Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dygu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dygu

  1. a jak póki śnieg nie spadnie wiesz motorem się nie jeździ tylko lata kupisz coś na sezon jak mówiłeś sam zobaczysz :D
  2. dzisiaj kolo 15,30 na drodze góra kalwaria Piaseczno widziałem czarne b5 po 2 lifcie sedan z ramkami klubowymi, kto to?? ja leciałem srebrnym motorem w stronę góry
  3. Dygu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A6/S6/RS6
    widziałem wzeszłym tyg (w sobotę)koło 12 czarne rs6 Avant na blachach WI to Twoje?? jechało w stronę Konstancina na wysokości hotelu Mrówka
  4. apropo ASOT-ów http://qsound.ru/music.php?id=1898606&artist=Armin%20Van%20Buuren tu macie wszystkie a co do kawalkow polecam serenity, This world is watching me, Zocalo i przede wszystkim binary Finary tak na marginesie Armin śmiga Audi A6 C6
  5. tylko i wyłącznie niebieski ja bym dał się pokroić za takiego
  6. yhy ta tez rozważałem często stoi pod sportmile w piasecznie te?? http://www.sportmile.pl/p_2.html
  7. Te RS4 bylo na blachach WK?? kolor taki jak ten?? klik?? jeśli tak to ja się nie dziwie
  8. Siemka potrzebuje olej półsyntetyk do mojego ADR-a 1,8 20V jaki polecisz i w jakiej cenie?? 5 litry ps. wysyłasz za pobraniem?
  9. Witam mam ten sam problem tyle ze po wymianie przegubu vag nie wskazuje bledow zrobilem logi predkosci kol Wednesday,17,September,2008,12:12:41 4D0 907 379 D ,,ABS BOSCH 5 7402, ,Group A:,'001,,,,Group B:, Not Running,,,,Group C:, Not Running ,,Front Left,Front Right,Rear Left,Rear Right,,,,,,,,,, ,TIME,,,,,TIME,,,,,TIME,,,, MARKER,STAMP, km/h, km/h, km/h, km/h,STAMP,,,,,STAMP,,,, ,0.32,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,0.71,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.07,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.46,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,1.84,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,2.21,1.0,2.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,2.59,1.0,3.0,3.0,3.0,,,,,,,,,, ,2.96,1.0,6.0,6.0,6.0,,,,,,,,,, ,3.33,8.0,9.0,8.0,8.0,,,,,,,,,, ,3.71,10.0,11.0,10.0,10.0,,,,,,,,,, ,4.08,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,4.45,12.0,13.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,4.82,13.0,13.0,13.0,13.0,,,,,,,,,, ,5.20,13.0,12.0,12.0,13.0,,,,,,,,,, ,5.57,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,5.94,12.0,12.0,12.0,12.0,,,,,,,,,, ,6.32,10.0,10.0,10.0,10.0,,,,,,,,,, ,6.69,3.0,8.0,8.0,8.0,,,,,,,,,, ,7.07,1.0,5.0,5.0,6.0,,,,,,,,,, ,7.44,1.0,3.0,3.0,3.0,,,,,,,,,, ,7.81,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,8.19,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, ,8.56,1.0,1.0,1.0,1.0,,,,,,,,,, przy wymianie przegubu mechanik nie wyciągał czujnika, i mówi ze raczej wyciągnąć się go nie da bez uszkodzenia macie jakieś pomysły?? pierścień cały wyraźnie widać ze przy zwalnianiu lewe kolo wskazuje niższa prędkość pozdrawiam
  10. spróbuj wypocić walnij kilka pompek przebiegnij kilka kilometrów wokół biurka
  11. fajne autko ps. jak bedziesz chcial sie pozbyć felg wal do mnie
  12. ja polecam plazme panasonic-a mam model TH42PA60E od 2 lat i jest naprawdę git
  13. Piaseczno na neste bp i on 4,43
  14. żebyś nie musiał stać w korku tym swoim klamotem
  15. Wu w piasecznie masz sklep na chyliczkowskiej PS. Kup najpierw moto a nie od d*p... strony zaczynasz
  16. kto dzisiaj o 13 jechał na rondzie OZN skręcał w marszałkowska?? srebrne a4 b5 sedan z ramkami klubowymi?? minąłem Cię po prawej stronie srebrnym motorem jechałeś z kobieta pozdro
  17. Dygu odpowiedział(a) na brzdek84 temat w 1.8
    ja swojego adr-a bujnąłem do 200km/h i szedł jeszcze ale zbliżał sie zakręt i wolałem nie ryzykować
  18. Dygu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    piękna fura słuszny silnik i napęd a fotosy środka jaki wypas?? a grill to jest od S4 kolego Halskii
  19. Wustyle co Ci sie znowu zepsuło w A4 :> widziałem Twoja furę z napisem brudas na klapie (miałem coś dopisać ale nie chciało mi sie rękawic ściągać ) w SSS(serwis samochodow sportowych) u Kamila na geodetów w P-nie:> [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2008, 17:32 _________________________________________________dzisiaj o 14,20 w Konstancinie mijałem ciemne a4 b5 sedan na blachach chyba WPI ramki klubowe z przodu lampy FK black a z tylu jakieś czarne kto to??:>
  20. Dygu odpowiedział(a) na djauron87 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    przecież ewidentnie widać ze przód to VT lol jeśli sie mylę zapodaj większe fotosy pozdro
  21. cholera ale dam sobie głowę uciąć ze miałeś na ramkach czerwony napis A4 lol muszę zmienić kask bo mam halucynacje pozdro edit w niedziele 11,05 po południu na krajowej 7 mijałem chyba Nosb-a??
  22. tego nie powiem wyjeżdżałem z bocznej uliczki pod gore(z lewej strony) srebrnym motorem może widziałeś??
  23. dzisiaj kolo 19 w Konstancinie (chyliczki) widziałem ciemne b5 sedan z ramkami klubowymi z pękniętym reflektorem prawdopodobnie po stłuczce kto to??
  24. dzisiaj jechało za mną granatowe a4 b5 avant blachy WE70*** około 17h zrobiłem sobie objazd "na pale" korka w pułtusku i kolega jechał za mną. podejrzewam że to klubowe bo miało lampy przednie po lifcie zderzak od eski bez halogenów grill jakiś siatkowy:P i diesel ja jechałem tez granatowa meganka WXB pozdro
  25. super a4 identyczna jak moja :D niech sie dobrze sprawuje pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.