Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cristoforo Ty to się umiesz zareklamować :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byliśmy dziś z Bieńkiem na spocie Trójmiejskiego Klubu Audi i nawet trochę osób było, furek też kilka niezłych (było 200 Turbo Q, S6, 2x S3 i A5 a także Opel Speedster i Smart na 16 albo 17" :>) I tak sobie pomyśleliśmy, że kiedyś może podjedziemy do kolegów jakąś większą grupą No i Bieniek - co jak co ale powrót to był konkretny Szczególnie kolo w golfie, który chciał pas zmienić i jak zobaczył jak pędzisz to gwałtownie odbił i prawie zawału dostał A jak już doszedł do siebie i podjął kolejną próbę to ja mu śmignąłem z klaksonem i znów miał stan przedzawałowy :> No i potem jak skręcałeś do siebie to musiałem za Tobą, chciałem prosto ale bym nie wyhamował bo czerwone było I takie przejażdżki to jest to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cholera, na poczcie czeka na mnie list polecony do odbioru jutro... Mam nadzieję, że to klubowe ramki a nie fotka
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Ykk a jaka folia? Do lamp czy normalna do szyb? I czy sam robiłeś czy komuś oddałeś? Jeśli z allegro to poproszę o linka :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wszystko super tylko jeszcze trzeba mieć na to kasę A poza tym co mi mydlisz oczy kosztami utrzymania jak sam kupujesz 1.8T i nie wierzę, że zostawisz w serii. I na samym programie też się pewnie nie skończy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to Twoje orurowanie do AVF będzie pasowało? Chyba nie skoro je robiłeś pod zderzak S4 B5
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak ale jeszcze nic nie kupiłem, cały czas się zastanawiam zarówno nad benzyną jak i nad modzeniem ON. Ale dziś w drodze do domu widziałem nowego Lancera Evo, błękitny na białych alu. Niesamowicie zapieprzał i strzelał z wydechu i znów zachorowałem na turbobenzynę. W TDI tak nie zrobisz Ale jakaś Imprezka w pierwszej budzie albo Corrado VR6 i uturbić... Albo swap na VR6 do B6 i uturbić :> Różne mam pomysły a im więcej piwa tym odważniejsze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale że co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja? Nie wiem ale się postaram :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie, dzięki :>
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Ja w desperacji sam swoje pomalowałem ale pierwsza warstwa średnio wyszła więc jak zacząłem poprawiać kolejnymi to teraz są czarniejsze niż węgiel a w dzień prawie światła nie widać Dobrze, że to tylko boczne :> Ale teraz już wiem że uzdolniony to ja nie jestem, więc tylnych LEDów malował nie będę A Ty swoje motipem malowałeś? Bo mają fajny czarny odcień a jak dotąd to lampy które widziałem po motipie miały odcień lekko brązowy.
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
Nie ma co panikować, może się koledze akurat jakieś zajechane egzemplarze trafiły. Ale nie oznacza to, że skoro w dwóch tak było to wszystkie tak mają.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dziś doszła guma w sprayu :> Tak się napaliłem, że dwie puszki wziąłem :> A dziś na forum napisali, że jej wytrzymałość na grillu to mit i podobnie jak farba schodzi po kilku myciach Załamać się można, jeden pisze tak, drugi inaczej... No nic, w weekend psiknę i zobaczymy co będzie.
-
[ALL] Czym pomalować dekor grilla ?
daj linka do przedmiotu http://dplagency2.home.pl/PROJEKTY/plastdip/plasti_dip_home_solutions.html Zamówiłem u przedstawiciela (link). Sprawny kontakt, szybka wysyłka. Dziś doszło - cena 57 zł za spray 311g.
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
No nareszcie, ile to się człowiek musiał na te foty naczekać :> Moja ulubiona B6 :> A boczne kierunki sam malowałeś czy kupiłeś dymione? I tak jak kolega wyżej - uważam, że jest super i nic już nie zmieniaj :>
-
[ALL] Czym pomalować dekor grilla ?
Ja zamówiłem gumę w sprayu - Plasti Dip. Czekam aż dojdzie i zabieram się za malowanie w czarny mat. Na forum ktoś już malował i polecał, podobno trzyma się wyśmienicie. Zobaczymy ile w tym prawdy :> Plusem jest to, że nie trzeba robić nic prócz odtłuszczania. I podobno można tą gumę zerwać i wrócić do chromu. :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kur... Za tyle to i ja bym kupił :>
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Nie podejdą... ja właśnie też takie kupiłem i są za małe... Kupiłem dokładnie te z tego sklepu: http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html Mimo, że w aukcji jest napisane jak byk, że pasują do A4 z lat 99-04, to okazały się za małe, w dodatku tylna część jest zupełnie inna niż ori B6, ma zaczep w innym miejscu. Allegro i sklepy online przetrząsnąłem dokładnie i wychodzi na to, że nie ma dymionych kierunków do B6, pozostaje kupić lakier do przyciemniania lamp i samemu prysnąć.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
A boczne kierunki sam malowałeś czy kupiłeś dymione? Bo szukałem i nigdzie dymionych nie było, więc pomalowałem sam ale średnio mi się teraz podobają :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzę szydera się rozkręca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
UWAGA Mam do sprzedania nowiutkie dymione/czarne kierunki boczne do B5 po II lifcie. Cena w sklepie 49, u mnie 39zł :> Do mnie niestety nie pasują, mimo że na stronce jak byk jest "roczniki 99-04" Jak nikt nie weźmie to pojadę zwrócić. Kierunki dokładnie takie (zresztą kupione w tym sklepie): http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html
-
[ALL] Czym lepiej przyciemnić tylne lampy?
Fajnie to wygląda, swego czasu też myślałem o takim modzie ale w końcu zdecydowałem się na LEDy :>
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
No najwyższy czas, czekam(y) na nie od daaaawna.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurde FAZY gdzie Ty tą fotkę wyłapałeś? Jak wracaliśmy? Z tego śmietnika co Lodówa?
-
[ALL B5] Różnica 1.8T Quattro 150PS/180Ps
Skoro wspomniałeś o chipie i chcesz jak najmniejszą wagę, to pewnie zależy Ci na osiągach. A skoro tak, to tylko quattro bo w ośce to pomodzonym 1.8T będziesz miał duuuże kłopoty z trakcją przy ruszaniu.