Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Patrząc po felgach to stary model, więc butla LPG to nic nadzwyczajnego. Te auta można teraz kupić już za kilkanaście tysi, więc czasem znajdzie się jakiś amator lansu który potem LPG pakuje bo nie stać go na paliwo.
  2. EDIT: Zmieniłem filmik na niepubliczny, także tylko osoby które mają linka mogą go obejrzeć. W wyszukiwarce się nie pojawi.
  3. Jak mi w sobotę mówili, że zasnąłem przy stole to nie wiedziałem czy mówią prawdę czy mi wkręcają. Teraz wiem, że ściemniali bo na fotkach dobrze widać że nie śpię tylko podziwiam podłogę. Naprawdę piękny parkiet tam mieli, to chyba mahoń ? Zresztą kolega w białej koszulce też to chyba zauważył. Cóż, tak się kończy siadanie obok Moskala i Lodówy
  4. Nie, jak chwilę wcześniej siadałem przy stole to nie trafiłem w krzesełko. Zdarza się Spoko Antonio, byli lepsi ode mnie
  5. Proszę już o nie wklejanie innych fotek, szczególnie tych gdzie śpię na stole, bo pamiętam że mnie takimi straszyłeś
  6. To chyba chwilę przed zgonem było bo nie pamiętam
  7. EDIT:Filmiki połączone w jeden, link na kolejnej stronie [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 09:10_________________________________________________Kurde to jakaś masakra jest, połączyłem filmy z powrotu w jeden, ok 45 mb wyszło, czyli nie tak źle a mimo to upload na YouTube to jakaś masakra. W takim tempie jak teraz to chyba całą noc potrwa... Próbowałem przez różne przeglądarki, nawet programem specjalnym do uploadu na YT i lipa. Wszystko co mogłem to powyłączałem i nic. Znacie jakieś patenty na upload większy niż 1-3kb/s ? :>
  8. Byłem incognito Makaron, nie wiem czy pamiętasz ale obiecałeś mi prowizję za reklamę
  9. Kilka filmików ode mnie, wybaczcie lekką delirkę
  10. Jabłoniowa już otwarta od ostatniego sierpnia. A co do Armii Krajowej, to pod koniec, na górze, zawsze są korki, taki już "urok" tej ulicy :> Nie wiemy jeszcze kiedy wylatujemy, Fazy na spocie proponował, żeby się z Wami na trójmiejskiej obwodnicy spotkać i pewnie tak zrobimy jak już coś ustalimy :> A dalej rozumiem że lecimy przez Wejherowo, Lębork, Słupsk? Czy macie może w planach jakieś boczne drogi?
  11. Aaa, to już wszystko jasne. Myśleliśmy, że chodzi o obwodnicę trójmiejską :polew:
  12. Pierwszy zjazd na E-g od strony Gdańska lub jak kto woli ostatni jadąc od Warszawy - na łuku przy fotoradarze Chodzi Ci o wezel "Karczemki", ten ktory obecnie przebudowuja :?: Hmm ale tam nie ma statoila
  13. A co do zbiórki jutrzejszej to gdzie jest ten Statoil przy obwodnicy? Bo ja tylko Shella i Lotosa znam
  14. A którą trasą jechaliście? E28 przez Wejherowo, Lębork, Słupsk? Czy inaczej?
  15. Możesz sprawdzić na stronce neostrady w zakładce przedłużenie umowy. Jest tam promocja "Premium internet". 20mb za 109 zł - pomyliłem się o 10zł, jednak nie 99
  16. W latach 2001-2003 był też Perry McCarthy. A co do Bena, hmm... Ja obstawiałem Damona Hilla
  17. Dlatego należy zostać w TPSA. To potentat na naszym rynku, wszystko do nich należy a inne firmy od nich tylko dzierżawią. Więc nie ma się co dziwić. W przypadku awarii też będą cyrki - TPSA ma wywalone bo nie będzie się spieszyła z naprawianiem lini dzierżawionej przez konkurencję a Netia nie naprawi bo to nie ich własność. Oczywiście w końcu ktoś się ruszy i to zrobi ale minie cała wieczność. Wiem bo kumpel pracował w netii jako monter i opowiadał jakie tam cyrki się dzieją. Zresztą kolego coś niezbyt uważnie śledziłeś ofertę TPSA. Ja też mam neostradę, umowa kończy mi się ostatniego września ale dostałem ofertę przedłużenia jej już w czerwcu. Oczywiście przedłużyłem na nowych warunkach i od 1 października będę miał 20 mbit za 99zł przez 2 lata (pierwsze 6 miesięcy za złotówkę). Także ta oferta netii 10mbit za 69zł wcale taka super nie jest, nie wspominając już o dodatkowych "atrakcjach". Olej ich i wróć do TPSA. To póki co jedyne rozsądne wyjście, czy się nam to podoba czy nie...
  18. Cały ranek furę pucowałem, odkurzałem, woskowałem i pier@#$$% mnie deszcz na trasie. Wygląda teraz gorzej niż przed myciem :> Przynajmniej w środku nadal czysto
  19. Ja będę ale na którą w końcu :>
  20. Już nie możesz wykreślać, za późno :> EDIT: Poza tym proszę mi nie zaśmiecać tematu :>
  21. I dziwnym trafem wszyscy zapowiedzieli swoją obecność, nawet Ci, których nie było już całe wieki... Hmm to jednak wolę kropka
  22. W związku z tym , że muszę co chwilę odpisywać na dziwne PW zdziwionych ludzi, chciałem oficjalnie wyjaśnić, że temat założony wczoraj przeze mnie, był zwykłą PROWOKACJĄ i ŻARTEM - chciałem zresztą o tym napisać w tamtym wątku ale został usunięty. Żartem może i nie najwyższych lotów ale zabawnym. Wydawało mi się, że to oczywiste i że każdy się domyśli, że nikt na poważnie nie wyskoczy z takim problemem na forum. Niestety myliłem się, znalazły się osoby, które szczerze uwierzyły w to co napisałem oraz takie, które poczuły się tym urażone, chociaż nie wiem w jaki sposób mogłem swoim postem kogoś urazić? Może chodziło o słownictwo? Cóż, na co dzień słyszy się dużo gorsze. Mniejsza z tym. W każdym razie postanowiłem założyć ten wątek żeby wyjaśnić tą sprawę. Co do kropka to należał mi się, złamałem regulamin za co przepraszam. Nie myślałem, że zrobi się taka afera. Proszę moderatorów o usunięcie tego tematu za jakiś czas. Jeśli to możliwe niech powisi do wieczora np.
  23. Szczęście w nieszczęściu że nie ukradli.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.