Treść opublikowana przez 126tomek
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Po korekcie będzie niezły power:) A pozatym mechanicznie masz już wszystko ogarnięte? Błędami nie sypie?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Gratuluje zacięcia w dążeniu do celu:) śnieg dziś trochę postraszył ale to nie to:) wszystko dobrze śmiga?Kiedy planujesz korektę?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Najpierw zadzwoń bo od reki Ci raczej nie zrobi. Gość ogarnia temat bardzo dobrze wiec możesz być pewny ze zrobi;)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Coś nie mogę rzeczywiście wysyłać PW;) Jest gościu w Zduńskiej Woli co się tym zajmuje: Usuwanie i naprawa wgnieceń, blacharstwo, klimatyzacja ? Marticar Gość jest mega zrobi Ci to bez problemu. Byłem tam z kolega miał wgniotkę tez od roweru w dodatku jeszcze taką pofalowaną na drzwiach i zrobił mu bez śladu. Trzeba tylko wcześniej się umówić bo gość ma co robić
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Poszło PW w sprawie wgniecenia;)
-
Przyczyna wibracji wydechu w A4 B7 3.0TDI
A od jakiego czasu użytkujesz? Tez miałeś taki objaw ze po rozgrzaniu auta trzęsło bardziej?
-
Przyczyna wibracji wydechu w A4 B7 3.0TDI
Koledzy ponawiam pytanie co do jakości zamiennika od Gruchota, jak sprawuje sie plecionka po jakimś czasie użytkowania? U mnie po rozgrzaniu czuć wibracje pozatym w jednym miejscu zaczynają sie rozchodzić druty…jest różnica w dźwięku auta po zastosowaniu zamiennika?
-
Przyczyna wibracji wydechu w A4 B7 3.0TDI
A powiedzcie koledzy jak sprawują się po dłuższej eksploatacji zamienniki Gruchota? Czy z czasem też jest tak dobrze jak na początku? U mnie jak się rozgrzeje też drży wydech i to sporo wiec przyszedł czas na wymianę
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Czyli dobrze słyszałem:) tylko AVF ma większe i mocniejsze sprzęgło.
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Z tego co wiem AVB i AWX mają taką samą średnicę tarczy-228 ale może się mylę poprostu jak w swoim AWX wymieniałem sprzęgło to wiem ze pasowało tez do AVB a tylko AVF miało większe sprzęgło. Jutro jak kolega sprawdzi to się dowiemy czy w AWX jest to samo co w AVB;)
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Pytanie tylko jak długo:)
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
AWX ma skrzynie 5-o biegową taką jak i AVB(228 sprzęgło), natomiast w AVF jest skrzynia 6-o biegowa i sprzęgło 240mm. Sam mam AWX i właśnie słyszałem ze AVB ma to samo sprzęgło bo i skrzynie ma identyczną
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Tak 228 i podobno jest takie samo jak w AWX;) A AVF jest już 240 wiec tam spokojnie można dawać koksu;)
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
Koledzy ponawiam pytanie co ze sprzęgłem przy takim setup-ie?
-
[ALL TDI PD] Różnice w silniku AVB a AWX/AVF
A co ze sprzęgłem koledzy? To z AVB wytrzyma te parametry? Podobno to z AWX jest takie samo jak w AVB;) ale nie wiem czy tak jest tak słyszałem:)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Na sztywnym kole będziesz miał mniejszy komfort jazdy i mogą występować niestety większe drgania no ale coś za coś…
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dzięki;)
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A ORI Rotor występuje rownież w kolorze srebrnym?
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jak psiknie Plasti Dipem to lustra od S6 stracą urok bo przecież o to chodzi aby były właśnie w takim kolorze i odcieniu;)Szkoda że tak się zrobiło ale pomalujesz i będzie luz;)
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
I jak tam byłeś na ponownym pomiarze mocy po wypaleniu kilku baków z tymi dodatkami do ON?
-
Wtryskiwacze.
Masz racje że Vag nie wskaże wszystkiego ale od czegoś trzeba zacząć... Dlatego tez zapytałem o objawy bo to ze mechanik powiedział że jest do wymiany niekoniecznie musi to oznaczać. Na jakiej podstawie to stwierdził?
-
Wtryskiwacze.
Masz kolego popowtryski. Na jakiej podstawie mechanik tak stwierdził? Dzieje się coś z autem? Szarpie,źle pali ,dławi się, nierówno pracuje itp? Aby sprawdzić pompki musisz zrobić logi VAG-iem i coś już wtedy będzie wiadomo;)
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Nakładki super;) Gdzie je nabyłeś?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wrzucaj filmik jak to teraz jedzie;)
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Ciekaw jestem wyniku po zmianie filtra i po wlaniu dodatku;) przy okazji dowiemy sie czy coś takie specyfiki dają