Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. O kurcze, nie wiedziałem No piękna piękna, jednak czarne lampy z tyłu mi się bardziej podobały Ale rozumiem, że co jakiś czas trzeba coś zmienić żeby nie było nudno :decayed:
  2. Nie no, miałem na myśli jakieś mini krawężniki, takie których kierowcy normalnych aut nawet nie zauważają
  3. Jak się na spotach nie pojawiasz to nic dziwnego
  4. Kiedyś w drodze do domu zrobiłem to foto, słabo wyszło więc powiem, że na tylnej szybie tego gościa przede mną, Mydło nabazgrał paluchem tekst - "Tu byłem mydło" (widać przy powiększeniu). Taki stary a takie durne żarty mu w głowie Poza tym ciekawi mnie co robiłeś u tego kolesia na pace?
  5. No a jak na skręconych kołach zaliczysz hopę albo podjeżdżasz pod jakiś krawężnik lub nierówność to opony Ci nie trą o błotniki?
  6. Kadafi a powiedz no mi, masz jeszcze lakier na wewnętrznych rantach przednich błotników ? A fele koX
  7. Nie no spoko, tylko głupa palę nie zapijcie się na śmierć, szczególnie Ty antonio bo chodzą słuchy, że masz problem alkoholowy
  8. O k**wa zlot jest? Znów przegapiłem można się dopisać?
  9. Bawiłem się dziś telefonem i skończyło się hard resetem, straciłem część kontaktów więc dajcie namiary, może być PW ale najlepiej smsem :-)
  10. Moje się poddało bo od piątkowego południa nie jeździłem i dziś zonk. Już prawie odpaliło i nagle przestało , znaczy kręci ale nie telepie jak zawsze na mrozie :> Chyba paliwo zamarzło a miałem statoil gold k**wa...
  11. A to za***iście
  12. Panowie czy dziala ten fotoradar na grunwaldzkiej, ktory robi fotki autom przejezdzajacym na czerwonym? Bo zapalilo mi sie metr przed maska i nie chcialem juz hamowac.
  13. Dobra dobra powiedz że też byś chciał taką Ale ja nie mam awtomata :> Kurwaaa, 2 godziny walczyłem z autem bo nie chciało na mrozie odpalić, kable, srable i inne wynalazki... W końcu okazało się, że padła bateryjka w pilocie od alarmu Wymieniłem w 30 sekund bo mam całą zgrzewkę zapasowych i pojechałem wp***u wkurwiony, że od razu nie sprawdziłem tego gówna
  14. No pisałem wczoraj że mam popo, czyli drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać wcześniej. Ale dzwoniłem dziś do Olka z życzeniami. Mówił, że strasznie c**jowa gała, w dodatku używana i nie z RS4 tylko zwykła ;-)
  15. Tzn ile luda było? I kto prócz stałych bywalców? :>
  16. Postaram się być, w tym tygodniu mam popo, więc jeśli będzie mało roboty to się urwę :> Jeśli będzie dużo to d*pa blada ale wtedy proszę udokumentować telefonem moment wręczania gały :>
  17. A po ile zrzuta na gałę dla Ola? :>
  18. Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).
  19. Kur śnieg spadł to zwlokłem się z wyra zimówki założyć a tu zonk, 16" mi nie chcą na nowe zaciski wejść, ET 37, 7,5" szerokie i dotykają a są z S4 2.2T w budzie audi 100 a tam były 320 bo sprawdzałem... muszę jakieś dystanse skołować, mogą być noname z allegro? Czy lepiej markowe?
  20. Nie no Łepski, złego licho nie bierze :> Na chorobowym byłem kilka dni a teraz urlop mam to wypoczywam :-)
  21. Mnie oczywiscie tez dopisz;-)
  22. Miałem oba modele i wg mnie przesiadka z B5 na B6 to ogromny przeskok. Jakość wykonania, materiałów i design o wiele lepszy jest w B6. Nie wiem, jak ktoś może twierdzić, że materiały w B5 są lepsze. Wystarczy pomacać kokpity w obu autach, różnicę widać od razu. Jeśli chodzi o koszty utrzymania, to wszystko zależy od stanu technicznego danego egzemplarza. Oba modele mogą być bezawaryjne lub doprowadzić do bankructwa :>
  23. Najwyżej będzie naciąg jak w glebowozach na zlotach :>
  24. W ubiegłym roku ojciec na moich oczach umył paska karcherem na bezdotykowej przy -18 :> Auto momentalnie całe w lodzie, wyglądało to niesamowicie, jakby je ktoś zamroził w bryle lodu :> Nie wierzyłem że ruszymy a tu proszę, wsiedliśmy, nadmuch na szyby, poczekaliśmy chwilę aż puścił lód na przedniej i pojechaliśmy. Nawet uszczelek nie wytarł bo twierdził że te jakby zamszowe nie przymarzają i rzeczywiście Dzień później przy -12 pojechałem na tą samą myjnie swoim i było podobnie, z tym że ja na wszelki wypadek wytarłem uszczelki i spód drzwi, bo w moim mam zwykłą gumę bez zamszu. Problemów nie było, przymarzły jedynie tylne drzwi których nie chciało mi się już wycierać :> Normalnie takich hardkorowych akcji nie robimy ale oba auta były już tak brudne że postanowiliśmy zaryzykować. I można? Można
  25. Powinno być ok. Prędzej jakbyś kupił zbyt szerokie ale węższe nie powinny sprawiać problemu, no może prócz tego że A4 może głupio wyglądać na 165

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.