Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Nie no, on kupił z kołami i gwintem, tak jak stał. Tyle, że mówił że je zdejmie i zawieszenie wymieni bo się tak jeździć nie da Więc podejrzewam że wystawi na allegro EDIT: O właśnie Bieniu
  2. No szybko szybko, najlepsze jest to, że kupił starszy gość który nie chciał gleby ani dużego koła bo ma słabe drogi u siebie ale stan techniczny i to jak auto jest utrzymane tak mu się spodobało, że wziął. Także pewnie niedługo koła i gwint będą na allegro
  3. Auto sprzedane, pierwszy oglądający wziął ale szkoda mi...
  4. Jak sam to z myjni wracałem a jak więcej osób to jazda testowa potencjalnych kupców ---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- To nie wiedziałeś? Podpisał kontrakt na następne 10000 odcinków klanu i sprawił sobie Audi za premię
  5. W weekend jest VW Mania ktoś jedzie?
  6. Bieniek poszerzy przed polerką
  7. Dzięki za spota:hi:następny też matarnia? Tomeks gwint zakłada więc do Ola już nie będzie jeździł :grin:
  8. Dzięki za spota i sesyjkę kkam wrzuć gdzieś foty i daj linka ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- Dzięki za spota i sesyjkę kkam wrzuć gdzieś fotki i daj linka
  9. Może 19 jak ostatnio?
  10. Fajnie było jak za starych dobrych czasów i Olo od nas odpoczął
  11. Bieniek a lampy mi w końcu oddasz??? :grin:
  12. Maciek80 odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Witam, wlasnie siedze sobie w lazurowyn dworze w sztutowie, wychodze przed hotel a tam czarne b7 avant z ramkami klubowymi na blachach LC. To ktos od Was? Zostawilem karte klubowa za wycieraczka:-) z charakterystycznych cech ma pekniety klosz tylnej lampy:-) pozdrawiam:-)
  13. Ja w weekend wróciłem z Częstochowy i we Włocławku jest nadal remont ale tragedii nie było, trochę wolniej auta jeżdżą po tej dziurlandii bo zrobili po jednym pasie w obie strony (ale na niewielkim odcinku). Najlepsza trasa to ta, którą podał Bieniek, Krakow-Czestochowa-Lodz-Wloclawek-Torun-Swiecie-A1-Obwodnica Trojmiasta-zjazd na Koscierzyne. Oczywiście przez Toruń nie jedziesz bo masz już obok autostradę. Przejazd całą będzie Cię kosztował 29.90 zł, szerokości
  14. Tzieland, Miron ma rację, B7 3.0 TDI kosztuje średnio 50-55k, czasem mniej jak podejrzane, czasem więcej za full opcję. Dziś jak ktoś ma 70k to szuka B8, także czas odkurzyć allegro i zorientować się w aktualnych cenach. A co do pytania autora wątku - na drugie auto jak najbardziej S4 B5 - więcej emocji niż w B7 TDI, silnik lepszy i bardziej podatny na mody niż V8 z nowszych S4. No chyba że nie musi to być Audi to wtedy rzeczywiście Impreza Sti jest godna uwagi. Z dobrym Lancerem Evo za 50k może być problem.
  15. No też mam ledy A to w takim razie ja tą drugą bez ledów widziałem. Ale w piątek wieczorem, gdzieś koło 21 byłem w tej remontowanej części na spacerze, zatrzymałem się na chwilę bo była jakaś bójka i pełno policji i karetka i przy okazji widziałem jak B6 zawracało, tylnych lamp nie widziałem ale może to Ty Magic bo to Twoje rejony chyba Prócz tego lansowało się też wtedy białe B5 w TDI na glebie i stalówkach, możliwe że przelot i wycięty kat bo gwizdało fajnie turbo Muszę w końcu do Was na spota zawitać kiedyś bo tak się wybieram i wybieram od kiedy mi pomogliście z reanimacją ojcowego passata dawno temu:decayed:
  16. Witam, byłem teraz na święta u rodziny w Częstochowie i w alejach stała zaparkowana ładna czarna B6 sedan na 18" RS6, to klubowa? Jak byłem zimą też ją tam widywałem, pytam tak z ciekawości bo fajna była Podobna do auta Magica87 jak tak po wątkach patrzyłem, może to jego Pozdro:decayed:
  17. Generalnie to widać że ktoś inwestował - przedni zderzak S-line, listwy drzwiowe S4. Co do ksenonów to właściciel je dołożył albo miał ksenony fabrycznie ale zderzak zmienił na S-line bez sprysków. W sumie wygląda ok ale środek ma standardowy, także S-line w tytule ogłoszenia jest trochę na wyrost bo tylko jeden zderzak ma z pakietu i nic więcej. Trochę golas jak za taką kasę ale rozumiem że gleba i duże koło zostało wliczone w cenę
  18. Wladi nie martw się, mój pierwszy zlot z tymi pijakami też się podobnie skończył Ja nawet glebę zaliczyłem widać po usyfionej bluzie na fotce poniżej
  19. Co racja to racja :grin:
  20. Program w AFN powinien dać 130-140 kucy. Co do ceny to jak ja robiłem w Tune-Upie to płaciłem 700zł za grupowego a normalnie chyba ok 1000zł kosztował. Ale lepiej jedź do Zoltara z tym że nie wiem ile on bierze. Chyba Antonio u niego robił ale pewny nie jestem.
  21. Bardzo fajna, też jestem za ściągnięciem oznaczeń, no i szybki można ściemnić
  22. Wesołych Świąt, smacznego jaja i mokrego dyngusa itp, itd ale najbardziej cieszy mnie cały tydzień WOLNEGOOOO!!! :buhaha::yeee:
  23. Mały apdejcik na wiosnę - heble 320mm zakupione od Virusa siedzą już na aucie, maznąłem też gumą w sprayu tylną listwę na czarny mat (fotki str.1). Zostały mi do ogarnięcia jeszcze tylne lampy, nie mogę się zdecydować czy przyciemnić całe czy tylko górę. No i koło w kolor ale tu też mam dylemat - czarny, biały, czerwony i pomarańcz - takie kolory mi chodzą po głowie. Ale na pierwszy ogień pójdą odchodzące listwy drzwiowe, myślałem że tylko starsze roczniki to spotyka a tu taka niemiła niespodzianka po zimie Ale przynajmniej będzie pretekst żeby zmienić na fajniejsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.