Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie mieli, ale nieznajomosc prawa...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a sprawdzali z przodu, czy z tylu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i sprawdzili po VINie, ze kradziona?
-
B8 TrOOOOp
polift... wiem, wiem ze masz - nie pytam nawet skad
-
B8 TrOOOOp
14pin pod pamiec ktos szuka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dolozmy do tego jeszce aspekt, ze Karol nie musi odmawiac mandatu, ktory nie ma prawa byc mu wystawiony... policjant z prewencji, ktory nie moze wystawic Ci mandatu za wykroczenie drogowe(a takim jest korzystanie z telefonu podczas jazdy). wiec jak mozna odmowiac cos, co nie moze mu byc wystawione wg mnie zadnej sprawy z tego nie bedzie, ale to tak w woli scislosci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzmi to niesamowicie...zdaje sobie sprawe, ale jesli ktos mial sprawe w sadzie i wie jak to wyglada, to nie jest dla niego zaskoczeniem, ze mowi sie glupoty:wink: a teraz tak powaznie, to nie jest moje autorstwo - na forum prawnym jest opisany przypadek, bardzo podobny do Karola. Gosc sprawdzal cos na telefonie i policja chciala mu wlepic mandat a, ze trafilo na mecenasa.... to co przekleilem to linia obrony goscia, ktora zakonczyla sprawe po pierszej rozprawie mozna sie smiac, ale moim zdaniem szkoda punktow i pieniazkow - zawsze moze byc juz na jakas zaliczke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze mi powiedz, ze to nie jest logiczne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jeszcze 5tke - gangsta woz Panie... czesci musza byc tylko ORI w takim wozie. Nawet postojowki powinienes w ASO kupowac! wedle zasady: niemiec plakal, jak sprzedawal - nawet ten niemiec z zakopanemgo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tez mi sie wydaje, ze pisal to dyslektyk a nie ogrodnik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1497476_760459937302287_392813726_n.jpg z takim wyrokiem, to do sosnowca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie Kolodziej, alez wyrok zaoczny...coz to takiego art. 42 ust. 2 "Każdy, przeciw komu prowadzone jest postępowanie karne, ma prawo do obrony we wszystkich stadiach postępowania. (...)". Wysłanie wniosku o ukaranie przez policję do sądu, który przybija wyrok bez udziału strony i komunikuje go jedynie tejże stronie jest niekonstytucyjne. Tym bardziej, że skoro mandatu nie przyjąłeś to sprawa budzi wątpliwości.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wlasnie tez czytam, ze nie trzeba podpisywac odmowy - ale to jest nielogiczne(z reszta nie tylko to) sprawa trafi do sadu i jaki niby ma byc dowod przeciwko Tobie? ale juz znalazlem odpowiedz - bedzie cos a'la uran tutaj masz przepis, ktory rzekomo zlamales USTAWA z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym art. 45 2. Kierującemu pojazdem zabrania się: 1) korzystania podczas jazdy z telefonu wymagającego trzymania słuchawki lub mikrofonu w ręku; Słowa trzymać i korzystać nie są prawnie zdefiniowane. Sięgamy więc do ich definicji słownikowych. Z ich zaś wynika, że pomiędzy trzymać a korzystać rozdźwięk jest spory. Jak przekładam w samochodzie jadąc telefon, z jednej półki deski rozdzielczej do innej, to korzystam z telefonu? Z jakiej funkcji telefonu skorzystałem? - pierwszy strzał Zabronione jest korzystanie z telefonu, który wymaga aby słuchawkę bądź mikrofon trzymać w ręku podczas tego korzystania. Co to jest telefon? Telefon jest to urządzenie końcowe, służące do zakończenia łącza telefonicznego; słuchawka - przetwarzająca sygnały elektryczne na dźwięki (mikrofon i słuchawka tworzą zwykle zespół o wspólnej obudowie, zwanej mikrotelefonem, a potocznie także słuchawką) mikrofon - odwrotność słuchawki. przetwarza dźwięk na sygnał elektryczny. Co oznacza korzystać? Za słownikiem oznacza to: 1. używać czegoś, posługiwać się czymś; wykorzystywać, 2. siągać z czegoś zysk, korzyść; zyskiwać, wyzyskiwać Więc co jest zabronione ustawą jeśli telefon to zakończenie łącza telefonicznego, słuchawka i mikrofon to urządzenia przetwarzające w obie strony dźwięk na impuls elektryczny a używanie oznacza osiągać z czegoś zysk, wyzyskiwać, posługiwać się? Idąc w ślad za logicznym rozumowaniem, nie można używać funkcji tzw. komórki, która służy do przekazywania głosu na odległość jeżeli wiązałoby się to z trzymanie w/w "komórki" w dłoni. Wszelkie inne funkcje "komórki" mogą być wykorzystywane w czasie jazdy. Można grać, smsować, przeglądać internet, etc. a teraz dowod wniosek dowodowy o bilingi z tej godziny która wskazuje zarzut stwierdzając jednoczesnie, że w żaden inny sposób nie korzystałem z tego telefonu w danym czasie a jesli policja mi to zarzuca to niech powie a jaki sposób z niego korzystałem skoro nie rozmawiales i na jakiej podstawie tak twierdzi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki rowniez za spota! milo bylo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to dobrze. w przyszly wtorek chyba spota nie bedzie... a za 2tyg mamy sylwester - wiec mozna przypuszczac, ze to ostatni wtorkowy spot w tym roku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak sie zapowiada frekwencja na dzisiaj?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Panowie, moze Wy IMDB czytacie, a nie etke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bransoleta sie zgadza:wink:
-
B8 TrOOOOp
Radar do aktywnego tempomatu:wink:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tez jestem podobnego zdania. pojada tam, jeszcze im wpier**la i wroca z niczym - bez sensu
-
B8 TrOOOOp
sasiad JUZ nie ma coolera
-
B8 TrOOOOp
nie pasuje P&P bo jest inna srednica wlotu i wylotu w coolerze (60mm) a rury w 2.0 TDI macie troszke wezsze. Da sie to zalatwic kawalkiem rurki alu/metalowej i zwezka silikonowa jak ktos jest zainteresowany to ja mam taki cooler z mojego auta:wink: odnosnie coolera to ja radze kazdemu jak sie zabiera za remap w B8 - jest zawsze kilka koni wiecej i w lecie silnik dostaje troszke chlodniejsze powietrze. same plusy wg mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedzie mozna w wojne zagrac?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mowilem, ze ktos bedzie plakal
-
B8 TrOOOOp
- slusznie, zobaczysz... jak zalozysz set z s4 to bedziesz sie jaral jak berlin w 44' to naprawde dobry hamulec wymien sobie intercooler na ten z 3.0 TDI - koszt okolo 200zl, do tego zwezki i za 300zl masz intercooler