Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no, on kupił z kołami i gwintem, tak jak stał. Tyle, że mówił że je zdejmie i zawieszenie wymieni bo się tak jeździć nie da Więc podejrzewam że wystawi na allegro EDIT: O właśnie Bieniu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No szybko szybko, najlepsze jest to, że kupił starszy gość który nie chciał gleby ani dużego koła bo ma słabe drogi u siebie ale stan techniczny i to jak auto jest utrzymane tak mu się spodobało, że wziął. Także pewnie niedługo koła i gwint będą na allegro
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Auto sprzedane, pierwszy oglądający wziął ale szkoda mi...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak sam to z myjni wracałem a jak więcej osób to jazda testowa potencjalnych kupców ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- To nie wiedziałeś? Podpisał kontrakt na następne 10000 odcinków klanu i sprawił sobie Audi za premię
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W weekend jest VW Mania ktoś jedzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek poszerzy przed polerką
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota:hi:następny też matarnia? Tomeks gwint zakłada więc do Ola już nie będzie jeździł :grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki za spota i sesyjkę kkam wrzuć gdzieś foty i daj linka ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Dzięki za spota i sesyjkę kkam wrzuć gdzieś fotki i daj linka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Może 19 jak ostatnio?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Fajnie było jak za starych dobrych czasów i Olo od nas odpoczął
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek a lampy mi w końcu oddasz??? :grin:
-
Spociki Chełmskie
Witam, wlasnie siedze sobie w lazurowyn dworze w sztutowie, wychodze przed hotel a tam czarne b7 avant z ramkami klubowymi na blachach LC. To ktos od Was? Zostawilem karte klubowa za wycieraczka:-) z charakterystycznych cech ma pekniety klosz tylnej lampy:-) pozdrawiam:-)
-
Trasa Nowy Targ- Kościerzyna
Ja w weekend wróciłem z Częstochowy i we Włocławku jest nadal remont ale tragedii nie było, trochę wolniej auta jeżdżą po tej dziurlandii bo zrobili po jednym pasie w obie strony (ale na niewielkim odcinku). Najlepsza trasa to ta, którą podał Bieniek, Krakow-Czestochowa-Lodz-Wloclawek-Torun-Swiecie-A1-Obwodnica Trojmiasta-zjazd na Koscierzyne. Oczywiście przez Toruń nie jedziesz bo masz już obok autostradę. Przejazd całą będzie Cię kosztował 29.90 zł, szerokości
-
Koledzy doradzcie : S4 B5 czy B7 3.0tdi? jako drugie auto...
Tzieland, Miron ma rację, B7 3.0 TDI kosztuje średnio 50-55k, czasem mniej jak podejrzane, czasem więcej za full opcję. Dziś jak ktoś ma 70k to szuka B8, także czas odkurzyć allegro i zorientować się w aktualnych cenach. A co do pytania autora wątku - na drugie auto jak najbardziej S4 B5 - więcej emocji niż w B7 TDI, silnik lepszy i bardziej podatny na mody niż V8 z nowszych S4. No chyba że nie musi to być Audi to wtedy rzeczywiście Impreza Sti jest godna uwagi. Z dobrym Lancerem Evo za 50k może być problem.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No też mam ledy A to w takim razie ja tą drugą bez ledów widziałem. Ale w piątek wieczorem, gdzieś koło 21 byłem w tej remontowanej części na spacerze, zatrzymałem się na chwilę bo była jakaś bójka i pełno policji i karetka i przy okazji widziałem jak B6 zawracało, tylnych lamp nie widziałem ale może to Ty Magic bo to Twoje rejony chyba Prócz tego lansowało się też wtedy białe B5 w TDI na glebie i stalówkach, możliwe że przelot i wycięty kat bo gwizdało fajnie turbo Muszę w końcu do Was na spota zawitać kiedyś bo tak się wybieram i wybieram od kiedy mi pomogliście z reanimacją ojcowego passata dawno temu:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Witam, byłem teraz na święta u rodziny w Częstochowie i w alejach stała zaparkowana ładna czarna B6 sedan na 18" RS6, to klubowa? Jak byłem zimą też ją tam widywałem, pytam tak z ciekawości bo fajna była Podobna do auta Magica87 jak tak po wątkach patrzyłem, może to jego Pozdro:decayed:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Generalnie to widać że ktoś inwestował - przedni zderzak S-line, listwy drzwiowe S4. Co do ksenonów to właściciel je dołożył albo miał ksenony fabrycznie ale zderzak zmienił na S-line bez sprysków. W sumie wygląda ok ale środek ma standardowy, także S-line w tytule ogłoszenia jest trochę na wyrost bo tylko jeden zderzak ma z pakietu i nic więcej. Trochę golas jak za taką kasę ale rozumiem że gleba i duże koło zostało wliczone w cenę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wladi nie martw się, mój pierwszy zlot z tymi pijakami też się podobnie skończył Ja nawet glebę zaliczyłem widać po usyfionej bluzie na fotce poniżej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co racja to racja :grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Program w AFN powinien dać 130-140 kucy. Co do ceny to jak ja robiłem w Tune-Upie to płaciłem 700zł za grupowego a normalnie chyba ok 1000zł kosztował. Ale lepiej jedź do Zoltara z tym że nie wiem ile on bierze. Chyba Antonio u niego robił ale pewny nie jestem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładnie
-
[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30
Bardzo fajna, też jestem za ściągnięciem oznaczeń, no i szybki można ściemnić
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wesołych Świąt, smacznego jaja i mokrego dyngusa itp, itd ale najbardziej cieszy mnie cały tydzień WOLNEGOOOO!!! :buhaha::yeee:
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Mały apdejcik na wiosnę - heble 320mm zakupione od Virusa siedzą już na aucie, maznąłem też gumą w sprayu tylną listwę na czarny mat (fotki str.1). Zostały mi do ogarnięcia jeszcze tylne lampy, nie mogę się zdecydować czy przyciemnić całe czy tylko górę. No i koło w kolor ale tu też mam dylemat - czarny, biały, czerwony i pomarańcz - takie kolory mi chodzą po głowie. Ale na pierwszy ogień pójdą odchodzące listwy drzwiowe, myślałem że tylko starsze roczniki to spotyka a tu taka niemiła niespodzianka po zimie Ale przynajmniej będzie pretekst żeby zmienić na fajniejsze