Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. No tak, tyle że to Carlsson czyli cena z pewnością miażdży cyce :>
  2. Jak już wydałeś tyle kasy na graty to chcesz zrezygnować? Nie ma ku***a mowy!!! Proszę rezać i się pochwalić co wyszło. I ch***j nas obchodzą Twoje refleksje, fura ma być gotowa przed zimą. :> :> :>
  3. To może naklejkę też zrób w wersji z suszarką?
  4. No też miałem problemy z rozszyfrowaniem. Może jakiś ukryty przekaz? W sensie trzeba przeczytać od tyłu czy coś?
  5. Właśnie wróciłem od Roba : seria: 137 KM / 322,6 Nm program: 165,6 KM / 361,7 Nm Prawdopodobnie dałoby się jeszcze kilka kucy urwać ale okazało się, że turbina już w serii lekko przeładowywała (ale nie na tyle żeby wchodzić w tryb awaryjny), więc żeby uniknąć notlaufa Rob zdecydował, że będzie trochę spokojniej. Niestety z powodu korków i pogody nie mogłem się nacieszyć autem w drodze powrotnej ale to co zobaczyłem narazie bardzo mi się podoba :> :> :> Wykres niepotrzebnie wziąłem na papierze więc dopiero za parę dni go tu wrzucę.
  6. Pro wydech Ale poza tym to auto fajne, no może przedni zderzak trochę średni ale tragedii nie ma, ludzie gorsze montują :> Ogólnie auto ma potencjał, bezawaryjności życzę
  7. No racja mogę czytnik kupić... ale to przy okazji podjadę bo specjalnie mi się nie chce :> Zresztą jak robiłem foty to się śmialiście a teraz każdy chce zobaczyć
  8. Nie mam i nie będę miał jeszcze jakiś czas bo to pożyczony aparat i kabla nie ma a od mojego nie pasuje. Dopiero gdzieś za tydzień będą
  9. A o co z tym zygą chodzi? Jakieś dymy były? I rzucanie ksywami? [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:10_________________________________________________Mania Patrol: I Kacza:
  10. Na necie ktoś pisał, że jakiś Golf 4 angol wjechał w innego Vw i spierdolił - może to ten angol na kołpakach co nam V pokazywał jak przejeżdżał? A jak z Lodówą i Łepskim objazd robiliśmy to ciągle nas blokował bo się zatrzymywał na środku... Był też jakiś wp***dol, kilka potrąceń i jakieś obtarcia. To ta ciemniejsza strona VW Manii 2010 :>
  11. No też już widziałem i wygląda jak traktor w porównaniu z innymi Teraz widać, że 1 BE nie robi roboty :>
  12. Audi ładne ale do full opcji to mu sporo brakuje
  13. No jest jest, trochę ciemnych chmur sobie lata ale jest ok.[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 14:15_________________________________________________Zbiórka pod Castoramą odwołana z powodu zakorkowanej obwodnicy.
  14. Józek koła super Wpadnij na spota w końcu... No i czy jedziesz na VW Manię?
  15. Koszulki doszły razem z naklejką Dzięki
  16. Bieniek dzwonił i zmiana planów - o 17 pod Castoramą Gdańsk - Osowa.
  17. A to luz. Tylko EHRLE się liczy Ale kurde pewnie będzie okupowana Więc chyba jednak na oruni ew na chełmie się spryskam.
  18. Jeszcze nie bo cały czas pogoda jest niepewna. Jak się nie poprawi to poczekam do ostatniej chwili, umyję i szybko na Matarnię i potem Pruszcz
  19. Nie no te co teraz mam to chcę zostawić. Ew myślałem jeszcze nad tym, żeby kupić 19" ori Audi, wzór taki jak Antonio i Lodówa. Tyle, że bez opon bo oponki mam. A wtedy gołe BBS bym opchnął za bezcen bo są do prostowania przynajmniej 2.
  20. Postanowiłem, że na co dzień będę jeździł na czymś normalnym a 19" zostawię na zloty i letnie lansy :polew: EDIT: Przekonałem się, że takie koła nie nadają się do codziennego użytkowania. Szczególnie dobitnie widać to teraz jak codziennie jeżdżę w 5 osób plus toboły albo zakupy. Masakra
  21. Co myślicie? Fazy, GILI polećcie jakieś miejsce gdzie ew mógłbym te felgi z Kościerzyny sprawdzić. Ceny chyba dobre? http://moto.allegro.pl/item1168289118_alufelgi_17_audi_vw_5x112_oryginalne_audi.html http://moto.allegro.pl/item1167763592_audi.html http://moto.allegro.pl/item1168524500_mercedes_c_klasa_17_okazja_trojmiasto.html
  22. Antek jedziesz dziś na manię?
  23. No to działaj bo ile można kiwikiem jeździć i to jeszcze w LPG :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.