Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach Brock?
No tak, tyle że to Carlsson czyli cena z pewnością miażdży cyce :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak już wydałeś tyle kasy na graty to chcesz zrezygnować? Nie ma ku***a mowy!!! Proszę rezać i się pochwalić co wyszło. I ch***j nas obchodzą Twoje refleksje, fura ma być gotowa przed zimą. :> :> :>
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
To może naklejkę też zrób w wersji z suszarką?
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
No też miałem problemy z rozszyfrowaniem. Może jakiś ukryty przekaz? W sensie trzeba przeczytać od tyłu czy coś?
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach Brock?
Mnie też się nie podobają
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie wróciłem od Roba : seria: 137 KM / 322,6 Nm program: 165,6 KM / 361,7 Nm Prawdopodobnie dałoby się jeszcze kilka kucy urwać ale okazało się, że turbina już w serii lekko przeładowywała (ale nie na tyle żeby wchodzić w tryb awaryjny), więc żeby uniknąć notlaufa Rob zdecydował, że będzie trochę spokojniej. Niestety z powodu korków i pogody nie mogłem się nacieszyć autem w drodze powrotnej ale to co zobaczyłem narazie bardzo mi się podoba :> :> :> Wykres niepotrzebnie wziąłem na papierze więc dopiero za parę dni go tu wrzucę.
-
Audi A4 B5 1.8 T
Pro wydech Ale poza tym to auto fajne, no może przedni zderzak trochę średni ale tragedii nie ma, ludzie gorsze montują :> Ogólnie auto ma potencjał, bezawaryjności życzę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No racja mogę czytnik kupić... ale to przy okazji podjadę bo specjalnie mi się nie chce :> Zresztą jak robiłem foty to się śmialiście a teraz każdy chce zobaczyć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie mam i nie będę miał jeszcze jakiś czas bo to pożyczony aparat i kabla nie ma a od mojego nie pasuje. Dopiero gdzieś za tydzień będą
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A o co z tym zygą chodzi? Jakieś dymy były? I rzucanie ksywami? [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:10_________________________________________________Mania Patrol: I Kacza:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na necie ktoś pisał, że jakiś Golf 4 angol wjechał w innego Vw i spierdolił - może to ten angol na kołpakach co nam V pokazywał jak przejeżdżał? A jak z Lodówą i Łepskim objazd robiliśmy to ciągle nas blokował bo się zatrzymywał na środku... Był też jakiś wp***dol, kilka potrąceń i jakieś obtarcia. To ta ciemniejsza strona VW Manii 2010 :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No też już widziałem i wygląda jak traktor w porównaniu z innymi Teraz widać, że 1 BE nie robi roboty :>
-
Audi a4 b6 ASN 235/45r18
Audi ładne ale do full opcji to mu sporo brakuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jest jest, trochę ciemnych chmur sobie lata ale jest ok.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 14:15_________________________________________________Zbiórka pod Castoramą odwołana z powodu zakorkowanej obwodnicy.
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Józek koła super Wpadnij na spota w końcu... No i czy jedziesz na VW Manię?
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Koszulki doszły razem z naklejką Dzięki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek dzwonił i zmiana planów - o 17 pod Castoramą Gdańsk - Osowa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to luz. Tylko EHRLE się liczy Ale kurde pewnie będzie okupowana Więc chyba jednak na oruni ew na chełmie się spryskam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jeszcze nie bo cały czas pogoda jest niepewna. Jak się nie poprawi to poczekam do ostatniej chwili, umyję i szybko na Matarnię i potem Pruszcz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no te co teraz mam to chcę zostawić. Ew myślałem jeszcze nad tym, żeby kupić 19" ori Audi, wzór taki jak Antonio i Lodówa. Tyle, że bez opon bo oponki mam. A wtedy gołe BBS bym opchnął za bezcen bo są do prostowania przynajmniej 2.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postanowiłem, że na co dzień będę jeździł na czymś normalnym a 19" zostawię na zloty i letnie lansy :polew: EDIT: Przekonałem się, że takie koła nie nadają się do codziennego użytkowania. Szczególnie dobitnie widać to teraz jak codziennie jeżdżę w 5 osób plus toboły albo zakupy. Masakra
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co myślicie? Fazy, GILI polećcie jakieś miejsce gdzie ew mógłbym te felgi z Kościerzyny sprawdzić. Ceny chyba dobre? http://moto.allegro.pl/item1168289118_alufelgi_17_audi_vw_5x112_oryginalne_audi.html http://moto.allegro.pl/item1167763592_audi.html http://moto.allegro.pl/item1168524500_mercedes_c_klasa_17_okazja_trojmiasto.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antek jedziesz dziś na manię?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to działaj bo ile można kiwikiem jeździć i to jeszcze w LPG :>