Treść opublikowana przez Dygu
-
Male tanie szybkie autko ??
raczej nie dobra sztuka to koszt 30tys e30 m3 to juz rarytas
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Armin Van Buuren ASOT i szczególnie Unforgivable aż pedał sam się w podłogę wciska
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no to sie trzeba przeprowadzić do Norwegii a tak na serio gdzieś czytałem nie jestem pewien czy to była akurat Norwegia ale któryś z krajów skandynawskich nie ma dziury budżetowej i kasę lądują we wszystko byleby się nie zmarnowała istna Arkadia
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
że tak się wtrącę korona po ile teraz stoi?? 0,52gr?? 364tys pln za a4?? dobrze licze?? bo cos astronomiczna ta kwota
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
sorry z OT co to za przyciski na tunelu? od navi?
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
kolego dolej a najlepiej wymień płyn chłodniczy na g12plus
-
[B5 AGB] Moja czarna, śliczna S4 :-)
super furka tyle ze ma kilka minusów raz to nie Avant dwa coś mało kompletne to wyposażenie :/ brak grzanych stołków, navi, recaro, szyberdachu, BOSE jest? no ale to nie najważniejsze, ważne jest to co pod maska :D czekamy na wykres przed i po no i te klamki to nie mercedes ja tu widzę czarny pakiet zero chromu, ciemne szyby-> gangsterka pełną gębą Ps. nie słuchaj innych drewno w środku jest kox i tej wersji się trzymam/aj
-
[ALL B5] znowu sprzedaje kubełki do B5
no to już nieaktualne fotele już spoczywają w mojej a4 :D są w idealnym stanie kto nie kupił niech żałuje dzięki Daniel za montaż do następnego
-
Spotkania na drodze
dzisiaj mijałem Moskala o 14 w piasecznie Moskal czy Ty cokolwiek widzisz przez te boczne szyby??
-
Spotkania na drodze
Moskal To ty byłes?? lampy tylne miała poliftowe :>
-
Spotkania na drodze
kogo dzisiaj o 14.20 widziałem w Piasecznie skręcającego w julianowska(koło cmentarza) granatowa b5 sedan z ramkami klubowymi?? pozdro
-
pozycjonowanie stron? znacie kogoś? kogoś kto jest warty polecenia?
http://www.taniepozycjonowanie.com.pl/ kolega Grejf z AKP
-
Montaż tempomatu A4 B5
dzięki w tym momencie odechciało mi się posiadać tempomat :/
-
Montaż tempomatu A4 B5
jeśli masz gaz sterowany linką to tempomat w Twoim aucie to nie taka prosta sprawa, wpisanie kodu nic nie da gdyż jest sterowany podciśnieniowo i jest sporo "maneli" do sprawdzenia. -sterownik -pompa podciśnienia -włącznik przy pedale sprzęgła -zawory pneumatyczne i wężyki -siłownik pneumatyczny -włącznik przy kierownicy gdybyś potrzebował jakiś schemat z ETKI to pisz co masz na myśli mówiąc "sprawdzenia"?? mógłbyś rozwinąć?? ja mam gaz sterowany linka co muszę zrobić/kupić prócz manetki żeby wszystko działało? z góry dzięki za odp.
-
[INNE] Audi S6 C5 340PS
teraz wyglada elegancko felgi sprzedajesz z oponami czy bez??
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
nie nie musisz grunt ze zboczyłeś ze złej drogi na rzecz Eski planujesz jakieś mody silnika??
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
silczna czy to nie ta eska od użytkownika MaciekVTG co stała na allegro za 27 tys?? edit: za 31 stała niewiele się pomyliłem Vagowałeś ja?? logi itp?? miernikiem blachę sprawdzałeś?? Ciekaw jestem w jakim stanie ona jest życzę bezawaryjnej jazdy dbaj o turbinki Ps. jaka kwota widnieje na fakturze z salonu :>
-
Rekord prędkości pojazdów napędzanych biogazem!
zwłaszcza że autor tematu forum samochodowego nie ma pojęcia o audi 3litrowy silnik w rs4 B7 no chyba ze Hohenester wsadził do b7 silnik z rs4 b5 i rozwiercił do 3 litów w co wątpię
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
Wu nie wiedziałem ze z Ciebie taki byk co tam sobie strzeliłeś na starość córa Cie namówiła :>
-
[ALL B5] Problem z niedomykającą się szybą od strony kierowcy
ślizgi do wymiany http://allegro.pl/item486486397_slizgi_podnosnika_podnosnik_szyb_passat_b5_a4.html najlepiej wymienić oba prawy i lewy i macie spokoj pozdro
-
Ceny paliwa marzec 2026
p-no auchan 3,55 za 95 :D
-
[ALL] wahacze KRAFT AUTOMOTIVE
wiem ze był wałkowany ale co z tego?? mi chodzi o konkretna firmę. Umiem korzystać z szukajki, interesuje mnie konkretnie ta firma wiec Twój post niestety nie wnosi nic do tego tematu...
-
[ALL] wahacze KRAFT AUTOMOTIVE
tak jak w temacie miał ktoś z nimi do czynienia?? jakieś relacje?? pozdr
-
Ten kierowca już swoją A4 na spota nie przyjedzie...
koleś źle zrobił powinien nie przyjąć mandatu i jechać dalej a w sadzie możne i bu mu dowalili grzywnę ale prawko by miał dalej. również podczas obrony mógłby o te same wykroczenia oskarżyć kierowce radiowozu tez stwarzał zagrożenie na drodze... jak sądzicie??
-
[ALL B5] Odpalanie na zimnym
a ja powiem ze to wina filtra paliwa tez czasami miałem takie objawy tyle ze tylko na ciepłym silniku gdy próbowałem po zgaszeniu chwile później odpalić strasznie długo trzeba było kręcić :/ wymieniłem filtr który zresztą okazał się zaje.... ze szok i gra gitara. przepustnice miałem czyszczona vag nic nie wykazywał pozdro