Treść opublikowana przez 126tomek
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Wielka szkoda:( bądź dobrej myśli…z mojej strony poszedł post na FB niestety tylko tyle mogę pomóc…przestroga dla innych na przyszłość o czym już gdzies tam kiedyś pisałem aby zakrywac tablice rej na fotach i nie podawać dokładnego miejsca zamieszkania.Niestety w tych czasach trzeba mieć ograniczone zaufanie…miałeś jakieś zabepieczenia?
-
[ALL B8] Moje Audi
Pamiętajcie koledzy ze forum jest nie tylko dla wielbicieli Audi ale tez dla amatorów cudzej własności niestety. Takimi informacjami ułatwiacie potencjalną kradzież.... Po co zamieszczać w necie gdzie dane auto stoi trochę to nierozsądne... Tak poza tym fajne auto i dobra baza pod mody;)
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Czym lakier jest zabezpieczony? Szkoda nią zimą będzie wyjeżdżać
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Te są ładne i jeszcze nieoklepane;) Kiedy turbo montujesz i robisz korektę?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Gratulacje;) Auto pierwsza liga co tu dużo mówić Mam pytanko odnośnie reflektorów przednich LED. Ich barwa jest chyba trochę inna(bardziej niebieska) od ORI xenonu tak? Jak jest z rozkładem i ilością światła w stosunku do xenonu?
-
B8 TrOOOOp
Daj foto tych plam/przebarwień to coś się poradzi;)
-
Dlaczego jeździ jak czołg?? :(
Bez Vaga to możesz pół auta wymienić a problem będzie dalej.Sczytaj błędy,zrób logi i wtedy można coś się wyjaśni;)
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
To Twoje obecne turbo będzie do sprzedania? Widziałem temat z tym B8;) Mocniejsze jest od seri 3.0TDI biturbo:D
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
Widzę Piotrze że znów modzisz grubo;) Jaki przyrost planujesz po nowym IC? Stary z B8 3.0TDI nie wystarczał? Będziesz robił pomiar mocy na nowym IC?
-
Szarpie przy delikatnym przyspieszaniu gdy temp powyzej 15 stopni
Są to jednostki silnikowe zasilane przez układ pompo wtryskiwaczy.
-
To i ja się pochwalę nowym zakupem
Forum jest od doradzania i nikt tu dla nikogo nie chce źle;) Skoro to tylko kwestia lamp to napewno kiedyś się przekonasz i ogarniesz temat;) Powodzenia w modach i pociechy z użytkowania;)
-
To i ja się pochwalę nowym zakupem
Fajna baza do modów;) A co do xenonów koledzy mają rację -nie dość że dają mega wygląd to w nocy i w ciężkich warunkach widzisz wszystko jak na dłoni. A żarniki wcale nie przepalają się tak szybko jak głosi opinia.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No właśnie ciekaw jestem jak długo poświeci HID przy ciągłym zapalaniu się i gaszeniu. I czy w miarę płynnie i szybko będzie się rozpalał Jakiej barwy użyłeś? Może mógł byś filmik nakręcić jak to świeci/odpala?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
A powiedz co dzieje się w momencie kiedy byś miał doświetlanie zakrętów przez halogeny a w nich masz xenon? Żarnik zdąży się tak szybko rozpalić?
-
Jaki V-max waszej 130??
Koledzy to prawda z tą szerokością i wielkością kół i opon. Ja na 195/65/15 zimówka leciałem licznikowo 220 a na 225/45/17 dobijało maks do 205 i dużo wolniej łapał V-max.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja byś mógł to daj foto tych diod- jak one wyglądają i jak świecą
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
To dobrze że się nie wybrałem bo szkoda by było brudzić auto;)
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
To nagrajcie filmik koniecznie i to nie jeden oczywiście:) Piotrze jedziesz też swoim C6?
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Dzięki za link;)no to zapowiada się ciekawy pojedynek:) Zdajcie koniecznie relację z tej konfrontacji Panie Piotrze;)
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Gdzie jest koledzy ten wątek z przyspieszeniem aut bo znaleść nie mogę. Ciekaw jestem pojedynku z S4 b8:)
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Graty! Masz może jakieś filmiki z tego eventu?
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
O kurcze no to szkoda bardzo:( Ale najważniejsze że nic żonie się nie stało, a auto będzie nowe i lepsze bo z DSG -zawsze trzeba znaleźć plusy w każdej sytuacji;)
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Smarowidła- czytaj woski lepiej jednak jest nakładać ręcznie gdyż później dłużej ,,siedzą na lakierze''. Zresztą nakładanie wosku to najprzyjemniejsza rzecz po długim i czasochłonnym procesie mycia i przygotowywania powierzchni;)
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Też właśnie z niecierpliwością czekam na porównanie LED vs Xenon.
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
Ok dzięki;) Czekałem na takie info;) Jak możesz to porównaj jaką wiązkę daje światło na jakiejś ścianie stojąc centralnie przed autem na linii grilla;)