Treść opublikowana przez Maciek80
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
O kurcze, nie wiedziałem No piękna piękna, jednak czarne lampy z tyłu mi się bardziej podobały Ale rozumiem, że co jakiś czas trzeba coś zmienić żeby nie było nudno :decayed:
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Nie no, miałem na myśli jakieś mini krawężniki, takie których kierowcy normalnych aut nawet nie zauważają
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak się na spotach nie pojawiasz to nic dziwnego
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kiedyś w drodze do domu zrobiłem to foto, słabo wyszło więc powiem, że na tylnej szybie tego gościa przede mną, Mydło nabazgrał paluchem tekst - "Tu byłem mydło" (widać przy powiększeniu). Taki stary a takie durne żarty mu w głowie Poza tym ciekawi mnie co robiłeś u tego kolesia na pace?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
No a jak na skręconych kołach zaliczysz hopę albo podjeżdżasz pod jakiś krawężnik lub nierówność to opony Ci nie trą o błotniki?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Kadafi a powiedz no mi, masz jeszcze lakier na wewnętrznych rantach przednich błotników ? A fele koX
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no spoko, tylko głupa palę nie zapijcie się na śmierć, szczególnie Ty antonio bo chodzą słuchy, że masz problem alkoholowy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O k**wa zlot jest? Znów przegapiłem można się dopisać?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bawiłem się dziś telefonem i skończyło się hard resetem, straciłem część kontaktów więc dajcie namiary, może być PW ale najlepiej smsem :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Moje się poddało bo od piątkowego południa nie jeździłem i dziś zonk. Już prawie odpaliło i nagle przestało , znaczy kręci ale nie telepie jak zawsze na mrozie :> Chyba paliwo zamarzło a miałem statoil gold k**wa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to za***iście
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie czy dziala ten fotoradar na grunwaldzkiej, ktory robi fotki autom przejezdzajacym na czerwonym? Bo zapalilo mi sie metr przed maska i nie chcialem juz hamowac.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra dobra powiedz że też byś chciał taką Ale ja nie mam awtomata :> Kurwaaa, 2 godziny walczyłem z autem bo nie chciało na mrozie odpalić, kable, srable i inne wynalazki... W końcu okazało się, że padła bateryjka w pilocie od alarmu Wymieniłem w 30 sekund bo mam całą zgrzewkę zapasowych i pojechałem wp***u wkurwiony, że od razu nie sprawdziłem tego gówna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No pisałem wczoraj że mam popo, czyli drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać wcześniej. Ale dzwoniłem dziś do Olka z życzeniami. Mówił, że strasznie c**jowa gała, w dodatku używana i nie z RS4 tylko zwykła ;-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tzn ile luda było? I kto prócz stałych bywalców? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Postaram się być, w tym tygodniu mam popo, więc jeśli będzie mało roboty to się urwę :> Jeśli będzie dużo to d*pa blada ale wtedy proszę udokumentować telefonem moment wręczania gały :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A po ile zrzuta na gałę dla Ola? :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam ori 16" ET37 z Audi S4 (ale tej starej, 2.2T w budzie 100 C4), niedawno założyłem heble 320mm ale sprawdzałem na necie i tam też były fabrycznie 320mm, więc myślałem że nie ma problemu. Ale po założeniu okazuje się, że mój zacisk przylega do ramion felgi, nie ma nawet 1mm luzu. Nie wiem, może w tych starszych audi zaciski były jakieś inne. Ale nic, już ogarnąłem temat, znalazłem dystanse 10-13mm i jak je założę to mimo ET24 - 27 felga i tak będzie wystawała o 2 - 5 mm mniej niż moje letnie, także spoko maroko (wg kalkulatora ET).
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kur śnieg spadł to zwlokłem się z wyra zimówki założyć a tu zonk, 16" mi nie chcą na nowe zaciski wejść, ET 37, 7,5" szerokie i dotykają a są z S4 2.2T w budzie audi 100 a tam były 320 bo sprawdzałem... muszę jakieś dystanse skołować, mogą być noname z allegro? Czy lepiej markowe?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no Łepski, złego licho nie bierze :> Na chorobowym byłem kilka dni a teraz urlop mam to wypoczywam :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mnie oczywiscie tez dopisz;-)
-
Porównanie B5 a nowszych B6 i B7 fakty i mity..
Miałem oba modele i wg mnie przesiadka z B5 na B6 to ogromny przeskok. Jakość wykonania, materiałów i design o wiele lepszy jest w B6. Nie wiem, jak ktoś może twierdzić, że materiały w B5 są lepsze. Wystarczy pomacać kokpity w obu autach, różnicę widać od razu. Jeśli chodzi o koszty utrzymania, to wszystko zależy od stanu technicznego danego egzemplarza. Oba modele mogą być bezawaryjne lub doprowadzić do bankructwa :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najwyżej będzie naciąg jak w glebowozach na zlotach :>
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
W ubiegłym roku ojciec na moich oczach umył paska karcherem na bezdotykowej przy -18 :> Auto momentalnie całe w lodzie, wyglądało to niesamowicie, jakby je ktoś zamroził w bryle lodu :> Nie wierzyłem że ruszymy a tu proszę, wsiedliśmy, nadmuch na szyby, poczekaliśmy chwilę aż puścił lód na przedniej i pojechaliśmy. Nawet uszczelek nie wytarł bo twierdził że te jakby zamszowe nie przymarzają i rzeczywiście Dzień później przy -12 pojechałem na tą samą myjnie swoim i było podobnie, z tym że ja na wszelki wypadek wytarłem uszczelki i spód drzwi, bo w moim mam zwykłą gumę bez zamszu. Problemów nie było, przymarzły jedynie tylne drzwi których nie chciało mi się już wycierać :> Normalnie takich hardkorowych akcji nie robimy ale oba auta były już tak brudne że postanowiliśmy zaryzykować. I można? Można
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powinno być ok. Prędzej jakbyś kupił zbyt szerokie ale węższe nie powinny sprawiać problemu, no może prócz tego że A4 może głupio wyglądać na 165