Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wczoraj wieczorem pojechałem sobie na miasto ot tak, bez powodu. Kupiłem szejka w macu koło Oliwii i zainstalowałem się obok na parkingu, żeby zobaczyć co się nocą na trójmiejskich ulicach dzieje :> No i się zaczęło - 350z, CRXy, BMW, Audi - wszystko się tam ściga. Oczywiście się odpaliłem i sam się pokręciłem na odcinku Hala Oliwia - Dworzec PKP w głównym. Efekty - Audi 200 Turbo zabite z rolki i ze świateł (ale to jakaś ośka czyli wg neta od 165-200 koni bo 220 było tylko w Q), Avensisy, TDIki i inne popierdółki też skillowane. Ale żeby nie było tak różowo - mega baty od Imprezy WRX (nie STI), Lancera nowego - nie wiem jaki ale chyba nie EVO. Generalnie mega zabawa. Jakby ktoś był chętny na cruising po mieście jutro lub w następny weekend to szukam chętnych :> A teraz z innej beczki - przedłużyłem dziś ubezpieczenie, wiecie na ile mam AC? 28.000... ku***a śmiech na sali, kto ten cennik ustala? Antonio mi kiedyś powiedział, że duże znaczenie ma przebieg auta. Zapytałem dziś babki czy to prawda i powiedziała że tak. Strata na wycenie może wynosić nawet kilka tysięcy złotych. Jak kupie następne auto to cofam licznik od razu :> Aha i stwierdziłem, że dobre hamulce to podstawa - kilka przejazdów i auto mi przestaje hamować a smród ciężki do zniesienia. No i mocy mało...
-
[ALL] Virtual Monitor - Vmax, 0-100, G-force - czy to warte zachodu?
Nie wiedziałem do jakiego działu to wrzucić, więc dam tutaj. Dzisiaj trafiłem na wynalazek firmy Folia-Tec, monitor 3,5" montowany na szybie jak nawigacja. Jeśli wierzyć opisowi to jest to całkiem ciekawe urządzonko. Oczywiście nie spodziewam się mega-ultra dokładnych pomiarów, bo to pewnie zwykła zabaweczka. Może ktoś już się tym bawił i napisze coś o tym? I przede wszystkim - na jakiej zasadzie to działa? Tzn niby za pomocą kabla OBD2 - ale może ktoś to wytłumaczy łopatologicznie? Tu link do sklepu i cytat ze stronki: Virtual Monitor to najnowszy produkt firmy Folia Tec. Urządzenie to pozwala za pomocą złącza OBD2 przekazać na dotykowy 3.5" ekran wiele ważnych i ciekawych informacji (przyspieszenie, prędkość maksymalna, maksymalny moment obrotowy, funkcja stopera, odliczania 1/4 mili, shift light i inne) w sposób analogowy, cyfrowy i graficzny. Ciekawostką jest umieszczony sensor przeciążenia G działający we wszystkich kierunkach (przyspieszanie, hamowanie, skręt w lewo/prawo). Premiera luty 2010. http://dragon.istore.pl/pl,product,1403725,virtual,monitor.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tzw. BIDOL Edition
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
każdy z nas kto ma B6/B7 ma cos chromowanego z boku więc nie bałdzo to by pasiło ale Ty do swojego karawanu pogrzebowego mógłbyś kupić No tak, zapomniałem, że Wy to chrom na metry, tylko moja jest w ponurym klimacie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Uwaga - jest mała szansa na to, że jutro podjadę do Venom24.pl po dymione kierunki boczne do B6. Jakby ktoś chciał mogę kupić więcej. http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cytrynówka to "zuo"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czaki ma na sprzedaż: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14813188&change_view=1&order=pd&change_view=1
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No no, coś czuję że będzie grube modzenie... malowanko, alusie, skóra :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://www.venom24.pl/kierunkowskazy-audi-p-18959.html Dymione boczne kierunki, ja chyba też zapodam To jest kox bodykit do B6 ale cena zabija... No i to wybrzuszenie na masce kupowate ale na szczęście można konfigurować zestaw: http://www.chromemaster.pl/produkt/5822/22/Przedmioty/Audi/A4/A4_B6_8D0_01-05/Pakiet_ospojlerowania_AUDI_A4_8E_B6_S4_B6_Limo_Avant_przed_facelift_-_Hofele_quot_EVO-Light_quot_.html
-
[B6 AYM] A4 sedan listopad 2001 2.5 TDi multitronic
Te chromy to 17" ? A jaki profil mają te opony? Bo strasznie baloniaste są.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przy 1.9 to minimum 5 się kręci :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja na 99% będę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Antonio - wiem ale wtedy nie byłem zainteresowany :> Bieniek - w sensie dzisiaj grila? A no i mój najnowszy mod to naklejka DOPE z turbiną na tylnej szybie Bieniek mówi, że to wiocha i siara czyli do mnie pasuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sto lat!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Myślisz? Chciałbym przód Caractere ale wiem że ciężko dostać a czekać w nieskończoność aż się pojawi na Allegro to bez sensu. Na dzień dzisiejszy są Votex, Oettinger i Abt. Najbardziej do gustu przypadł mi Oettinger ale martwi mnie trochę to, że jest niższy niż linia progów. Na tych fotach sprytnie to ukryto ale jak się przyjrzysz to zobaczysz o czym mówię. No i kratki a w zasadzie ich brak więc trzeba będzie siatex robić... No ale boję się, że jakbym zamontował S-line to może mi się fmic nie zmieścić, jeśli bym chciał go kiedyś zakładać. A co do lamp to uważam, że są super, jestem już zdecydowany. Czekam tylko na czarną kratkę od Ykka bo skoro trzeba będzie zderzak zdejmować to się ja zamontuje od razu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To z innej beczki - popisałem sobie z OLO, będę prawdopodobnie rezał przednie lampy. Chcę środki na czarno + wszystkie lustra oprócz tego od pozycji. Zastanawiam się też nad zderzakiem Oettingera. Lampy i zderzak miałyby wyglądać tak jak tu: Co myślicie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Generalnie to jakość filmików trochę słaba ale musiałem dać taką bo słabo mi się wrzucało na YouTube, lepsza jakość szłaby całe wieki. Na zimowy już ogarnę co i jak, neta też będę miał lepszego. No i nasz kamerzysta Łepski będzie już miał doświadczenie. I nie będzie mojej brody filmował zamiast aut
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko GILI, było ok
-
Prośba do posiadających konto na Facebook
Za Stiga +1 ode mnie :>
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Ta jest aż za dobra przez co wygląda na fotomontaż :> Nikt spoza forum nie uwierzy że to ori
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fota wypas I gratuluje VIPa. :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no, pojechałem po bandzie. Kompromitujące foty, kropa... I jak tu wysłać zgłoszenie na klubowicza
-
[ALL] Było sobie auto A8
Ale ja nie chcę dyskutować o tym czy LPG jest dobre czy złe. Każdy ma prawo robić co chce ze swoim autem i jeździć na czym mu się tylko podoba. Zwyczajnie Martino22 był zdziwiony obecnością LPG w A8, więc napisałem co wg mnie było przyczyną tego, że została zamontowana. Bez podtekstów mających na celu wywołanie dyskusji/kłótni.
-
[ALL] Pęknięta felga czy opona?
A czy to możliwe, że pęknięta felga może być przyczyną urwania koła razem z piastą? Poza tym od uderzenia w przeszkodę to powinna się chyba zagiąć do środka? Skoro było dachowanie to może winą była pęknięta opona a felga skrzywiła się podczas rolki?
-
[ALL] Było sobie auto A8
To trochę inna sprawa wg mnie. Kupowanie starej A8 za grosze (grosze w stosunku do ceny nowego), czyli samochodu z najwyższej półki jeśli chodzi o luksus i prestiż i wkładanie do niego LPG jest dziwne. To tak jakby wsadzić LPG do Porsche (nowe kosztują podobnie). LPG w "normalnych" autach rozumiem, w tych najbardziej luksusowych albo sportowych - już nie.