Treść opublikowana przez 126tomek
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
Ile byś chciał za ta turbinke? Chce do AVB wrzucić coś mocniejszego:) Jaki jej przebieg?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Dziękuje kolego:) Coś tam wybiorę
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Powiedz mi kolego gdzie w PL na necie kupie coś dobrego jako niewidzialną wycieraczkę? Co byś polecił jako najlepsze?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
To czym byś kolego polecał te dziury zakleić? Sposób z usunięciem tej rury i zastosowaniem 2 zaślepek jest ok?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
A kolego mogę zrobić tak że usunąć rurę łącząca egr z blokiem,wstawić 2 zaślepki(1przy egr,a 2 przy bloku)i juz? A grzybek zakleić np.pd wew poxipolem(te 2 dziurki)? Mam narazie tylko zaślepkę przy bloku ale brudzi mi się u góry przy tej rurce.
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
Mi kapał ale jak zaślepiłem to się ta mgiełka i tak pojawia. Zamierzam teraz wywalić tą rurkę co idzie od bloku bo egr i zaślepić jeszcze w 2 miejscu(tam przy egr).A jak by zakleić te 2 dziurki od wewnątrz np.poxipolem?
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
Oleju jest mało tak naprawdę to są jakby opocenia a nie leje się ciurkiem wiec wg.mnie jest ok:) Lepiej usunąć go czy wywalić rurkę i dać 2 zaślepki?
-
[B5 AJM] Zaślepienie EGR. W ktorym miejscu najlepiej? Foto.
Jak kolego usunąłeś ten grzybek? Bo tez chce wywalić egr-a ale mieć klapę gaszącą Masz jakieś inne foto? Fura mistrz:)
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
A rurkę od spalin usunąć całkowicie i zaślepić z obu stron tak? Mógł byś poratować linkiem? Bo ja zakupiłem taką flanszę i zastanawiam się czy usunąć egr-a całego czy modyfikować tego co jest. Zaślepiłem tylko przy wylocie spalin przy bloku ale znów się mi poci tam przy rurce u góry zaworu.
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
A czym kolego te dziurki zaślepić?Blaszkę lepiej dać od spalin i od góry.Wywalić ta rurkę co idzie do egr-u od bloku(tą aluminiowa) a u góry tez dać zaślepkę. Ja jak zaślepiłem tylko przy wylocie spalin to dalej się poci olejem i nie wiem właśnie czemu.
-
[B6 AVF] Pytanie o ERG
Nie odrazu turbo jest winne. W dolocie masz olej i w IC i zaślepienie zaworu nie daje nic w tym przypadku jak jest on uszkodzony. Zalecał bym Ci wyczyszczenie dolotu,IC i zastosowanie flanszy,czyli całkowite wywalenie EGR-u. Zyskujesz czysty dolot,problem EGR-u masz z głowy. Nie wiem tylko jak będzie wyglądała u Ciebie sprawa błędu na kompie. W sprawie takiej flanszy napisz na Priv to Ci polecę kogoś kto takowe robi i pasują idealnie:)
-
[B5 AHU] Spadek prędkości maksymalnej
A koledzy powiedzcie czy EGR może mieć wpływ na V-max?
-
[B5 AHU] Spadek prędkości maksymalnej
A co ma egr do V-max?
-
[ALL B8] B8 Allroad
Super furka:)Po co robić obniżenie auta które kupiło się po to aby stało wyżej i lepiej jeździło po nieutwardzonym? To bez sensu:) Ewentualnie większą fela choć i tak jest malina:)
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Zaśmiecacie Kacprowi wątek Panowie........
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Kacper fele masz kox wiec ja bym przemalował choć z 2 strony malowane zawsze malowane a wiesz jakie są drogi i o odpryski nie trudno. Te z linku są temacik:)
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
Gratuluje:) Choć obecna jest mega:) Jak odbierzesz daj znać Pisze się na jazdę próbna:) Kacper czemu kombi?
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Wg.mnie nie powinno się przekraczać 2,5 tys.obr zanim nie złapie 90 stopni i tyle.
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ciekawe czy taka osłona by pasowała do Passata b5 Fl 2001rok bo mam dość zimy i ciągle urywającej się osłony:)
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
Super autko gratuluje:) Powiedz mi kolego czy widać różnicę po wygłuszeniu drzwi?W aucie jest ciszej?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Powiedz mi kolego jak auto się spisuje po wycięciu kata? Czuć jakąś różnice w mocy?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
za***isty filmik ,czas i bryka:) Tylko pozazdrościć Lata Ci nieźle:)Pozdrawiam kolegę
-
[ALL] MÓJ PASSAT B5FL
Doszły kolejne mody Światła dzienne(światła długie palą się na 40% swojej mocy,nie pali się oświetlenie deski i światła z tyłu ,natomiast po zapaleniu świateł mijania,dzienne gasną i pali się wszystko jak należy) Lampki oświetlające przestrzeń na nogi(led takie jak i oświetlenie wnętrza)
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Dokładnie ,same wzory od Rs lub S8 się widzi.
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
Właśnie fele ma za***iste. Widziałem na żywo i są kox na maxa!