Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

126tomek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 126tomek

  1. Autko jest prze kozak:) Szacun Kacper za mody:) Miałem okazje widzieć na żywo i uwierzcie że zdjęcia nie oddają klimatu i wyglądu autka:) Szerokości dla Ciebie i zapraszam do mnie:)
  2. Tylko diody które masz świecą =/- barwą 7000K a moje około 4,500K i jest biało idealnie biało i oto mi chodziło:)Zdjęcia nie oddają tego jak to świeci niestety.
  3. To są led-y które daje strasznie dużo światła,o idealnej barwie,nie jest niebieskie tylko białe i takie miało być Napewno nie będzie się mi z nim nic działo bo diody są najwyższej jakości:) Oby świeciły jak najdłużej u Ciebie:) Możesz wpaść do Pt to zobaczysz na żywo jak to świeci:) [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 13:08_________________________________________________Były ori ale na zwykłej żarówce,która została rozbebeszona i jest wstawiony moduł LED:)
  4. Mam forteczkę zaraz zapodam:) Tak jak pisałem LEDY od podstaw były robione i są to moduły zrobione ze świetnych jakościowo diod LED, a nie jakiś szajs co zacznie mrugać po miesiącu:) Zaraz wrzucę fotę
  5. Przebieg ori ,bo Pasio jest w rodzinie od nowości,kupiony w salonie więc musi być ori:) Też czasem nie wierze ale tak jest:) A co do spryskiwaczy to tylko zaślepki:) Zdjęcia robione dziś w 2010r:)
  6. Chcę przedstawić wam mojego PASSATA:) Rok 2001,wersja Comfortline, 1,9TDI PD AVX, przebieg 98700km:) Wyposażenie seryjne: -4X AIR-BAG -Climatronic -Tapicerka szara welurowa -Wszystkie szybki elektryczne -Centralny zamek z autoalarmem -Srebrny metalik -Pakiet podłokietników -Radio JVC -Zmieniarka w bagażniku na 12CD JVC -Gniazdo 12V w bagażniku [glow=red,2,300] Mody które przeprowadziłem:[/glow] -Dołożenie Xenonu K5000 -Postojówki LED -Wymiana wszystkich żarówek oświetlenia wnętrza(lampka główna,osłony przeciw słoneczne,lampki pod drzwi,oświetlenie bagażnika,oświetlenie rejestracji) na specjalnie robione moduły LED-nie mylić z chińskim badziewiem z allegro(Jacku dziękuje za robotę i serce jakie w to włożyłeś) -Dołożenie oświetlenia AMBIENT takiego jak w PASSACIE W8 -CB radio President -Antena President Florida -Welurowe dywaniki -Domykanie i otwieranie szyb z pilota -Felgi 17 wzór Audi S5+opony 225/45/17 -Listwy wnętrza Chrom(jak w W8)
  7. Można coś zorganizować przy okazji może też inne autka z grupy VAG?
  8. Witam:)Co prawda nie jestem jeszcze posiadaczem A4 ale planuje zakup A4 b7 TDI i troszkę chce poczytać opinie:) Pozdrawiam:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.