Treść opublikowana przez 126tomek
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Kuredu co z zapowiedzianym porównaniem Xenon vs LED?Czekamy;)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Podświetlenie nóg w nocy pali się cały czas tak samo jak listwy w drzwiach? Jeśli tak to jest ono lekkie czy raczej mocne?
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Ludzka zazdrość i tyle. Człowiek stara się aby auto jakoś wyglądało a podejdzie taki idiota i w sekundę zniszczy.Ale taka Polska mentalność -jeśli masz coś lepszego to trzeba opluć,zniszczyć itp. Nie martw się myślę,że tą rysę na drzwiach spokojnie da się spolerować. Przy okazji walnij polerkę całego auta,zabezpiecz dobrym woskiem i będzie super:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
W Scirocco jest ten sam rodzaj soczewki co a A6 więc będzie miarodajne porównanie:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Nie mogę się już doczekać pojedynku LED vs Bixenon:) Ciekaw jestem rozkładu światła i wiązki jaką daje LED:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Kup magnes neodymowy mocny jakiś i podłóż od wewnątrz i będzie trzymać na bank i nie spadnie:)-Mówię oczywiście o patencie na klapie. A na stałe szkoda montować Czekam na foty w szczególności świateł przednich. Trzymaj się
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
No to super że jesteś zadowolony. Oby służyła:) Strasznie jestem ciekaw jak świecą te LED-y:) Czekam na fotki:) Pozdrawiam:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Pewnie ze warto,zresztą że jest to inwestycja która się odwdzięczy:) Czekamy na foty a ja będę bardzo wdzięczny za foty lamp(jaką dają wiązkę na ścianę) gdyż jestem bardzo ciekaw jak to świeci:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Odrazu jak zobaczyłem 2 szt. Audi u Swissvax na Fejsie to wiedziałem że to Twoje:) Czym została zabezpieczona? Ile dałeś za zabieg? Jak już się nacieszysz i będziesz miał chwilkę to zrób fotę świateł przednich jak świecą np. na ścianę bo jestem bardzo ciekaw rozkładu i barwy światła:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
zrobię fotki przy odbiorze jak już będzie po kuracji Swissvax co do kół póki co zostaje tak jak jest, zdaję sobie sprawę że 19 czy 20 byłyby super ale to nie na lubelskie drogi i mój styl jazdy po odbiorze trzeba szybko 15tys nalatać i program zapodać Czekam w takim razie na foto tych świateł
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Mam małą prośbę,mógł byś zrobić fotę,tak aby było widać padającą wiązkę światła centralnie na ścianę?Powiedz czy lepiej świecą LED-y niż Xenon? Auto mistrzowskie a Rotor pasuje idealnie:)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Dobry wybór z zabezpieczeniem nowego auta przez Swissvax. Napewno taka inwestycja Ci się szybko zwróci,gdyż lakier zabezpieczony jest prostszy w utrzymaniu i mniej się zużywa:) Pozdrawiam i czekam na foty:)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jak coś do daj znać to chętnie zobaczę jak to lata po chipie i mogę pomóc w mierzeniu bo samemu jest lipa:)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Jakie teraz masz osiągi? Może jakiś filmik byś zapodał Do zobaczyska na ulicach:)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Myślałem dać uniwersalny taki jak w tym linku co mi dałeś co jest pod koniec:) Chociaż widzę że ten z Tuarega był by lepszy:)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W Passacie B5 FL 2001rok:) Zainspirowałeś mnie tą b6:)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A mógł byś podrzucić jak to wyrezać? Interesuje mnie takie coś że wsadzam klucz,przekręcam i po naciśnięciu przycisku auto odpala:)
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bardzo jestem ciekaw jak ogarniesz temat przycisku start-stop gdyż chciał bym u siebie też coś takiego zrobić
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kurcze co chwila mnie coś zaskakuje...Żeby w aucie tej klasy za takie pieniądze były normalne spryski....To w moim Pasku 2001r. były już mgiełkowe ori...
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Super wypasik:) Powiedz mi kolego jak idzie b6 w porównaniu b8?Które lepiej idzie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sory za OT ale mam takie pytanko w B8 wahacze i cala zawiecha są aluminiowe? Czy tak jak w Passacie B5 trzeba wymieniać cały wahacz który jest nie rozbieralny?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Fajny pomysł Fajnie że u nas po nocy w takim garażu był by na swoim miejscu:)
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
Koledzy stoję przed dylematem wybicia środka czy wstawienia dodatkowo rury w środek? Prosił bym o +,- tego i tego rozwiązania:) Czy wybicie środka da taki sam efekt w dynamice jak wstawienie dodatkowo rury?
-
[B5 AFN] Olej w wężu odmy
Niestety ale TDI to brudny silnik i olej w wężach i przewodach jak i IC to norma. Pułki nie leje się strumieniem pod auto,nie ubywa z silnika,nie kopci to nic się nie dzieje. Mnie też to denerwuje ale cóż takie prawo TDi:) Ciekawi mnie jak jest w nowszych modelach np.b7 czy b8?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kolego jak byś mógł to rób foty jak się ściąga boczki, zderzak itp., przyda się potomnym. Mega szacunek za wytrwałość i konsekwencje w działaniu. Super auto:) Pozdrawiam:)