Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no kur.wa A6 kupił? Zdrada! Ale auto super :> :>[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 17:15_________________________________________________Zresztą Lodówa i Allroad z mega prześwitem? Nie no nie wierzę I co, teraz gwint w Allroadzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Grubo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hejka! Bieniek odwieziony przy okazji testów;) Poza tym miło było poznać posiadaczy czterech kółek A propos serwisu AZ - w żadnym serwisie Audi nie ma tak ciepłego przyjęcia, o grillu nie wspomnę)) Szkoda, że mam do Was 250km, bo pewnie meldowałbym się co środa Pozdrawiam A jak testy szybkościowe po chipsie? Auto w jednym kawałku? Wszyscy cali i zdrowi ? :decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wzajemnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://az.gda.pl/ założy mi gwint wymieni termostat czujnik temp + wymiana płynu i nie zedrze ze mnie duzo kasy ? Jasne I wpadnij przy okazji na grilla A odwiózł ktoś Bieńka czy w kanale pod B7 nocuje ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
http://az.gda.pl/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI widziałem Twoje auto, jest całe, znaczy było, teraz to nie wiem bo Bieniek pokrywę silnika zdjął i coś tam grzebał i przekładał do swojego żeby sprawdzić jakieś pierdoły [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 22:58_________________________________________________ Kolego różnie to bywa, ostatnio częściej jesteśmy w "klubowym" warsztacie u Ola bo klimat fajniejszy a i grill jest i piwko jak ktoś ma transport
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
"teren starej rzeźni, firma Tomex"
-
[ALL] Spawana felga
Dobrze mówi, polać mu Józek, bierz i się nic nie przejmuj. Sam jeżdżę już drugi sezon na spawie długości kilku cm i problemu nie ma. A nie muszę Ci chyba mówić jakie w trójmieście są drogi I mimo rozmiaru felg, profilu 35 i sporych prędkości na drogach szybkiego ruchu, nie mam z tą felgą problemów. Mało tego, wytrzymała uderzenie w mocno wybrzuszony asfalt na lotnisku w Jarosławcu w drodze na letni. A na zegarach miałem wtedy 150+, myślałem że z przednich felg została miazga a tu nawet draśnięcia małego. Przed sezonem okazało się, że druga felga ma 2 małe pęknięcia podobnej długości, oddam ją do spawania i też będzie dobrze . Oczywiście najlepiej jakbyś dorwał "zdrowe" koło ale spaw to nic złego.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Hamują tak jak wyglądają Ale spoko, myślę już nad tym od dłuższego czasu, coś się wykombinuje.
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Słyszałem, Bieniek opowiadał na spocie jakie miałeś przeboje z wjazdem Na szczęście EURO się zbliża więc drogi remontują i kiedyś będzie lepiej Szkoda tylko że wszystkie na raz i gdzie nie pojedziesz to glina i dziury bo całe trójmiasto rozkopane
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Malowanie środków przednich lamp a z tyłu ściemę górnej (białej) części. A naklejkę specjalnie dla Ciebie zerwę i wrzucę tam coś innego, już się zaopatrzyłem w całą kopertę stickerów [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 19:57_________________________________________________Wrzuciłem kilka lepszych fot na pierwszą stronę. A co do jazdy Bieniek to po weekendzie na trójmiejskich drogach muszę stwierdzić że nie ma tragedii, oczywiście jeśli pogodzisz się z tym, że prędkość przelotowa to teraz ok 50 km/h a jak rozpędzisz się do 80km/h to już "zapierd.alasz"
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Felgi miodzio plany też super
-
B6 DIVISION
Też chyba mam tren problem z listwami dolnymi. W dolnym rogu przednich drzwi pojawił się rudy zaciek spod listwy. Normalka, w B5 też to miałem, taki już urok Audi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:wallbash: Bagażnik mi się znów zablokował. Co jakiś czas się to zdarza. Central otwiera wszystko inne a bagażnik ni ch@#$ się nie otwiera. Bieniek coś tam mówił o jakimś gównie za 160zł i przy okazji wykrakał, że to wróci. I ku@#$ wróciło!!!
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Heh też mi się wydaje, że niedługo i to będzie za mało... Póki co jest dobrze a potem się zobaczy :>[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 15:36_________________________________________________Dzisiaj w końcu zawitał gwint - przód HR, tył regulowane sprężyny HR + amorki MTS. Setup na oko -60/-40, dokładnie nie wiem ale zabawa przednia 50km/h zygzakiem Od ostatniego update doszedł też czarny grill pomalowany plasti-dipem, czarna kratka w zderzak (kupiona od Ykk'a) i czarne kierunki boczne pomalowane sprayem Na tyle zmieniły się tylko naklejki :> Lepsze foto wrzucę na pierwszą stronę po porządnym myciu i kilku drobnych modach, za które zamierzam się wziąć na dniach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Cały czas szukam skręcanych z rantem, jak znajdę to te pójdą na sprzedaż, więc może wtedy się dogadamy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Był srebrny avant B6 ale na cegłach stał i przód miał zwalony, w sensie silnik na wyciągniku. Innych A4 nie było. A na poważnie to widziałem, stał sobie cały i zdrowy :>[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 18:38_________________________________________________ Nie wiem jaki setup ale porównując to co było na -20mm to chyba teraz jest -60/-40 ale mogę się mylić.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzis odebrałem auto od Ola... jazda na gwincie to niesamowite przeżycie Przez półtora roku posiadania tego auta nie zaliczylem tylu obcierek podwoziem co dzisiaj W końcu nauczyłem się, żeby nie przekraczac 60-70 km/h i jakoś się dotoczyłem. Tam jeszcze walka z wjazdem do garażu i dotarłem do domu Niedługo kilka fotek zrobionych fonem na szybko u Ola. Aha i oczywiście dziekuję Olowi i chłopakom za to że uparcie walczyli z zapieczonymi śrubami i w końcu zamontowali graty na aucie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedys do Ciebie wpadne na mycie. Jak juz bede mial czym;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A tu nadal pornorozmowy
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
...tylko pod warunkiem że siorbniesz fiutka.... Wypsiu a jesteś niemieckim emerytem? Bo jak nie to zapomnij, nie masz szans u Bieńka
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
No dobra żartowałem :> Oddaj co zabrałeś :>