Treść opublikowana przez Dygu
-
Spotkania na drodze
a jak póki śnieg nie spadnie wiesz motorem się nie jeździ tylko lata kupisz coś na sezon jak mówiłeś sam zobaczysz :D
-
Spotkania na drodze
dzisiaj kolo 15,30 na drodze góra kalwaria Piaseczno widziałem czarne b5 po 2 lifcie sedan z ramkami klubowymi, kto to?? ja leciałem srebrnym motorem w stronę góry
-
[INNE] Audi RS6 Avant 2008
widziałem wzeszłym tyg (w sobotę)koło 12 czarne rs6 Avant na blachach WI to Twoje?? jechało w stronę Konstancina na wysokości hotelu Mrówka
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
apropo ASOT-ów http://qsound.ru/music.php?id=1898606&artist=Armin%20Van%20Buuren tu macie wszystkie a co do kawalkow polecam serenity, This world is watching me, Zocalo i przede wszystkim binary Finary tak na marginesie Armin śmiga Audi A6 C6
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
tylko i wyłącznie niebieski ja bym dał się pokroić za takiego
-
[B7] S4 V8 Supercharger
yhy ta tez rozważałem często stoi pod sportmile w piasecznie te?? http://www.sportmile.pl/p_2.html
-
[B7] S4 V8 Supercharger
Te RS4 bylo na blachach WK?? kolor taki jak ten?? klik?? jeśli tak to ja się nie dziwie
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siemka potrzebuje olej półsyntetyk do mojego ADR-a 1,8 20V jaki polecisz i w jakiej cenie?? 5 litry ps. wysyłasz za pobraniem?
-
[B5 AFN] Problem z ABS-em ciąg dalszy
Witam mam ten sam problem tyle ze po wymianie przegubu vag nie wskazuje bledow zrobilem logi predkosci kol Wednesday,17,September,2008,12:12:41 4D0 907 379 D ,,ABS BOSCH 5 7402, ,Group A:,'001,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running ,,Front Left,Front Right,Rear Left,Rear Right,,,,,,,,,, ,TIME,,,,,TIME,,,,,TIME,,,, MARKER,STAMP, km/h, km/h, km/h, km/h,STAMP,,,,,STAMP,,,, ,0.32,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,0.71,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.07,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.46,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.84,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,2.21,1.0,2.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,2.59,1.0,3.0,3.0,3.0,,,,,,,,,, ,2.96,1.0,6.0,6.0,6.0,,,,,,,,,, ,3.33,8.0,9.0,8.0,8.0,,,,,,,,,, ,3.71,10.0,11.0,10.0,10.0,,,,,,,,,, ,4.08,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,4.45,12.0,13.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,4.82,13.0,13.0,13.0,13.0,,,,,,,,,, ,5.20,13.0,12.0,12.0,13.0,,,,,,,,,, ,5.57,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,5.94,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,6.32,10.0,10.0,10.0,10.0,,,,,,,,,, ,6.69,3.0,8.0,8.0,8.0,,,,,,,,,, ,7.07,1.0,5.0,5.0,6.0,,,,,,,,,, ,7.44,1.0,3.0,3.0,3.0,,,,,,,,,, ,7.81,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,8.19,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,8.56,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, przy wymianie przegubu mechanik nie wyciągał czujnika, i mówi ze raczej wyciągnąć się go nie da bez uszkodzenia macie jakieś pomysły?? pierścień cały wyraźnie widać ze przy zwalnianiu lewe kolo wskazuje niższa prędkość pozdrawiam
-
POMOCY - szybkie trzeźwienie i walka z kacem
spróbuj wypocić walnij kilka pompek przebiegnij kilka kilometrów wokół biurka
-
[B5 ABC] Moja a 4 2,6 automacik ABT AUDI TUNING
fajne autko ps. jak bedziesz chcial sie pozbyć felg wal do mnie
-
Jaki TV 42 cale ?
ja polecam plazme panasonic-a mam model TH42PA60E od 2 lat i jest naprawdę git
-
Ceny paliwa marzec 2026
Piaseczno na neste bp i on 4,43
-
czy sa na forum motocyklisci? [potrzebuje kupic kurtke skorzana Alpinestars]
żebyś nie musiał stać w korku tym swoim klamotem
-
czy sa na forum motocyklisci? [potrzebuje kupic kurtke skorzana Alpinestars]
Wu w piasecznie masz sklep na chyliczkowskiej PS. Kup najpierw moto a nie od d*p... strony zaczynasz
-
Spotkania na drodze
kto dzisiaj o 13 jechał na rondzie OZN skręcał w marszałkowska?? srebrne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi?? minąłem Cię po prawej stronie srebrnym motorem jechałeś z kobieta pozdro
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
ja swojego adr-a bujnąłem do 200km/h i szedł jeszcze ale zbliżał sie zakręt i wolałem nie ryzykować
-
[B5 AFN] Moja lalunia.
piękna fura słuszny silnik i napęd a fotosy środka jaki wypas?? a grill to jest od S4 kolego Halskii
-
Spotkania na drodze
Wustyle co Ci sie znowu zepsuło w A4 :> widziałem Twoja furę z napisem brudas na klapie (miałem coś dopisać ale nie chciało mi sie rękawic ściągać ) w SSS(serwis samochodow sportowych) u Kamila na geodetów w P-nie:> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:32 _________________________________________________dzisiaj o 14,20 w Konstancinie mijałem ciemne a4 b5 sedan na blachach chyba WPI ramki klubowe z przodu lampy FK black a z tylu jakieś czarne kto to??:>
-
Moje Cudeńko.
przecież ewidentnie widać ze przód to VT lol jeśli sie mylę zapodaj większe fotosy pozdro
-
Spotkania na drodze
cholera ale dam sobie głowę uciąć ze miałeś na ramkach czerwony napis A4 lol muszę zmienić kask bo mam halucynacje pozdro edit w niedziele 11,05 po południu na krajowej 7 mijałem chyba Nosb-a??
-
Spotkania na drodze
tego nie powiem wyjeżdżałem z bocznej uliczki pod gore(z lewej strony) srebrnym motorem może widziałeś??
-
Spotkania na drodze
dzisiaj kolo 19 w Konstancinie (chyliczki) widziałem ciemne b5 sedan z ramkami klubowymi z pękniętym reflektorem prawdopodobnie po stłuczce kto to??
-
Spotkania na drodze
dzisiaj jechało za mną granatowe a4 b5 avant blachy WE70*** około 17h zrobiłem sobie objazd "na pale" korka w pułtusku i kolega jechał za mną. podejrzewam że to klubowe bo miało lampy przednie po lifcie zderzak od eski bez halogenów grill jakiś siatkowy:P i diesel ja jechałem tez granatowa meganka WXB pozdro
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
super a4 identyczna jak moja :D niech sie dobrze sprawuje pozdro