Treść opublikowana przez Maciek80
-
[ALL] Kupno PS3
Wg mnie opłaca się. Za 700 zł dostajesz zestaw PS3 slim z siedmioma niezłymi oryginałami a to zapewni Ci rozrywkę na długi czas. Do nowej nie dość, że musisz dołożyć parę stówek to drugie tyle wydasz na gry, które tutaj już masz. Dobry kabel HDMI też 10zł nie kosztuje. I PS3 nie jest konsolą awaryjną, jeśli poprzedni właściciel obchodził się z nią normalnie to nie będzie kłopotów. Bierz
-
[B6 AVF] ...CzArNy GaNgStA ++TeRaZ mOdY++
Plany zacne Ale jak chcesz tylko -30mm to szkoda kasy na gwint, lepiej kupić same sprężyny, ew sprężyny z amorkami. Wg mnie gwint kupuje się do dużej gleby, żeby auto podnieść na zimę a -30mm to jeszcze nie hardcore i można na zimę zostawić.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ale BF3 to następca BF2 a nie BC2. BC2 to taka rozluźniająca wariacja DICE :> Zresztą takie mamy czasy, technika poszła naprzód, grafa jest bardziej realistyczna i złożona... Bezpowrotnie minęły już czasy, kiedy w BF2 wroga widzieliśmy z daleka bo traw i krzaków było mało a w dodatku rzadkie :> Teraz mamy fotorealizm i full wypas i bywa tak, że przejdziemy wrogowi po głowie a i tak go nie zobaczymy :> Też mnie boli, że czasem wali do mnie wróg zakamuflowany tak dobrze że nie jestem w stanie odpowiedzieć ogniem... Ale pozostaje się przyzwyczaić. Wszyscy gracze mają tak samo :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie wiem jak to tam jest z tymi kontami, Nosfer zapytał czy jest czego żałować to odpowiedziałem :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nosfer jeżeli grałeś np w BF2 to pewnie znasz stronki ze statami. I battlelog to właśnie coś takiego - pokazuje Ci Twoje statystyki, unlocki, znajomych, jest wyszukiwarka serwerów (także pod kątem znajomych) i inne takie. Coś jak BFowy Facebook :> Fajna sprawa [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 10:59_________________________________________________Dopiszę jeszcze, że te staty są naprawdę bardzo dokładne. Możesz sprawdzić dosłownie wszystko, także u innych graczy. Masz także dostęp do swoich rozegranych walk i końcowej tabeli oraz dokładne statystyki graczy z danej mapy. Jeśli lubisz takie smaczki to możesz żałować :> Jeśli cyferki, tabelki i wykresy masz gdzieś i wolisz zabijać nie patrząc na wyniki to olej sprawę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale zamieszanie z tymi jabanymi skorpionami Wszystkiego najlepszego Bieniek, Ty...
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
U mnie też na GTX260 ustawiło medium, dałem na high i też spoko na mapie z bazarem. Ale w końcu wróciłem na medium bo lubię grać duże mapy i wolałem nie ryzykować że mi zacznie ciąć. Mnie grafa na medium zadowala w zupełności. Procek to Q8200 quad core i 4GB ramu. A co do plutonów A4 klub to oba są nasze, ten pierwszy stworzył Ysiak dziś rano. Niepotrzebnie ten drugi zrobiłeś, teraz tylko zamieszanie będzie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Karwa no tak, to Ty robiłeś te urodziny Tomeks a ja głupiemu Bieńkowi złożyłem życzenia bo mnie Olo w błąd wprowadził. Ale spoko, i tak nie były szczere :polew:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Nie wiem co Wy macie z tą kampanią :> Przecież BF to od zawsze gra multi i dla multi się ją kupuje. A singiel to tylko dodatek, w dodatku wymuszony Także nic dziwnego, że krótki bo zrobiony na odczepnego. Mnie to nie przeszkadza bo kampanii nawet nie mam zamiaru dotykać. Obadam najwyżej CO-OPa bo można guny do multi odblokować A co do rzezi na 64 osoby to zgadzam się, że czasem jest przegięcie bo giniesz na spawnie albo po przejsciu 3 metrów dopadają Cię strzały znikąd Ale czasem fajnie odpalić sobie taką rozwałkę. Ja głównie pykam na conquest na 32, czasem jak się uda wbić, to na serwerach gdzie jest ok 40-50 slotów (szkoda że ich tak mało). Rush nie przypadł mi do gustu i gram w to raz na ruski rok
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Tak jest :!: Jestem na liście na 1 stronie graczy na PC, na PS3 mogłem w sumie kupić za 48zł bo chłopaki z forum się składali ale za późno się zorientowałem że o BF3 mówili No jesteś na liście ale jaki nick w grze? :> Lepiej że na PC, na konsolach nie ma rzezi na 64 graczy :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Pablo a Ty będziesz siekał na PC rozumiem? :>
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Cholera a ja założyłem konto na tym cholernym origin przy użyciu innego maila niż ten, na którym miałem stare konto EA. I teraz nie mogę uzyskać statusu battlefield veterans, bo moje stare BFy są zlinkowane ze starym mailem. Napisałem do supportu, może pomogą. A poza tym to BF3 jest fajny :> Mix BF2 z BC2, chociaż trochę brakuje mi commandera a także brak możliwości stawiania waypointów przez dowódcę drużyny. Ale za to battlelog całkiem fajny, nie trzeba się już bawić ze statystykami na niezależnych stronkach. Teraz wszystko uaktualniane jest natychmiast
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ja na PC. Właśnie instaluję, prawie mnie na suszarkę ustrzelili jak jechałem do media 99zł w Gdańsku, więc cena całkiem dobra bo podobno 109zł normalnie [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 11:44_________________________________________________PABLO dodaj mnie do listy PC, Maciek80 - Maku8011
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ale mi smaka robicie, dzisiaj chyba pojadę do MM i kupię na PC Najchętniej już bym maszynę gonił ale na 9.20 mam cholernego dentystę. Że też jak się z nim umawiałem to nie pomyślałem że to przecież długi weekend po premierze BF3 i mogę nie mieć czasu na bzdury
-
[ALL B6] jaki rozmiar opony na felge 18" 8 cali
To czy opona 245 ładniej wygląda na 17" czy 18" zależy nie od średnicy felgi tylko od jej szerokości. 245 na 17" 9,5" będzie ładniej wyglądało niż 245 na 18" 7,5" :> A wracając do tematu to też uważam, że 225 będzie lepsze.
-
B6 DIVISION
Myślę, że takie kryteria to błąd. Każde auto powinno być rozpatrywane osobno, pod kątem tego co zrobił w nim właściciel. Bo czy gość, który zamontował większe turbo, wtryski i inne bajery mechaniczne, jest gorszy od kogoś kto dołożył tylko zderzak, większe koło i glebę? I mimo że wpompował kasę w duże mody to nie zasługuje na division bo nie ma zderzaka s-line? Zresztą widzę, że na liście są auta które nie spełniaja tych kryteriów i co, zostaną zdjęte z listy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mówiłaś że nie chcesz gleby a czerwony ładnie siedzi :> No i te lusterka, wstyd na mieście będzie :> aaa i grill do d*py też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Taa, starszy pan co maluje sobie felgi i grill na czarno :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kur.wa a ja w robocie musiałem siedzieć Ale jak wracałem to na stacji zaczepił mnie gostek w B6 full s-line, środek sam rezał, ściętą kiere z TT i takie tam. Powiedziałem żeby na forum zajrzał i na spota Więc może chociaż na browary od nowego się załapię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kurna a piwo było?
-
[ALL B6] Ktore lampy LED ?
Też mam nr 5 i polecam Ładnie świecą i nieźle wyglądają :> Co do nr 1 i 3 to nie daj się nabrać, te lampy wyglądają na czarne tylko na fotkach kombinowanych photoshopem. W rzeczywistości są jaśniejsze i w świetle dziennym wyglądają prawie jak chromowane lexusy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo i tak muszę wymienić, to po co montować 288 skoro za ok 200zł więcej mam komplet 320 :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Biorę od Virusa komplet na swap hebli 320mm za 699zł, cena dobra co?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego i A5-tki w cabrio
-
Audi A3 8P SPORTBECK 2.0 TDI czarne S-Line
Auto super, dokładki też niezłe, jakiej są firmy?