmatę z PKSu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak nie będzie? A diód nie odbierasz? A tak poza tym to będę na 19tą :>- [ALL] Prostowanie felg + i -
:polew: :polew: Tak, wiem że literówki ale i tak beka A co do plusów i minusów prostowania to nie ma co się nad tym rozwodzić - jak masz duże koła to często nie masz wyjścia, musisz prostować albo pogodzić się z biciem i telepaniem kierownicy. Wg mnie minusów tej operacji brak a plusy to wiadomo - proste koła = zero bicia Sam mam już przynajmniej dwie fele krzywe ;( Więc w najbliższym czasie czeka mnie prostowanie bo jeździć się tak nie da. Akurat obie są na tyle więc podczas ostrego hamowania masakrycznie telepie kierownicą. Ale tak zawsze jest jak masz krzywe koła z tyłu.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Proponuję ustalić coś dzisiaj na spocie i napiszemy na forum [br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 07:52_________________________________________________Czy to aukcja Kaczy? http://moto.allegro.pl/item1163445184_phoenix_17_ori_vw.html- Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Ja też poproszę 2 naklejki, też mogę zapłacić :>- Ciekawe filmy warte obejrzenia
:polew: zgadzam się w 100% A co do efektu motyla to naprawdę świetny film, podobały mi się wszystkie części - WTF?! Benarrow...